Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Слънчеви и лунни вампири  (Прочетена 1205 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 08, 2010, 23:19:26 »

Животът на човека преминава в дуалност: светлина – тъмнина, топлина – студенина, но за разлика от вампира на здравия човек не са му чужди и други чисти енергии

Астрологията дели хората на “слънчеви” и “лунни” в зависимст от това под какъв зодиакален знак са родени. Във философските учения на Изтока тези енергии се наричат “ян-ски” и “ин-ски”, а в китайските са под общото название “ци”. Китайците казват, че ако разсърдиш някого, това означава да разсърдиш неговото “ци”. Като астролог аз също използвам тези термини, тъй като те отразяват реалните енергетически сили, силите на двете светила: Слънцето и Луната.

“Ден” са зрелите енергии, които човек изгражда сам. Изначално те съществуват у хората, родени под знака на Стрелец, Козирог, Водолей и Риби. Разбира се това не означава, че те ще успеят да ги съхранят през целия си живот. Или обратното – че хората, родени под останалите зодиакални знаци няма да ги развият у себе си и няма да прекарат живота си в потока на чистите и зрели енергии на Деня.

От своя страна психологическата наука определя хората като “екстраверти” и “интроверти”. Но тъй като тези термини са тежки, дори се нуждаят от тълкуване, нека приемем “слънчево” и “лунно”обозначение на двата типа хора. Тези характеристики са полезни и с това, че дават образна представа за типовете на човешките характери. В подкрепа на решението да използваме двете определения служи и фактът, че всички сме деца на Слънцето и Луната.

“ЕНЕРГИЙНИТЕ ВАМПИРИ”
    Александър Александрович
    Превод от руски: Надежда Чехомска
    Редактор: Иванка Павлова
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Към вас вампири
    Езотерика
    Админ 2 1109 Последна<br />публикация Февруари 11, 2010, 11:14:30
    от zaharisa
    Лунни вампири
    Езотерика
    Админ 12 2189 Последна<br />публикация Февруари 11, 2010, 17:45:48
    от zaharisa
    Слънчеви вампири
    Езотерика
    Админ 2 1514 Последна<br />публикация Юни 28, 2010, 14:48:30
    от Victim
    Природното време и чувството за вечност-07 Април 1969 « 1 2 »
    Древни цивилизации
    ~Schwarze_Sonne~ 19 3908 Последна<br />публикация Юли 09, 2012, 10:26:37
    от ~Schwarze_Sonne~
    ЕДУАРД СНОУДЪН:“През септември се очакват поредица от слънчеви изригвания,които. « 1 2 »
    Програмиране, световен елит
    playlife 29 1750 Последна<br />публикация Август 13, 2013, 16:04:15
    от Kissing You Good Night

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright