Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Среща във Варна, 7 юли  (Прочетена 2234 пъти)
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « -: Юни 29, 2016, 13:57:20 »

Имаше преди теми за форумни срещи, но не можах да ги намеря. Ако модераторите преценят, че друг раздел е по- подходящ за темата, нека я преместят.

След проведената наскоро среща в София, за която писах в дневника си, организирам среща във Варна на 7 Юли от 18 ч.
    Място: централният вход на морската градина.

Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 576

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #1 -: Юли 07, 2016, 22:21:44 »

После да не забравиш да пишеш и за тази среща как е минала Намигване
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #2 -: Юли 08, 2016, 06:10:28 »

Аз съм много доволен от срещата.

Бяхме Странника, Katerlejka (Боряна), Ния, Борко и аз.
    Основна атракция беше малкият Борил, който в началото малко плачеше, после се притесняваше, но след това свикна с компанията и започна да бута смело една тротинетка насам-натам и забавляваше цялата компания. И издържа като герой повече от два часа, когато накрая се умори и заведе майка си у дома.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Юли 08, 2016, 10:28:32 »

Ох завидях ви благородно за компанията. Много специални поздрави на Боряна и Ния от мен. Онзи ден си мислех за Ния , сигурно вече е много пораснала и великолепна. Много ще се радвам ,ако се реши да се върне и попише . Целувки на всички от мен <3
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    ВАЛКИРИЯ
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #4 -: Юли 13, 2016, 23:25:43 »

Ох завидях ви благородно за компанията. Много специални поздрави на Боряна и Ния от мен. Онзи ден си мислех за Ния , сигурно вече е много пораснала и великолепна. Много ще се радвам ,ако се реши да се върне и попише . Целувки на всички от мен <3
    Какво съвпадение. Аз също се замислих за повечето участници, но най - вече се замислих за Ния. За това време би трябвало да е пораснала и да е станала истинска дама. Даааааааа, ще почакаме и ще видим. След като е била на срещата явно и тук ще се появи. Чакаме.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright