Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Столичани изградили фотоволтаична система на покрива на блока  (Прочетена 3521 пъти)
Sine Wave Zero
Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« -: Ноември 04, 2013, 16:21:50 »

http://24bgnews.com/%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D1%83%D1%89%D0%B8-%D0%B2-%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BA-%D1%88%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B0%D1%85%D0%B0-%D1%86%D1%8F%D0%BB%D0%B0-%D0%B1%D1%8A.html
Активен
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #1 -: Ноември 06, 2013, 15:55:59 »

За първото - тия шопи рулират отсекаде
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #2 -: Ноември 08, 2013, 11:11:17 »

Идеята много ми харесва. Отдавна си мисля за нещо подобно, точно за енергия от възобновяеми източници и то слънчева, само се колебаех дали е подходящо за високи сгради. В смисъл дали енергията добита по този начин, ще е в достатъчно количество и ще достига до всички, особено в дните без достатъчно слънце. За по-горните етажи вероятно няма да е проблем, но за по-долните? И дали може да се използва за отопление на сградата и на водата и електричество едновременно или само за едно нещо?
    Активен
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #3 -: Ноември 08, 2013, 12:56:05 »

Ру,
    в случаят енергията достига само за използуване на асансьора и за общите части на сградата...,не за отделните апартаменти.

Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #4 -: Ноември 08, 2013, 13:02:09 »

elinikar, на какви сведения се позоваваш ?
    Активен
    Wolfgar
    Огън, защото сега съм огън!
    Неактивен Неактивен

Публикации: 100

• Град: Ямбол
  • Път - не е пред теб, а около теб!

« Отговор #5 -: Ноември 08, 2013, 13:46:07 »

Ру,
    в случаят енергията достига само за използуване на асансьора и за общите части на сградата...,не за отделните апартаменти.

Шах и мат пич!
    Даже и обща култура нямаш по въпроса явно!
    Активен

"Ето да вземем теб - ти си прост... не умствено разбира се ... ама се правиш на сложен ... сигурно за да си по-интересен на себе си ... Веселяк"
    Жоро
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #6 -: Ноември 08, 2013, 22:06:50 »

Kakво има толкова.Соларните панели могат да дават ток и без да са на покрива.Слагате ги в мазето или някой шкав и мога дави кажа. че те могат да дават ел.ток 24 часа в денонощието 365 дни в годината.Това мога давиго гарантирам.Много е лесно и никои няма да вижда че имате соларни или фотоволтаични панели.http://www.indigota.com/jslibs/smiles/imgs/small/na/12.gif
    Активен
    Жоро
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #7 -: Ноември 08, 2013, 22:11:59 »

За безплатна енергия ако искате да говори,знам 100 начина как да си направите в момента търся 101.Аз съм нов в този форум и повярвайте че мога много дави помогна.
    Активен
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #8 -: Ноември 10, 2013, 01:58:06 »

Цитат
    elinikar, на какви сведения се позоваваш ?
    Sine Wave Zero,
    стори ми се логичен един от коментарите под статията,който ще копирам.Не съм веща по въпроса.Ще следя коментарите по темата,интересна е!Ако някой може да даде други обяснения,нека заповяда.
    Ето цитата:
    "Тук има лека фактическа грешка. Тази система не може да покрие нуждата от електричество на въпросните 117 апартамента. Системата генерира приблизително 30 КВт/ч електрическа енергия при идеално време. Това значи моменто потребление от 280 W на апартамент, което е крайно недостатъчно както всеки може да сметне.

Ваши колеги публикували информацията първи бяха уточнили, че енергията се използва за покриване на нуждите за електричество на ВХОДА, което има по-голяма логика Усмивчица"

Ето и някои данни, които видях сега:
    https://sites.google.com/site/riselektrobg/produkti/fotovoltaichni-centrli-i-instalacii/avtonomni-fotovoltaicni-sistemi
    « Последна редакция: Ноември 10, 2013, 02:30:56 от elinikar » Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #9 -: Ноември 14, 2013, 12:21:48 »

И аз от това се опасявах, че енергията от такава система няма да бъде достатъчна за да може да покрие нуждите на цял блок и всички апартаменти в него, тъй като подобни системи досега съм виждала да се поставят само на къщи. Въпреки че ми се стори малко чудно тези хора да се занимават толкова време с това и то само за нуждите на входа. Би трябвало човек за да се захване с нещо и да полага толкова усилия и средства, и време да има полза и за апартаментите, в които живеят там. Но пък дори и само за това да е браво на тях.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright