Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Мислите ли, че физиологията, начина на живот и развитието на мъжа го прави по задръстен от жената?
Да - 4 (30.8%)
Не - 4 (30.8%)
В повечето случаи - 3 (23.1%)
Често - 1 (7.7%)
Ти си феминист - 1 (7.7%)
Общ брой гласове: 9

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Мъжете не са ли по задръстени от жените?  (Прочетена 562 пъти)
Свързан
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 186

• Град: Монреал, Канада
  • « -: Октомври 19, 2013, 18:18:34 »

Здрасти.

Видял съм го и го виждам със собствените си очи постоянно.
    1. На мъжете им липсва оня месечен цикъл на изчистване на кръвта който имат жените.
    Това прави организма ни по задръстен, съответно по непроводим за енергиите.
    2. На мъжете в повечето случаи им се налага да се занимават с финансови, правни, административни и политически/градски и областни проблеми.
    3. Жените по често гледат деца, дейност която им дава безплатна и необходима прясна енергия.
    4. Обратно, енергията която мъжете често получават е, тая на някой пияница или хулиган който трябва да бъде вкаран в ред, щото просто на жената това не и е работа.
    5. Повече мъже пушат, пият и преяждат, занимания които яко запушват надите (каналите по които тече енергията) и чакрите.
    6. Жените повече се кефят като дразнят мъжете ползвайки слабите им места (а те вземат та им се вържат), отколкото обратното.
    И т.н.

Моля споделете ...
    Активен

Сатчитананда ...
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #1 -: Октомври 21, 2013, 11:16:27 »

Ооо, добрютрю на нашия ранобуден телефонист!

Повярвай ми, от гледната точка вече даже на мене самия, не всички Марсови чеда са задръстени... Но не всички... Има такива самородни уникати като мене, които са толкова зле, че Дедо Господ сега сигурно си псува майчиното кисело мляко, че е казал "Плодете се и множете се; и да напълни родът ви Земята!" - ако ме видиш каква съм бракма - на 20 години, ама съм като Москвич-Алеко на моята възраст вътрешно - наистина, заради ей такива малоумници като мене, дето не могат нещо по-сложно от едно премитане за 20 минути на едно малко вътрешно дворче, но пък с претенции до небесата, ей заради такива маймуночовеци като мене го има това мнение.

@Свързания: Имам чувството, че май целеше да ти излея душата си. Браво, поздравления! Намери най-ефикасния начин да ме накараш да се отпусна. Сега следва наградата: сгазена на улицата дъвка с косъм! Честито!

Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Октомври 21, 2013, 15:20:05 »

не всички Марсови чеда са задръстени... Но не всички...

Съвсем не е ставало дума за всички.
    Активен

Сатчитананда ...
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Октомври 21, 2013, 16:21:40 »

Ако слагаш под общ знаменател Деян Неделчев, Азис, Краси Гласъ, Джъстин Бийбър, Росен Плевналиев, нас двамата тука, Бой Джордж и примерно Арнолд Шварценегер, отец Иван, Ганди, Далай Лама, папата, Фреди Меркюри и например образеца за градивен идиотизъм - Недим, поздравления! Сега спечели на налъма без каишка липсващата дървена част.
    Много ме радваш как слагаш всичко в един общ кюп... Честно, много ме кефиш как слагаш на една писта да се състезават Порше и Запорожец...
    Само да те известя нещо - има някои видове хора, дето им викат "обратни" - гейовете. Това е мъж, дето си има всички първични, а нерядко и вторични полови белези, ама в него прелива от женска енергия. Това не може да е общ случай с масата мъже, след като се има предвид, че обикновените мъже ще забършат в дискотеката някоя мацка, пък ще я разлепят от секс след това у тях, а гейовете ще си намерят някой здрав и аргументиран приятел, че да издънят дюшемето в къщата на баба му от разни игри и щуротии по нощите...
    Все едно да сложим под един знаменател Mac OS X, Windows, Unix OS Solaris и Symbian - всичките вървят на компютър или нещо такова акълно, ама Mac OS ще тръгне само на iMac и iBook. Windows сега вече си има Windows 8 Desktop, Windows 8 Mobile и Windows 8RT. И всяко е за себе си. Unix OS Solaris без активация няма да позволи на компютъра ти даже да зареди BIOS, а Symbian ще тръгне само на по-старите телефони Nokia, а и освен това ще трябва да намериш точната модификация, че да не ти се налага да използваш телефона завъртян на една страна, че да можеш да работиш с менютата.

Та, ако наистина си Свързан, ако наистина имаш редовен стрийминг, прощавай, ама вземи прегледай мат'ряла по-подробно. Иначе ако никога не си имал стрийминг, а само четеш какво става, ако имаш, трябва да се покръстиш на Завързан.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Октомври 21, 2013, 17:03:08 »

Много теория, много нещо, ма мерси за съветите се пак :-).
    Активен

Сатчитананда ...
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Октомври 21, 2013, 17:41:28 »

Емиии....

Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Красотата често пречи на жените « 1 2 3 »
    Обща тематика
    Ich 44 2122 Последна<br />публикация Октомври 20, 2013, 01:24:38
    от Ariam
    Критична възраст при мъжете
    Изцеление от природата
    Админ 0 3121 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 20:55:25
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright