Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Обединяващите каузи  (Прочетена 725 пъти)
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 576

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « -: Юли 03, 2016, 12:29:08 »

Какво мислите за тях?
    Трябва ли да има такива? Да се търсят неща, които да обединяват народа, а не обратно. И да стане като една вълна, както е "Предай нататък".
    - Но да не е нещо просто еднократно, а да е нещо, за което е назрял момента и много хора имат нужда от това. Много, много - поне 80% от народа.

Нещо което да заинтругува и активира всеки. Така че да привлече вниманието му трайно и да съдейства за такава кауза?!
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 576

• martin.kristov1
    « Отговор #1 -: Юли 03, 2016, 16:31:40 »

Засега по-голямата част от дискусията се води в тази тема във фейсбук
    https://www.facebook.com/groups/756176767730040/permalink/1313915121956199/
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #2 -: Юли 03, 2016, 17:26:13 »

Да се търсят неща, които да обединяват народа, а не обратно. И да стане като една вълна, както е "Предай нататък".
    - Но да не е нещо просто еднократно, а да е нещо, за което е назрял момента и много хора имат нужда от това. Много, много - поне 80% от народа.

80% биха се заинтересували според мен от това, което им предлага животът: ежедневни неща, в които така или иначе са потопени.

Ако говорим за по-дълбоки, по-ценни каузи, те ща са по-трудно достижими, привлекателността ще им е по-трудно разбираема.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• « Отговор #3 -: Юли 03, 2016, 18:52:02 »

Бих споделил че има изсмукани от пръстите каузи от които лъха на фалш по всеки смисъл.
    Има каузи които просто са просмукани в пространството около нас.
    Когато е налице висша необходимост ( визирам надчовешка, надличностна ) такива каузи веднага
    биват подкрепяни масово от хората.
    Голямо недоразумение буди също когато лектор представя кауза и си няма и бегло понятие за нея.
    Говори заучени фрази които всеки може да прочете в нета.
    А него самия го няма в неговата кауза която сам представя.
    Това буди недоумение и усещане за фалш.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    dayana
    Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« Отговор #4 -: Юли 05, 2016, 02:41:45 »

Доста обширна тема!

Всичко във вселената е взаимосвързано, човек на подсъзнателно ниво се обединява взависимост от фактори, ниво, периоди и т.н.
    Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
    Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #5 -: Юли 06, 2016, 17:15:56 »

Здравейте всички отново, след години затишие тук! Тъй като не знам каква дискусия за обединяващи каузи се е завихряла преди време във фейсбук, моля да бъда извинена ако постът ми не е за тази тема. Предполагам, че може да бъде преместен ако се наложи. Лично аз съм съпричастна към ето тази кауза: https://www.facebook.com/horazahorata/?fref=ts Фолклорът наистина обединява - млади и стари се хващат на хорото, виждала съм хора от всякакви професии и от какви ли не социални групи. И не е само това, че обединява. Той лично за мен си е пълен със мистика и дълбоки познания, освен това съвсем отговорно мога да заявя, че си е нашата българска йога. Това твърдение, разбира се, не означава, че не одобрявам медитациите и пр. всякакви видове йога. Пробвала съм и от тях, но намерих за себе си най-подходящата практика и тя е да разучавам и да играя български хора.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    КАУЗИ
    Инициативи
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 10 858 Последна<br />публикация Май 17, 2010, 10:40:14
    от Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright