Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Книга на закона  (Прочетена 368 пъти)
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 134

« -: Ноември 03, 2013, 12:55:36 »

Liber AL vel Legis sub figura CCXX известна още като XCIII = 418 to DCLXVI Глава I 1. Хад!Проявяването на Нуит. 2. Разкриването на небесната дружина. 3.Всеки мъж и всяка жена са една звезда. 4. Всяко число е безкрайност,разлика няма. 5.Помогни ми господарю на войната от Тива пред Децата на хората да се открия! 6. Бъди Хадит мой таен център,мое сърце & мой език! 7. Погледни!Това е открито от Айвас,упълномо-щеният от Хор-Пар-Крат! 8. Кхабс е в Кху,не Кху във Кхабс. 9. Боготворете тогава Кхабс и погледнете как светлината ми се лее върху вас! 10. Нека слугите ми бъдат малко и тайни;те ще управляват онези,които са мнозина и знайни. 11. Глупаци са онези,пред които хората благоговеят; и Боговете и хората им са глупаци. 12. Елате,деца под звездите&се насладете колкото може повече на любовта! 13. Аз съм над вас и във вас.Моят екстаз е вашия.Моята радост е да виждам вашата радост.. 14. Над брилянтената лазур се стеле Бляскавото великолепие на Нуит; Тя извива се в екстаз за да целуне Тайнствената страст на Хадит. Кълбото от криле,звездите сини Са мои,О Анкх-аф-на-кхонсу ! 15. Сега ще трябва да познаете избраният свещеник и апостол на безкрайния космос,той е принцът-свещеник наречен Звярът и неговата жена,известна като Алената Блудница,на тях е дадена цялата сила.Те ще съберат децата ми във тяхната свита;те ще принесат величието на звездите в човешките сърца . 16.Той винаги е слънце,тя пък е луна.На него е даден тайният пламък крилат и нейна е арката от светлината на звездите. 17. Но вие не сте така избрани.. 18. Гори на челата им,о змийско великолепие! 19. О,Жено,обгърната в лазура,преклони се пред тях! 20.Ключа към ритуалите е една свещена дума,която ще му разкрия аз. 21. Със Бога и Поклонника аз съм нищо:те не ме виждат.Те са на земята,а Аз съм на Небето и няма друг Бог освен мен и моя властелин Хадит. 22. Така,на вас съм известна със името Нуит а на него с една тайна дума,която ще му дам,когато той ме познае.Аз съм като безкрайнто пространство и като безбройните звезди,така бъдете и вие.Не се обвързвайте за нищо.Не правете разлика между едно нещо и всяко друго-защото от това идват всички страдания. 23. Който услее във това,над всичко той ще властва! 24. Аз съм Нуит и думата ми е шестедсет и петдесет. 25. Раздели,събери,умножи и разбери. 26. Тогава каза пророка и робът на Прелестната:Кой съм аз и какъв ще бъде знакът.Тя му отговори и преклони се, син пламък се изви,вседокос-ващ,всепроникващ.Нежните й ръце положи върху черната земя,а крехкото й тяло за любов изви се,а меките нозе не нараниха и най-малките цветя. Ти знаеш!А знакът ще бъде моя екстаз,съзнанието за необятността на съществуването, за вечността на моето тяло. 27. Тогава свещеникът отвърна и каза на Кралицата на Космоса,целувайки нежното й чело и светлината й се разпръсна като роса върху неговото тяло,къпейки го в благоуханен сладък парфюм!О,Нуит,необятност на Небето,нека винаги да бъде тъй,че хората за Теб да не говорят като за Единна,а като за Никоя.И нека не говорят за теб въобще,щом си вечна. 28. Нищо,диханието в светлината,приглушения бласък на звездите и двете... 29. Аз заради любовта съм разделена,за възможността за единство 30. Това е основата на сътворението на света,болката от разделението е нищо,а радостта от единението е всичко. 31.За глупавите човеци и техните страдания въбоще да не те е грижа.Те малко чувстват,а каквото усещат е със слаба радост отплатено;но вие сте избранниците мои. 32. Преклонете се пред пророка мой!Следвайте повелите на моето познание.Търсете само мен! Тогава радостите на моята любов от всяка болка ще ви отърват.Това така е:кълна се Аз във извивката на моето тяло,в моето свято сърце и език;във всичко,което мога да дам и което искам от вас. 33. Тогава свещеникът изпадна в дълбок транс или несвяст&и каза на Небесната Кралица;Напиши ни заповедите;напиши ни ритуалите;напиши ни закона! 34. Но тя каза:заповедите не пиша Аз:ритуалите ще знаете наполовина,останалите ще бъдат тайни:Законът е за всички! 35. Ето защо напиши тройната Книга на Закона. 36. Писарят мой Анкх-Аф-На-Хонсу,свещеникът на всички принцове не трябва и буква да променя в тази книга,иначе голяма грешка ще направи той. 37. Също и мантрите и заклинанията,обея и уанга;работата на жезъла и работата на меча;тези той ще изучи и на тях ще учи. 38.Той трябва да учи;но може да направи заповедите жестоки. 39. Словото за Закона е THELEMA 40.Който нарече ни Телемити не ще направи грешка;ако се вгледа в думата отблизо,той ще види че в нея степени три има:Отшелникът и Любовникът и Човекът на Земята.Прави каквото искаш,това е целият Закон. 41. Словото за Грях е Ограничение.О,човеко,не отказай на жена си,ако тя желае.Любовнико,ако поискаш отиди си!Няма нищо друго,което разделените в едно да свърже,освен любов-всичко друго е проклятие.Прокълнато! Прокълнато да бъде за всички еони!Ад. 42. Нека това бъде състояние на многообвърза-ност и ненавист.Затова,ти нямаш никакво друго право освен да изпълняваш волята си. 43. Така прави и никой не ще се възпротиви . 44. Защото чистата воля,необременена от цел и освободена от страст за резултат е винаги перфектна . 45. Съвършенство и Съвършенство са едно,а не две,или дори са нищо! 46.Празнотата е тайния ключ на този закон. Шестдесет и едно го наричат Евреите;аз го наричам осем,осемдесет и четири хиляди и осемнадесет. 47.Но те имат половината;обедини ги по твоето изкуство и всичко ще изчезне. 48. Моят пророк е глупак с това едно едно едно едно;не са ли Вола те и никой според книгата ? 49. Отменени са всички ритуали,всички заповеди,всички думи и знаци.Ра- Хор- Хюит е заел своето място на Изток в Равнодействието на Боговете.Нека Асар бъде със Иса,които са също едно.Но те не са от мен.Нека Асар бъде почитан,Иса да страда.Хоор не неговоти тайно име и великолепието на Бога просветител. 50. Имам нещо да кажа за Задачата на Първожреца. Погледни!Има три изпитания във едно и те ще преминат по три пътя.Грубите нека преминат през огън ;нека финните бъдат изпитани по интелект и възвишените според най-възвишеното.Затова вие имате звезда и звезда,система и система,нека те не се знаят една друга така добре ! 51.Четири порти водят към един палат;пода на този палат е сребърно и златно,лапис лазури и яспис има тук и редки благовония,жасмин и роза и емблемите на смъртта.Нека опита да влезе и наведнъж да премине и четирите врати.Нека застане на пода на палата.Ще потъне ли?АМН.ХО!Воине,ами ако слугата ти потъне?Но има пътища и пътища.Бъдете красиви и величествени там,облечете се във най-хубавите си дрехи,яжте отбрани ястия и пийте вина пенливи.Вземете дяла си от любовта както искате,където и с когото поискате.Но винаги за мен! 52.Ако това не е така,ако объркате космическите знаци,казвйки:Те са едно;или кажете-Те са много,ако ритуала не е насочен към мен:тогава очаквайте тежките присъди на Ра-Хор-Хюит! 53. Това ще регенерира света,малкия свят,моята сестра,моето сърце и моя език,на които аз изпращам моята целувка.Също,писарю и пророко,независимо че си от принцовете,това не ще ти помогне или от длъжност освободи.Но мой е екстазът и радостта на земята:винаги при Мен!При Мен! 54.Не променяй стила на нито една буква;защото виж,пророко ти не ще разбереш мистериите скрити вътре. 55.Детето дълбоко в теб то ще ги съзре. 56. Не очаквай да дойде от Изток или от Запад;заащото от дом неочакван идва това дете.Аум!Всички думи са свщеени и всички пророци истинни;запомни че те малко са разбрали;реши първата част на уравнението и втората нерешена остави.Ти всичко имаш в ясна светлина,въпреки че някои или съвсем малко неща останаха неизяснени. . 57.Призови ме под звездите мои!Любов е Закона,любов по своя Воля.Но нека глупаците не бъркат любовта,защото има любов и любов.Има го гълъбът,има я и змията.Избирайте добре! Той,моя прорк е избран,знаейки закона на крепостта и великата мистерия на Божия Дом. Всички тези букви в моята Книга са верни.Но ЦАДИ не е Звездата.Това също е тайна.Моя пророк ще я разкрие на мъдрите.. 58. Невъобразими радости давам на земята:сигурност,не вяра;живот след смъртта,мир неизразим,почивка,екстаз и нищо не изисквам в жертва.. 59. Благовонието ми е от смолисти дървета и клей,няма кръв във тях,защото косите ми са дърветата на Вечността. 60. Моето число е 11,като всички техни числа които са от нас.Петолъчната звезда,затворена във кръг и кръгът е черве
Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Книга Урантия
Видео клипове
delfin 1 3600 Последна<br />публикация Януари 03, 2010, 17:23:08
от delfin
Двадесет и два неоспорими закона на съвършеното здраве « 1 2 »
Здрав дух здраво тяло
Админ 22 2981 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 18:30:11
от Админ
22.05, 18 ч- Протест срещу промяна на мораториума за шистовия газ и Закона за
Инициативи
Elina01 0 612 Последна<br />публикация Май 22, 2012, 12:36:53
от Elina01
Книга на Живота
Въпроси и отговори
Sue 0 788 Последна<br />публикация Юни 20, 2012, 10:59:21
от Sue
Книга на Богомилите
Духовни учения
Житара 14 1222 Последна<br />публикация Януари 22, 2017, 18:18:49
от Житара

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright