Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Честито Ново Начало  (Прочетена 2043 пъти)
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 576

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « -: Юни 28, 2016, 20:52:42 »

Хайде побратими,
    да ни е честито възкръсването на старото любимо форумче Усмивчица

Да бъде Усмивчица
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Star Rover
    Неактивен Неактивен

Публикации: 53

« Отговор #1 -: Юни 28, 2016, 22:10:43 »

Това е... доста интересно  Усмивчица
    Активен

Истинската Любов не умира. Само става по-силна с времето.
    Selina
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 14

« Отговор #2 -: Юни 28, 2016, 23:37:09 »

Eхаа, Честито )))
    Активен
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 222

« Отговор #3 -: Юни 29, 2016, 10:30:55 »

Честито да ни е новото начало! И нека е още по хубаво отпреди!

https://m.youtube.com/watch?v=L_7igncTjSI&feature=share

« Последна редакция: Юни 29, 2016, 10:47:23 от elinikar » Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #4 -: Юли 04, 2016, 20:55:09 »

На кой е форума сега?
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 576

• martin.kristov1
    « Отговор #5 -: Юли 04, 2016, 21:03:39 »

На кой е форума сега?
    Пак си е на Дидо
    Но го модерира Странник. Споразумяли са се нещо. Не знам какво.
    Аз засега съм доволен че старото синьо форумче си е отворено и поне част от старите муцуни сме си тук Усмивчица
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #6 -: Юли 04, 2016, 21:12:22 »

Т.е да не се обаждаме с критики към рекламите на Дидо, да не вземе пак да си реши самосиндикално и от его да затрие форума, който всъщност само технически е негов, а го направи и стана най-големият форум на тази тематика заради Гити и вълчето... ясно.(ако не беше Гити щеше да си стои с никому неизвестният форум "2012") И аз се радвам, че сме отново на линия, но идеята да трябва да си преценяваме личното мнение от страх да не ни се затрият 6 години мнения и теми... мааалко ме притеснява...
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Юли 04, 2016, 21:18:49 »

И Делфин .... надявам се да се сме пораснали вече .....
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Selina
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юли 04, 2016, 22:23:28 »

Тоест пак може да си краде информация на богато, ако реши... Ех.... Грозно от негова страна при все, че НИЕ си направихме форума и той си е НАШ! Това, че платформата е негова не значи нищо, та чак и книги да пише с нашия труд... Лично мнение, но трябва да сме по предпазливи! 
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• « Отговор #9 -: Юли 05, 2016, 01:55:38 »

Нали затова пишем.
    Крадете до посиняване.
    Крадете още толкова по толкова.
    Крадете от споделеното от нас за да бъдете свободни и осъзнати .
    Крадете от нашето за да бъдете по силни ,
    за да можете да се приспособите и да оцелеете като нас.
    Крадете на воля , нали затова ви подаряваме част от себе си .
    Наградата ни ще е вашата усмивка във вашите очи...
    А ние ще си останем безименни и ще отминем нататък...
    « Последна редакция: Юли 05, 2016, 02:16:30 от Странник » Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 400

« Отговор #10 -: Юли 05, 2016, 21:51:04 »

Не разбирам, защо е пречка това, че някой би могъл да вземе от тук и да налее там? Пък дори и да изкара някой лев в процеса, какво толкова, те семената си се разпръскват. Няма значение дали някой ще препише текста ти дословно и ще го бумне пред очите на мнозината или пък ще го представи със свой думи. Може би по-важното е че из между всички които го четат все в нечия глава семенцето което даде ти, ще покълне. Това те прави непряк и неизвестен участник в неговото повдигане, това е нещо хубаво, нали?
       Пример> Колко хора изкарват пари от фейсбук да кажем? Не беше отдавна и времето когато там, пък и в другите соц. мрежи, се организираха хора, за участие в митинги който свалиха едно павителство в България, което пък беше възприето позитивно от почти всички.
       Докато четох горния пост се сетих за един паметник, на него пише "Името ти е незнайно, а делата ти са вечни".

Честото обновяване!
    « Последна редакция: Юли 05, 2016, 22:09:18 от Житара » Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Selina
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Юли 06, 2016, 07:42:06 »

Не разбирам, защо е пречка това, че някой би могъл да вземе от тук и да налее там? Пък дори и да изкара някой лев в процеса, какво толкова, те семената си се разпръскват. Няма значение дали някой ще препише текста ти дословно и ще го бумне пред очите на мнозината или пък ще го представи със свой думи. Може би по-важното е че из между всички които го четат все в нечия глава семенцето което даде ти, ще покълне. Това те прави непряк и неизвестен участник в неговото повдигане, това е нещо хубаво, нали?
       Пример> Колко хора изкарват пари от фейсбук да кажем? Не беше отдавна и времето когато там, пък и в другите соц. мрежи, се организираха хора, за участие в митинги който свалиха едно павителство в България, което пък беше възприето позитивно от почти всички.
       Докато четох горния пост се сетих за един паметник, на него пише "Името ти е незнайно, а делата ти са вечни".

Честото обновяване!

Здравей, радвам се да те видя тук отново. Проблем е по - скоро, а не пречка, защото той използва нашите идеи, нашият труд, нашите общи усилия за да изкара пари за себе си. Не се допита до нас дали може или не да пише книги, не ни споменава вътре ( поне до колкото знам ), използва ни за да си угоди на собствения з****к в това е проблема... Открадна всичко от нас, а той от себе си не е дал нищо... Усмивчица После най нагло изтри темите за да може да не парадираме за авторско право, защото поне аз щях да го направя...Има си институции и прочие които се занимават баш с това и "книгите му" щяха да останат само идеи в главицата му. Точно за това се чудя дали изобщо да пиша отново тук и да си правя труда за да може друг да печели на мой ( и на останалите ) гръб..
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• dean.radnev
    « Отговор #12 -: Юли 06, 2016, 08:38:32 »

Мислех да остана безмълвен на многобройните лъжи, които от няколко дни чета по мой адрес и явно няма да се спрете скоро затова ще ви отговоря с няколко изречения. Искрено се надявам те да бъдат разбрани, а не пречупени през призмата на негативното.

Нека започнем с това, че съм откраднал някаква информация. Вие разгръщали ли сте моя книга? Прочели ли сте поне един ред? В тях пише точно обратното на това, което вие демонстрирате с поведението си. Бих се радвал да прочетете и разберете написаното, а още по-щастлив ще съм да го приложите на практика. Книгите са основно с практическа насоченост и са пълни с практики, къде видяхте тука практики? Твърдите, че имате изтрити теми, наистина ми е много интересно кои ваши теми съм изтрил. Имам копие на форума от преди години, в който е от периода преди да бъде затворен, посочете ми темите, от които твърдите (лъжете), че информацията е взета и с радост ще я сверя, но ще съм още по-щастлив ако прочетете книгите и разберете какво голямо разминаване има в написаното в книгите от това, което вие говорите, пишете и демонстрирате с поведението си.

Всичко е енергия, никога не го забравяйте, а вие с поведението си показвате как си служите с тази енергия. Слизайки на земята, душата взема със себе си товари от минали свои животи, които да отработи и освободи, в този процес тя израства и трупа нова опитност. Когато душата е поставена в трудни условия и енергия и липсва, тогава злонамерените същности (на енергийно ниво) се възползват от нейните слабости, като  ги обострят. Така тези хора стават като генератор на негативна енергия, като се стремят да провокират и хората около себе си да го правят. По този начин съществува злото, така то се захранва с енергия, защото е загубило връзката с Отеца създател. Ако наистина твърдението ви беше вярно, че информацията с която съм написал книгите е ваша, това щяхте да  го знаете и да не допускате да се случва с живота ви.

Книгите учат хората как да работят със себе си сами на енергийно ниво, как да черпят енергия от природата и вселената и да я използват, за да траснформират товарите си, като по този начин с всеки изминал ден имат възможността да погледнат живота все по-отвисоко, освободили се от оковите на собсвените си ограничения и остарели вярвания. И не само, книгата живот на светло е посветена изцяло на злото, в нея съм описал много подробно как то влияе на хората, информация, която не съм срещал в нито една друга книга, и не вярвам да открия в която и да е от темите във форума.

Обединили сте се с общата идея, че съм злодей(зло), който вреди на хората и най-вече на вас самите (което за щастие се разминава коренно от отзивите, които получавам от хората, които са се докоснали до моят труд). Опитвате се да спрете това "зло", като ежедневно насочвате негативна енергия към него с многобройните си злословения по мой адрес. Ако наистина разбирахте как функционира енергията, и как влияе на хората щяхте да разберете, че по този начин единствено може да ми навредите от колкото да ми помогнете. Ако наистина искате да сте рицарите на бели коне, които да спрат злодея, тогава е нужно да намерите семенцето добро, което е вкоренено във всеки един от нас и точно него да полеете с енергия, така хватката на злото ще отслабите и ще пробудите доброто в когото и да е. На това учат моите книги, как хората да бъдат добри и да съхраняват доброто в себе си, защото сега злото на земята е много силно и много лесно манипулира и внушава мисли в хората, които живеят със своите слабости и не умеят с тях да работят, от тях да се учат и освобождават.

Относно това, че съм го правил с комерсиална цел. Поредното нещо, което съм описал добре в книгите, и ако ги бяхте чели щяхте да знаете моята гледна точка. Всичко във вселената се стреми към баланс, и когато започнете активно да работите със своите слабости и спомени от минали животи изплуват на повърхността ще разберете, че голяма част от товарите се дължат именно на неумението на душата да запазва този баланс в земно превъплъщение. Такова нещо като безплатен обяд не съществува.... на тази тема мога много да говоря, но достатъчно добре съм го обяснил в книгите (ако мога да се позволя да се помайтапя тук, нали това са вашите думи, вие вече трябва да го знаете).

Твърдите, че съм ви окрал, а в същото време информацията, която пише в книгите се разминава коренно с начина на вашето мислене и действия. Разбирам защо се случва така, знам и причината да се държите по този начина и затова не желаех да влизам в диалог, защото трудно може да покажеш на някой нещо, което той сам не желае да види, но след отварянето на форума започвате да прекалявате, като продължавате да споделяте негативизма си в него.

Желанието ми е това да е едно място, където хората да откриват разбирателство, подкрепа и доброта, а не напрежение и допълнително негативна енергия, която да обостря слабостите им и това допълнително да затруднява тяхното отработване.

Който разбира всичко това е добре дошъл, който не го разбира го моля да намери друго място където да пише. Това имах да ви кажа, не смятам да отговарям на последващите постове, мога само да ви пожелая едно щастливо и слънчево лято. Нека има какво да ви радва и зарежда с енергия, за да откриете позитивното и доброто в себе си. Откриете ли го, споделяйте го с останалите, защото само така ще разпространите семената на доброто, което ще промени света към по-добро!

БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!
    Активен

Selina
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Юли 06, 2016, 10:18:53 »

Негово Величествено Светейшество Деян Раднев се изказа !!!!
    Активен
    еос
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 187

« Отговор #14 -: Юли 06, 2016, 11:35:50 »

Сега разбирам...основният проблем тук бил, че книгите са написани в основа на изказано от съфорумци, които впрочем не са написали нищо от знанието, което са изказали и все още нищо не им пречи.
    Много съм далеч от това да защитавам Радневи, но не виждам никакъв проблем относно писанията.
    Имам спомен за думи, в които самият ДаВинчи казва нещо от рода, че самото изкуство е до голяма степен това, което наричаме крадене...
    Аз самият се учих да рисувам, като копирах стила на приятели, докато създам свой. Не ме дразни това.
    Друго ме подразва...навсякъде ми се набиват тея книги, дори ако реша да споделя форума, ще ми излязат икони с тея книги...
    Стига бе Дидо! Ако са толкова велики писанията ти, то те ще достигнат до правилните хора и без реклама.

А относно тях...злото, доброто и остарели знания. Този дуализъм в главата ти ми се иска да го изкараме в отделна тема, че ми е много интересно какво е злото от което бягаш ти самият, че описваш в книги с практики.
    Ние израстваме когато сме в моменти на трудности, когато твоето зло се докосне, то идва като твой приятел за да го надскочиш, изкарвайки те от зоната на комфорт с пеперуди, слънца, любов и тн.
    Когато болестта дойде, тя идва като учител и тн.
    Малко размисъл за новата книга. : )
    Активен

entire ocean in a drop
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Преходът-нещо ново или повтарящ се цикъл? « 1 2 3 »
    Великият преход
    Amazon 36 2484 Последна<br />публикация Септември 24, 2010, 18:32:58
    от Ich
    Конгрес 2012 Нло - ново съзнание Мексико
    Видео клипове
    Рай 0 1502 Последна<br />публикация Октомври 17, 2010, 21:03:53
    от Рай
    Начало
    Послания
    lyubomir 2 784 Последна<br />публикация Февруари 16, 2011, 02:06:39
    от Еlsha
    Начало на Прехода « 1 2 3 4 »
    Великият преход
    Kissing You Good Night 56 6085 Последна<br />публикация Май 19, 2012, 18:10:53
    от Sunshine(sun)
    Начало и история на същността - Сътворението « 1 2 3 4 »
    Космогенезис
    Soenya 52 3843 Последна<br />публикация Май 15, 2011, 13:08:16
    от Soenya

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright