Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Турист (5 години по-късно)  (Прочетена 367 пъти)
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 576

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « -: Юни 25, 2016, 20:58:13 »

Здравейте стари другари Усмивчица

Дневник значи
    2011г - разделих се с една приятелка с която живях 1г 4мес заедно. Рекорд за тогава
    2012г - напуснах работа за да участвам във фейсбук събития на живо и да гледам болната ми от рак майка
    2013г в края - залюбих се с една дама и живяхме 1г 8мес заедно (подобрих рекорда)
    2014г - началото - почина майка ми
    2015г - започнахме с приятелката ми работа във фирма за разнос на чисти био храни - зеленчуци, плодове, зърнени, месо; същата година фирмата закри дейност; същата година реших да се преместя да живея в Екоселище, едно село в Търновска област и напуснах приятелката си
    - изкарах в него зимата, пролетта
    2016 - сега започвам лятото в него и се чудя дали съм за този РЕД тук или съм за друго място. Благодарен съм за дните преживени тук. Остава да реша кво правя нататък... оставам ли, продължавам ли и накъде Усмивчица
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Юни 27, 2016, 16:56:46 »

Сигурно е огромна разлика между живота в цивилизацията и извън нея, нали?

Какво ти харесва там, където си сега и какво не, какво ти липсва?
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 576

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #2 -: Юли 03, 2016, 17:43:59 »

Харесва ми, че съм сред природа, сред чист въздух. Няма шум на коли. Зимата е тиха. Минават често ценни хора на 10 човека 1, но си струва разговора. Защото тук не идват случайни. Говоря за разговори на психологична тематика или на духовна...

Мястото ми в пространството е друго - други обекти са ми по-близо отколкото във варна. Язовирче има наблизо, Павликени също е тихо градче.

Научих се да доя крава с доилен апарат и малко и на ръка. Яздя кон от време на време - нямам чак такъв страх от него - макар че те нашите са кротки.
    Много стаи имам да чистя - от къщата за гости, които приемаме тук за семинари или просто на почивка.

Не ми харесва да ми спускат нареждания отгоре и това да бъдат все едни и същи двама души, които са собствениците на 4 къщи тук.
    Всеки който дойде тук и реши да остане като доброволец е длъжен да спазва вече приети правила. Не може да внася промени. Няма такъв прецедент.
    Правилата са - ред, чистота, ненасилие, дисциплина и самонаблюдение. Но нямаш право да ги тълкуваш по друг начинм различен от този който ти се каже.

В града имах свободата да разполагам с времето си след работния ми ден, а тук имам усещането че през целия ден съм на повикване за нещо спешно
    - В града мога да планирам среща с приятели, с велоклуб, отиване на басейн с приятели - атук е трудно осъществимо. Уж сме с еднакви разбирания за живота, а всеки прекарва свободното си време в повечето случаи - с негови си неща...
    Заедно сме само като копаеме градината, строим, косим, доим, забавляваме гостите...

Тук научих, че е мнооого грешно да си Краен.
    Виждам колко е грешно да лепиш етикети на хората, мислейки се за Бог, който познава всички.
    ------------------
    Има една приказка, че човек, който носи светлината в себе си - нищо не може да го накара да се чувства зле, където и да отиде. Е, аз явно мойта светлина много съм я затулил, щом това място вече не ми е толкова мило и драго, колкото беше в началото преди 9 месеца...
    Но все още няма да го изоставям
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Интерпретация на години
    Астрология и нумерология
    Админ 2 1229 Последна<br />публикация Октомври 10, 2010, 02:40:37
    от vihrogonche
    На колко години сте? « 1 2 3 4 5 »
    Анкети
    Аэ съм 66 5071 Последна<br />публикация Януари 06, 2013, 04:43:55
    от Ronkata
    Дете на 2 години
    Видео клипове
    xxxx 2 982 Последна<br />публикация Септември 15, 2010, 14:49:52
    от Gayatri
    Интерпретация на универсалните и персонални години
    Астрология и нумерология
    giti 0 491 Последна<br />публикация Юни 28, 2009, 16:00:10
    от giti
    Късно ли е да се осъзнаем?
    Въпроси и отговори
    love.is.everything 5 453 Последна<br />публикация Април 27, 2012, 13:40:44
    от Странник

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright