Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Странни одрасквания до сърцето?  (Прочетена 516 пъти)
shokersun
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« -: Ноември 24, 2013, 04:09:55 »

Здравейте, онзи ден вечерта четох египетска книга на мъртвите. На следващият ден забелязох две одрасквания като нокти до сърцето ми точно ? Впредвид, че никой ме е драскал, и аз няма как да си направя, някакви идеи, коментар, присмех?

Кажете нещо да си вкарам филм допълнително Усмивчица
Активен
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 447

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #1 -: Ноември 24, 2013, 20:33:12 »

Ами аз толкова случих на приятели, че вече трябва да ми беше изтърбушен гръдния кош..... Сега по-добре ли ти е?
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #2 -: Ноември 25, 2013, 04:30:20 »

Какво по-точно чете от книгата?!
    Активен
    shokersun
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Ноември 26, 2013, 03:29:26 »

Ами фоточетох я, не знам дали сте запознати с метода, но цялата ми остава в съзнанието. Естествено трябва да я активирам....

Между другото вече имам нови одрасквания от другата част на тялото, дълги са по 10-12 см и винаги стават вечер като спя. Сигурно ви звуча като някой луд, но ми е много интересно как стават.
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Ноември 26, 2013, 11:00:19 »

Май без да искаш, си се натъкнала на байпас.
    Това го има и в моята стая - представлява един много голям и пластичен мост между измеренията.

Стаята ми от началото на 2010 е като хан - всякакви невидими и незнайни твари минават през нея. Колко ми е хубаво от това, мога да го обясня така: Представи си да спиш на летище "Орли" или "Хийтроу". Същото нещо е и моята славна стая.

Масово минават разни невидими човеци (виждат се като очертания и са прозрачни), котки - нерядко съм сварвал в стаята ми следи от котешки лапки, започващи от средата на стаята. А ние у нас си нямаме котка...
    Има и един чудесии, дето святкат в разни цветове.
    Върха на всичкото е, че по празници като Великден, Коледа, Голяма Богородица, Еньовден, Благовещение и Кръстовден в стаята ми става като дискотека - всякакви такива работи се събират и не може да се спи изобщо.

При мене страничните ефекти са, че като взема да събирам пари за нещо, ако то не ми е нужно, масово започват да ми се губят пари от спестеното. После, когато обаче реално имам нужда от пари, те сами излизат от някоя книга или от някое място, дето през ум не би ми минало да ги сложа.
    така също при мене компютър и телевизор не са успявали да изкарат поне една година. Единствените дългоживущи марки телевизори за стаята ми са "София" и "Велико Търново". Всичко друго - особено ако е западно, за минути може да се скапе.

Та, така.... Най-вероятно са те накачили котки, които поначало се срещат във всички измерения и то все като котки. Имат дарбата да се промъкват, да правят разни странни бели, които после никой не може да обясни, а най-сетне - имал съм случая да видя котка да сменя спектъра си на видимост и изведнъж да се разтваря във въздуха.
    Може и да правят нещо в тази област - понякога се случва ако ти предат на увредена в енергийно отношение област, да те одраскат. Обаче тези драскотини с дължина 10-12 сантиметра може да указват, че не котки ти се гонят из къщата, а по-скоро си отворила спонтанно байпас и той не е съвсем чист. Най-добре вземи прекади с тамян, пусни поп да изчете едни Василиеви и Киприянови молитви и сетне внимавай какво четеш. Има книги, които не са за всекиго. Египетската книга на Мъртвите също не е нещо, което може да си четеш в метрото или тролея спокойно.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #5 -: Ноември 26, 2013, 21:07:30 »

Та, така.... Най-вероятно са те накачили котки, които поначало се срещат във всички измерения и то все като котки. Имат дарбата да се промъкват, да правят разни странни бели, които после никой не може да обясни, а най-сетне - имал съм случая да видя котка да сменя спектъра си на видимост и изведнъж да се разтваря във въздуха.
    Мда котка е. Казва се Делайла и има тяло като на човек но по слабо и муцунка на котка. Много е готина и те е харесала, малка все още, на 11 е. Казва че когато някой четял такива книги те го усещали
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Ноември 26, 2013, 21:35:57 »

Мда котка е. Казва се Делайла и има тяло като на човек но по слабо и муцунка на котка. Много е готина и те е харесала, малка все още, на 11 е. Казва че когато някой четял такива книги те го усещали
    Дилайла? Малеее, тва да не е любимата котка на Фреди Меркюри? Ако е тя... Явно е навестена от ВИП-персона....

Но съмненията ми за някой трол или нещо такова остават все пак. Една котка не би изпитала наслада да дере така зверски човек. 12 санта драскотина - все едно касапин дере гергьовски ягнец.... Не ми се вярва. Май има не само котка. Имай предвид, че троловете понякога се крият доста успешно.

Например, не е рядкост някой шпионски сателит на САЩ да излезе загадъчно от строя. Аз знам генезиса на тези чудесии. Това са дела на т.нар. космически тролове. Това са едни енергийни сфери от жълта или кремаворозова светлина, които имат единственото задължение да правяят поразии по космическите апарати, които се занимават с нередни дела - както шпионските сателити, така и всеки апарат, пуснат да изучава Фобос - сондите "Фобос 1" и "Фобос 2" дадоха крах в началото на 1989, само около 5 месеца след старта на мисията им, точно, когато минаваха едната точка на Лагранж на Фобос. Просто сондите бяха пратени да изучават нещо, което не беше позволено нито на СССР, нито на САЩ, нито сега е позволено на когото и да е било. Има екипажи, които посещават Фобос, но те са все хора, които ако ги видиш на улицата, последното нещо, което ще предположиш, че имат работа във Фобос. Самия Фобос е голям космически кораб. Следите от активни изпраения, които "Фобос 2" докладва са реални - това е главен елемент от вентилационната система на кораба. Просто обитателите му са се светнали, че СССР почва да рови там, дето не им е позволявал никой и че стават прекалено нагли и нахални в опитите си да проучат разни такива работи, с които поне засега човечеството си няма работа.
    Единственото, което троловете сториха беше, че създадоха срив в телеметрията и в създалата се паника, обърквация и галимация персонала на Фобос сведе сондите на такава траектория, че с помощта на дистанционно насочване да влязат в хангар за разни такива нежелани гости. Когато хората пораснат за посещения във Фобос, сондите ще им бъдат върнати цели и невредими. Тези, които ги прибраха, постъпиха точно като родители, които качват на шкафа кибрита, че детето да не подпали къщата. Те знаят, че ако "Фобос"-ите бяха изпълнили задачата си, на Земята щеше да стане страшно. Те просто прибраха тези иначе хитроумни играчки, за да не стане от играчка-плачка.

Та, тя може да е предмет на интерес не само от котката на Фреди Меркюри, но и от някой малък, но изключително досаден и палав дух - на тях им викам тролчета или тролини.... Най-добре е да намери начин да го напъди, че може да почне да върши щуротии из къщата й да подлуди всичко живо наоколо с простотиите си.
    Активен

sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #7 -: Ноември 26, 2013, 22:02:39 »

оо повярвай ми има определени моменти в които момичетата много дерат, плюс това тяхната раса стават големи на 4, тоест пълнолетни, така че такива одрасквания са в рамките на нормалното
    Активен
    shokersun
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Ноември 26, 2013, 23:20:25 »

ચાલુ બાંધકામ

Докато ти четох коментар ме побиха тръпки.... Защото лятото видях малко черно коте в килера, измяука, за момент се зачудих как е влезнало там, но в следващата половин секунда, котето се беше изпарило. Това ми се случи точно след като бях при една ясновидка, която познава супер много и го прави за без пари. Тогава реших, че малко повече си вкарвам филма, но сега с тези работи.... А и като цяло от малък на определени места усещам чуждо присъствие. Такова усещам и в  новата ми спалня по принцип
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Ноември 27, 2013, 13:11:41 »

Значи имаш идея в каква лудница живея - през стаята ми минават поне 20-тина котки на вечер, по-малко от 4-5 невидими човека също не се е случвало да минат. Май и при тебе е нещо подобно. Затова да ти кажа, внимавай с литературата. Някои книги имат силна енергия, която действа само с прочит на ум. А ако се постараеш да я прочетеш като хората на глас, може да събориш квартала....
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Разни снимки, при разни странни ситуации « 1 2 3 »
    Снимки
    небесният ангел 37 4239 Последна<br />публикация Август 29, 2011, 21:08:58
    от fantasybg
    Лечение на Болки в сърцето
    Изцеление от природата
    Админ 0 12088 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:44:28
    от Админ
    Може би проблем със сърцето?
    Здрав дух здраво тяло
    Sita 2 855 Последна<br />публикация Януари 31, 2012, 00:18:24
    от Morena
    Сърцето на лъвицата
    Филми
    dayana 1 676 Последна<br />публикация Юни 21, 2012, 00:23:25
    от Old_Soul
    Странни звуци? « 1 2 »
    Необичайни преживявания
    MouseMaiki 18 2146 Последна<br />публикация Ноември 26, 2013, 04:48:48
    от MiMiT0

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright