Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Molia za pomosht - sumnenie za mozuchen udar i oshte  (Прочетена 645 пъти)
sunshine1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: Септември 20, 2013, 05:53:49 »

Здравейте мили хора!

Пиша ви от чужбина и наистина се надявам да ми помогнете.  Дълго време бях под доста стрес и здравето ми тотално се разби. За съжаление не отидох на доктор, защото тук медицинските разходи са страшно високи.

Имам следните симптоми и се надявам да ми кажете какво да направя.  Имам съмнения за можучен удар и сериозен проблем с черния дроб!
От известно време имам: разширени вени, болка и изтръпване в устата, силен косопад, пулсация в лявата част на главата, подуване на левия крак, а също така и болки в него и в десния; проблем с паметта и несвързана реч от време на време, кашлица, лявото око ми изглежда с повишено налягане, кафеви петна по кожата и акне, зъбобол, големи бели черти под пръстите на краката (прочетох, че може да е в резултат на отравяне с тежки метали, а аз имам амалгами в устата), бели изпражнения, които почти са разпаднати, щипане на окото, зачервяване на ушите и затопляне на главата, странно усещане в пръстите на ръцете.
Аз прочетох в Интернет и това ми изглежда на мозучен удар и цироза (дано да греша!!!!!). Моля за съвети.  За съжаление, майка ми почина, бог да я прости, и не знам какво да правя! Моля ви за съвети!!!!  Аз съм само на 20 и найколко години!!!!!Ако не направя нещо сигурно ще си отида скоро! Благодаря ви за добрината и дано да ви се върне 100-кратно!!
Активен
Sine Wave Zero
Неактивен Неактивен

Публикации: 338

« Отговор #1 -: Септември 20, 2013, 10:15:06 »

Предполагам имате предвид цирозата - заболяването на черния дроб?
За това имам идея как.
Активен
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #2 -: Септември 20, 2013, 11:42:21 »

Да те посъветваме можем, но помощта човек си я дава сам и според нея помага и Господ.

Като първо- спри да се фокусираш върху това какво ти има и си постави цел (целта не е само в посока труд- може да бъде и една хубава почивка, едно добро възстановяване,  а защо не и някакво хоби).  Енергията следва мисълта и мисли за болести ще ти докарат... болести. Позволи им както са дошли- така и да си отидат, а през това време настрой локаторите как да привлечеш здраве и щастие в живота си. Обърни внимание на това, с което се храниш- ГМО, консерванти, изкуствени подследители и овкусители... нали се сещаш. Снаксове, чипсове, сандвичи... Не че не може, но има мярка и тя е в количеството, което организма ти може да преработи.  (то е много по- малко от това, което обикновено поглъщаме) Обърни внимание и на взаимоотношенията си с хората- там са другия вид отрови, който се случва да приемаме. Ако ти са отровни отношенията с някого си промени или отношенията с човека, или начина, по който възприемаш тези взаимоотношения. Ние сме потопени постоянно в света на своите мисли и те са тези, които ни разболяват или лекуват. Нищо извън нас не може да е причина, може да е само стимул. Обръщай по- често внимание с какво храниш психиката си- мед или отрова, от там ще знаеш и какво получава тялото ти- сили или пречки. Това е една от най- главните причини за болестите и за щастие можем да я променяме.
Ако имаш нужда да правиш нещо оздравително- има много методи, които са колкото прости, толкова и ефективни. Като например, сутрин да жабуркаш студено пресовано масло-зехтин или олио (нерафинирано). Това пречиства всички системи в организма. Или последвай тази рецепта: http://e-zdravey.com/bg/izvestna-retsepta-na-mermerski-lekuva-rak-i-oshte-100-bolesti/#.UjwHdH9IvJc . Всъщност, когато човек е настроен към оздравяване, сам намира своя начин. И не позволявай на себе си да се самосаботираш- да правиш нещо, а пък да си мислиш, че точно ти няма да оздравееш, че не го заслужаваш или че нямаш време от други, странични работи. Вярвай си че можеш и Вселената ще ти го докаже. Успех!
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #3 -: Септември 20, 2013, 13:45:54 »

Белите изпражнения могат да се дължат на различни причини като жълтеница, заболявания на черния дроб, жлъчния мехур, панкреаса и други.

Още за: Бели изпражнения | Симптом
от framar.bg
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #4 -: Септември 20, 2013, 13:47:10 »

и все пак отиди на лекар според мен ...
Активен
sunshine1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #5 -: Септември 20, 2013, 15:38:10 »

Да, тоцхно това имам предвид. Какъв съвет имате?

Предполагам имате предвид цирозата - заболяването на черния дроб?
За това имам идея как.
« Последна редакция: Септември 20, 2013, 15:55:19 от sunshine1 » Активен
Sine Wave Zero
Неактивен Неактивен

Публикации: 338

« Отговор #6 -: Септември 20, 2013, 15:56:09 »

1. Прием на Силиций чрез слънчева вода (вода, заредена от слънцето) и още:

http://www.hope-bg.com/zdrlist.php?id=127 - храни, богати на силиций

2. Златно мляко:

http://www.svoizbor.com/2013/08/golden-milk-for-healthy-joints-from-aurveda/

3. Keфир:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B5%D1%84%D0%B8%D1%80

Имаме кефирни зърна в нас, ако искаш ще пробваме да ти изпратя.

За инсулта се препоръчват и начините на работа върху съзнанието, за които се заговори в тази тема.
Активен
Wednesday
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 35

« Отговор #7 -: Септември 20, 2013, 16:06:52 »

трябва да си направиш пълни изследвания на кръвта,
черния дроб..
пусни и за всички хепатити..това с изпражненията и останалото все на там води.
Активен

Когато личните пространства са компактни
и с няколко жеста събираш багажа в куфар
с лекота пренасяш себе си навсякъде
нагъваш се, прибираш се и тръгваш.
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright