Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Странна енергия  (Прочетена 1657 пъти)
sin kamuk
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« -: Септември 17, 2013, 18:54:27 »

Здравейте, току що ви намерих. Потърсих малко в интернет и попаднах на вас. Не зная дали въпроса ми е за тук, но се престрашавам да пиша, понеже с мен се случи нещо странно.

Днес имах тежък ден и следобед като приключих работа, реших да си легна. Събудила съм се някъде около 17.00ч. от странни вибрации в тялото ми. Лежа по гръб и гледам ръцете ми високо над тялото, като дланите бяха събрани, като при молитва.

Виждам и усещам някакво движение в ръцете и тялото, горещо и бързо и за миг ръцете ми се раздалечиха, аз се опитах да ги смъкна до тялото на леглото и за момент се получи, после те сами си се вдигнаха пак над тялото и в момента в който пръстите ми се докостаха аз чух: "Аз съм само наблюдател! Аз съм само наблюдател!". Гласът беше моя, но от друго място и беше спокоен, уверен, сигурен в това, което ми казва. Успокоих се. Обаче ръцете ми още горе, аз искам да стана, да се мръдна и нищо от гореизбореното не ми се отдава. Седя си така, гледам си ръцете и изведнъж тази енергия се върна, започна бясно да тича по ръцете ми, и понеже дланите се докосваха, енергията течеше в кръга на ръцете, после по тялото. Беше тъмна енергия, изпълнена с черни малки листенца, движеше се в кръг около мен, в мен, около ръцете.

Всичко това трая няколко минути. После ръцете ми вече ме слушаха и си легнаха до тялото,а аз успях да седна, но не можех да пристъпя, защото имах изтръпване почти навсякъде.

Сега въпроса ми е, дали това е било сън или е някакво странно преживяване след съня или спешно се нуждая от психиатър? До сега не съм имала такива преживелици, не съм изплашена, не съм разтревожена, просто някакво странно усещане, че нещо трябва да зная, но понеже нямам знанието, няма как да имам и мнение по въпроса, та реших да потърся по-знаещите и вещите в духовните и енергийните практики.

Дано да разбирате какво ми се случи и да ми дадете насоки, къде да прочета и как така точно с мен това или пък е едно нищо. Благодаря.
Активен
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #1 -: Септември 17, 2013, 20:17:23 »

Първото, което и сама си знаеш- че не си за психиатър.
От там нататък: нужно е всеки сам да тълкува случките в живота си. Това е парче от неговия пъзел. Най- вероятно това ти се е случило, за да бъде привлечено вниманието ти за да се дешифрира информация, която е в теб или до която трябва да достигнеш.
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
iti2
Неактивен Неактивен

Публикации: 98

« Отговор #2 -: Септември 17, 2013, 20:50:21 »

Следвай това, което ти е показала  енергия. Символите - молитва , наблюдател , вътрешен глас. Всичко това са подсказки от вътрешният ти Аз дълбоко, който иска нещо да ти каже, сиреч душата ти  Усмивчица Анализирай го и го приложи !  Тя ти подсказва пътя, по който трябва да вървиш  Усмивчица
Активен
Финист
Финист
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #3 -: Септември 17, 2013, 21:51:14 »

Цитат
Дано да разбирате какво ми се случи и да ми дадете насоки, къде да прочета и как така точно с мен това или пък е едно нищо
син камъко, това е естествен физиологичен процес, случва се в един момент от израстването на тялото, при определени хора. когато съзнанието се намъква по-дълбоко в тялото, жизнените сили в крайниците се засилват и това може да се усеща доста силно месец-два, може би и повече време, после разбира се, спира да ти прави впечатление Веселяк както сег не ти правят впечатление зъбите ти, а какъв "проблем" са само докато израстват...
потърси в нета материали на английски за tien-tao chigun - може и да ти свърши работа

но защо задаваш риторични въпроси - ако не на теб, то на кой да се случи? не е случаен никът ти, не е случайно и преживяването ти.
Активен
Old_Soul
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: Pleven
  • « Отговор #4 -: Септември 17, 2013, 22:28:56 »

Не можахте ли да се научите, че психиатъра не е екзорсист, а просто шарлатанин и търгаш.
    Не е много удачно човек да се учи само от собствените си грешки, особено ако има навика да ги повтаря преди да се замисли.
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #5 -: Септември 17, 2013, 23:17:20 »

Мисля, че си усетила душата ти да излиза извън тялото(астрална проекция), а гласът както усети си е твоят, но на душата ти, истинското ти, за това си усетила гласа спокоен и уверен. Усмивчица Не съм напълно сигурна защо точно е станало, но почти съм сигурна, че е  енергийна настройка, може би подобно на това, което Алида казва:

Цитат
    да се дешифрира информация, която е в теб или до която трябва да достигнеш.
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    sin kamuk
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Септември 17, 2013, 23:30:18 »

Благодаря ви за отговорите.
    Символите - молитва , наблюдател , вътрешен глас.
    От около 2 седмици имам подарък сребърно кръстче с верижка, мъничко с камъчета е, но тази вечер го махнах. Не зная дали си внушавам, но от както го сложих някак си съм нервна. Та това кръстче, дали в него е причината, но понеже верижката е кръгла, а ръцете ми бяха в затворена дъга, после и дланите бяха като за молитва, някак си се насочих към това кръстче и го махнах.

за да бъде привлечено вниманието ти за да се дешифрира информация, която е в теб или до която трябва да достигнеш.

От малка имам силна енергия, но не съм и се задълбочавала в тази материя.  Заинтересувах се преди време, но не намерих нещо, което да ми подскаже, какво ми има и защо развалям мобилните си телефони или гърмят крушките у дома. Дали от енергията ми? Дали от мисълта ми…не зная.  Всяка година ми се налага да имам нов телефон.  Гърми крушка, сменя се, и това е.
    Не съм се задълбочавала, да чета за енергии и прочие, не ми е било интересно. Опитах, но някак си ми се видяха, големи фантасмагории. Често ходя на църква, имам много икони у дома, ръся и светена вода, тамян паля от време на време, помагам на бедните, давам винаги, когато мога, нали това е вселенският закон, преди да получиш, трябва да дадеш. Дълбоко ме разтърси преживяното, ще видим какво ще се случва още.
    Сетих се, че преди време сънувах мъж, който ми каза, че е моят светец и че е св.Николай Чудотворец. Забравих за това, но ми се наложи да пътувам и по пътя попаднах в една църквичка.  Църквата в селото носи името на друг светец и аз реших да си купя икона. Прибирам се, отварям пакета и що да видя…не е онази икона, която очаквах, а св. Николай Чудотворец.  Самата аз я занесох на продавачката,не зная как е станало объркването, цената е същата, вероятно друг клиент е взел „моята“ икона, а аз „нейната“, но после се замислих, че явно точно, тази икона е трябвало да дойде при мен.

жизнените сили в крайниците се засилват и това може да се усеща доста силно месец-два, може би и повече време, после разбира се, спира да ти прави впечатление

Да ми танцуват ръцете, да не ме слушат, ами ако ми се случи на работа или в градският транспорт?
    Активен
    sin kamuk
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Септември 17, 2013, 23:41:03 »

Мисля, че си усетила душата ти да излиза извън тялото(астрална проекция), а гласът както усети си е твоят, но на душата ти, истинското ти, за това си усетила гласа спокоен и уверен. Усмивчица Не съм напълно сигурна защо точно е станало, но почти съм сигурна, че е  енергийна настройка, може би подобно на това, което Алида казва:

Цитат
    да се дешифрира информация, която е в теб или до която трябва да достигнеш.

Ще има с какво да се занимавам през есента и зимата, а именно да чета, за да разбирам, какво ми говорите. Приблизително го тълкувам и разбирам, че не е нещо страшно и лошо, а нормално...надявам се, да съм разбрала правилно. Изпуснала съм няколко стотин часа уроци по духовни практики
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1380

• Град: Варна
  • « Отговор #8 -: Септември 18, 2013, 01:21:55 »

И пеперудата се чуди какви са
    тези криле като излиза от
    какавидата...но никой не я
    пита дали иска или
    да и обяснява каквото и
    да е.
    После тя просто лети и
    не ходи на техните си там
    психиатри...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    iti2
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Септември 18, 2013, 10:51:07 »

И пеперудата се чуди какви са
    тези криле като излиза от
    какавидата...но никой не я
    пита дали иска или
    да и обяснява каквото и
    да е.
    После тя просто лети и
    не ходи на техните си там
    психиатри...

По добър отговор рядко би срещнал човек изразен по този начин !   Усмивчица
    « Последна редакция: Септември 18, 2013, 10:58:14 от iti2 » Активен
    iti2
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Септември 18, 2013, 10:57:59 »

Благодаря ви за отговорите.
    Символите - молитва , наблюдател , вътрешен глас.
    От около 2 седмици имам подарък сребърно кръстче с верижка, мъничко с камъчета е, но тази вечер го махнах. Не зная дали си внушавам, но от както го сложих някак си съм нервна. Та това кръстче, дали в него е причината, но понеже верижката е кръгла, а ръцете ми бяха в затворена дъга, после и дланите бяха като за молитва, някак си се насочих към това кръстче и го махнах.

за да бъде привлечено вниманието ти за да се дешифрира информация, която е в теб или до която трябва да достигнеш.

От малка имам силна енергия, но не съм и се задълбочавала в тази материя.  Заинтересувах се преди време, но не намерих нещо, което да ми подскаже, какво ми има и защо развалям мобилните си телефони или гърмят крушките у дома. Дали от енергията ми? Дали от мисълта ми…не зная.  Всяка година ми се налага да имам нов телефон.  Гърми крушка, сменя се, и това е.
    Не съм се задълбочавала, да чета за енергии и прочие, не ми е било интересно. Опитах, но някак си ми се видяха, големи фантасмагории. Често ходя на църква, имам много икони у дома, ръся и светена вода, тамян паля от време на време, помагам на бедните, давам винаги, когато мога, нали това е вселенският закон, преди да получиш, трябва да дадеш. Дълбоко ме разтърси преживяното, ще видим какво ще се случва още.
    Сетих се, че преди време сънувах мъж, който ми каза, че е моят светец и че е св.Николай Чудотворец. Забравих за това, но ми се наложи да пътувам и по пътя попаднах в една църквичка.  Църквата в селото носи името на друг светец и аз реших да си купя икона. Прибирам се, отварям пакета и що да видя…не е онази икона, която очаквах, а св. Николай Чудотворец.  Самата аз я занесох на продавачката,не зная как е станало объркването, цената е същата, вероятно друг клиент е взел „моята“ икона, а аз „нейната“, но после се замислих, че явно точно, тази икона е трябвало да дойде при мен.

жизнените сили в крайниците се засилват и това може да се усеща доста силно месец-два, може би и повече време, после разбира се, спира да ти прави впечатление

Да ми танцуват ръцете, да не ме слушат, ами ако ми се случи на работа или в градският транспорт?

Слушай вътрешния си глас !  Щом те нервира кръстчето махаш го. Да се обърнеш  просто към Бога не е само защото така смяташ , че е редно и трябва. Има вътрешен подтескт много по дълбок , който не си съзнала , но тепърва ще съзнаваш. Това, което си сънувала е прекрасно  Усмивчица  защото именно това е истината. Проучи всичко за него от до и мисля, че ще намериш много отговори.
    Една приятелка така е сънувала една нощ Светеца Свети Пантелеймон, който и казва същото. Като потърсила каква е призванието на този светец се оказало ,че той е лекувал и изцерявал хора. До ден днешен тя се занимава с хомеопатия, билколечение и тн. Отвътре има подтик към това, а Светеца се е появил в следствие.

Няма случайни неща ! Намери истината за себе си Усмивчица  Остави се Бог сам ще те отведе до нея, просто бъди будна в съзнанието си . Всеки символ, всяко не съзнателно наше действие те води към истината.  Усмивчица Доверявай се повече на вътрешния си глас и това което чувстваш, но не бъркай и чувствата с внушения (един вид много мисли в главата)
    Активен
    sin kamuk
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Септември 18, 2013, 23:20:56 »

Няма случайни неща ! Намери истината за себе си Усмивчица  Остави се Бог сам ще те отведе до нея, просто бъди будна в съзнанието си . Всеки символ, всяко не съзнателно наше действие те води към истината.  Усмивчица Доверявай се повече на вътрешния си глас и това което чувстваш, но не бъркай и чувствата с внушения (един вид много мисли в главата)

Търся, чета. Ще видим какво ще става. Благодаря:)
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Септември 19, 2013, 20:25:43 »

Цитат
    Търся, чета. Ще видим какво ще става. Благодаря:)

Духовността се изразява чрез практиката, не теорията. Изразява се чрез отношението ни към живота, към хората, възгледите ни. Усмивчица Не казвам да не четеш, все пак е добре да си наясно с процесите, които стават с теб. Идеята ми е, че ти без книги, без теоретично знание си изживяла нещо, което хора само са чели и което нито една книга не им е дало. Много хора бъркат знанието с опита, много хора, които са чели духовни книги смятат, че ги прави духовни само защото са запознати с терминологии.

В случая(в тази ситуация) според мен е нужно да знаеш, че си напълно добре и че, което ти се е случило не е нещо лошо, даже напротив. Усмивчица Липсата ти на знания по въпроса не те прави новак в езотериката, понеже ако беше новак, който тепърва се сблъсква с тези неща, нямаше да усетиш нещата по този начин. Няма как да не си имала опита и знанието в теб и същевременно да имаш толкова силна чувствителност, засилена интуиция да се отпуснеш на процеси и въобще да усещаш по този начин процесите, толкова явно и ясно. Усмивчица
    Активен

sin kamuk
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Септември 20, 2013, 23:34:44 »

Духовността се изразява чрез практиката, не теорията.

О, да днес разбрах какво е да си напред с практиката и да си многооо изостанал с теорията и като се случат някой работи седиш и се чудиш от къде ти е дошло.
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Септември 20, 2013, 23:49:08 »

Духовността се изразява чрез практиката, не теорията.

О, да днес разбрах какво е да си напред с практиката и да си многооо изостанал с теорията и като се случат някой работи седиш и се чудиш от къде ти е дошло.

Цитат
    Не казвам да не четеш, все пак е добре да си наясно с процесите, които стават с теб.
    Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Архитектура и енергия
    Видео клипове
    Amica 1 988 Последна<br />публикация Август 15, 2010, 22:34:34
    от Evolution
    Странна случка с моите близначки
    Необичайни преживявания
    andromeda3213 5 1441 Последна<br />публикация Юли 25, 2011, 21:58:33
    от Eona Lightholder
    Странна ситуация /сън/
    Моите сънища
    dead_soul 1 961 Последна<br />публикация Ноември 27, 2011, 21:38:30
    от АСИ
    Посланията на една странна Фея « 1 2 ... 9 10 »
    Лични дневници
    кръгове 145 6775 Последна<br />публикация Април 11, 2013, 09:57:39
    от кръгове
    Енергия?
    Езотерика
    Timesbehind 9 759 Последна<br />публикация Април 18, 2013, 10:09:25
    от The One

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright