Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Закон за привличане vs контрол и влияние  (Прочетена 643 пъти)
Me.Racle
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« -: Ноември 16, 2013, 01:04:30 »

Един ден, докато разглеждах разни книги, погледа ми се спря върху една, която гласеше "Разберете тайните на най-богатите хора на света"(имаше и нещо със закон за привличането на корицата), естествено я вдигнах, да разгледам.. Книгата под нея беше относно модерните машинации и майнд контрол на най-големите брандове и фирми в света и как те пласират боклуците си.. Което ме наведе на мисълта, че 90% от парите на света се притежават от 1 % от хората.
Доколкото съм чел във книги от рода на първата, закона за привличането относно парите, накратко е- пращайте любов, обичайте ги, парите са енергия, трябва да се настроите на тяхната вълна и т.н.

А мисля, че пичовете от 2рата книга не играят по тези правила, а чисто и просто промиват слабите умове и ги "карат" да купуват нещата им(чрез методи, които няма да обсъждам тук).

Въпроса ми е: Има ли някой от вас, който съзнателно използва и прилага тези вселенски закони и има "реални" резултати? Примери?
и
Какви са наказанията, ако въобще има такива, за хора като нашите политици,мутри и хората споменати във книга 2?

Мислите ли, че дори ако човек не разбира от пазар и маркетинг, но без страх и съмнения следва сърцето си, би успял да се "измъкне" от финансово неприятна ситуация?

Активен

A better YOU means better YOUniverse !
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1378

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Ноември 16, 2013, 01:54:29 »

1.Вселената няма идея за пари,но е факт че в нашето общество ако привличаш хората и спечелиш доверие -
    парите им в  честен бизнес сами идват при теб и всички са доволни.
    2.Наказания според Вселената няма -това е понятие в нашите глави.
    Но реално ако питаш примерно Робърт де Ниро  кое му липсва най-много
    сигурен съм че ще ти отговори че това е личния му живот и анонимността на малкия човек.
    Та той даже не може да си позволи да се напие като мотика в някоя кръчма като всеки друг
    обикновен гражданин без после да го пишат из целия свят.
    Той е богат и известен,идол в целия свят - но това свръхпривличане си има и своята цена която се плаща.
    Нашите мутри и политици сами си причиняват един на друг много проблеми така или иначе.
    Мен никой не идва да ме стреля или да ме вкарва в медиите и мога като пич ако си реша
    да отида и да се напия като кирка някъде ако си реша...докато де Ниро само може да си мечтае за това.
    Ето в това е неговото нещастие.
    На моя гръб или чело няма 10-20 червени точки от това че някой се цели в мен да ме отстреля
    образно казано.
    Тяхната власт и статут автоматично ги превръща в нечии цели с всички последствия от това.
    3.Да се измъкнеш от финансово неприятна ситуация виж първия ми коментар-ключов фактор - доверие.
    Без доверие няма нищо-нито бизнес,нито приятелство ,нито семейство... а доверие се гради цял живот и се губи
    дори и с една тъпа и плитка лъжа за жълти стотинки...
    Приятели идват и си отиват,но враговете си остават...
    Осъзнатия човек не подлежи на мозъчен контрол и внушения тъй като познава себе си...и себеподобните си и може да ги
    проумее на всяка тяхна бъдеща крачка...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Me.Racle
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #2 -: Ноември 17, 2013, 14:55:51 »

Аз не взимам за пример успешни и известни на публичността хора, а говоря за тези, които никой не чува и вижда, а притежават 90% от парите в света и продължават да злоупотребяват със възможностите си..
    Въобще има ли някой или нещо, което им държи сметка ?
    Активен

A better YOU means better YOUniverse !
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright