Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Кармична астрология  (Прочетена 2383 пъти)
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « -: Юни 15, 2009, 01:16:54 »

Кармична астрология

Кармата бива индивидуална и групова. Духът, след всяка смърт на физическото тяло, си избира следваща програма за развитие и подходящото превъплащение, за да я реализира. Животът е вечен и всяка смърт е малка почивка между годишните кръгове в дървото на живота. Целта на всеки живот е да се постига щастие на духовно и материално равнище. Целта на безбройните животи е ЖИВОТ. Избираме си различни животи – трудни или лесни, богати или бедни, за да се учим да откриваме щастието във всичко, дори когато сме болни, когато губим близки хора, когато сме нещастни. Да откриваме щастието в нещастието е голямо изпитание и постижение. Конкретният ни личен живот отразява индивидуалната карма. Индивидуалната карма си вписва в груповата /семейна, на общност, на народ/. Условията на средата в която живеем, които както и да се опитваме да променим не успяваме, са предварително заложените от нас, без които няма да решаваме същата задача, която предварително сме избрали. Такава постановка на въпроса обяснява защо някои хора лесно и безпроблемно напускат семейство, родина, а други, както и да се опитват – не успяват. Астрологията е наука, която предлага някои техники за разбиране на кармата и за среща с Вечния ни Аз. Най-използвани са изследванията на Лунните възли, ретроградните планети и интерсептираните знаци.

Книгата може да бъде изтеглена от линка на следващия ред.

* Кармична Астрология.doc (92.5 KB - свалено 433 пъти.)
    « Последна редакция: Юни 18, 2009, 10:39:53 от 11WOLF11 » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Галийска астрология
    Астрология и нумерология
    11WOLF11 1 1163 Последна<br />публикация Февруари 13, 2010, 18:50:08
    от zaharisa
    Китайска астрология
    Астрология и нумерология
    11WOLF11 1 1746 Последна<br />публикация Юни 28, 2009, 17:29:55
    от giti
    Непалска астрология
    Астрология и нумерология
    11WOLF11 1 1230 Последна<br />публикация Февруари 13, 2010, 18:51:58
    от zaharisa
    Минерална астрология
    Астрология и нумерология
    11WOLF11 0 1466 Последна<br />публикация Юни 15, 2009, 01:08:50
    от 11WOLF11
    Езотеричната астрология- 1
    Астрология и нумерология
    ~Schwarze_Sonne~ 4 1636 Последна<br />публикация Юни 21, 2012, 12:43:46
    от ~Schwarze_Sonne~

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright