Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Древни цивилизации - новини  (Прочетена 6269 пъти)
Dez
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

• Град: град Мездра
  • « Отговор #30 -: Септември 24, 2010, 21:07:49 »

Аз не мога да се съглася, че сме точно "създадени". Смятам, че сме директни наследници на атлантите, както те са на лемурииците. Те пък от своя страна на хиперборейците, които идват на нашата планета. Всяка едан от тези раси е по един или друг начин, принудена, да слезе под земята, чрез някакъв голям катаклизъм. Има теории, че първите заселници на земята били огромни, което говори и огромния човешки отпечатък от стъпало, датиращ от периода Креда, или вкаменелос от човешки палец(на ръката). Или Тексаският Чук, намерен естествено в Тексас. Чукът е съставен от 98% чисто желязо и е на няколко милиона години. Учените смятат, че желязото се обработва от около 2000 години. Красноречиви са също скелетите на огромни хора, открити навсякъде по света. Гробница в която са положени 12 скелета на хора високи по 3,75 метра. Открит гроб на войн висок 4 метра в пълно бойно снаряжение(ризница, броня,меч). Открита древна оръжейна в която се намират нах-големите брадви виждани някога(някои тежащи по 30 килограма) Държа да отбележа, че скелетите нямат физияески аномалии, каквито се наблюдават при сегашните прекомерно високи хора. Всичко това удобно се заобикаля от учените.

Само да вметна.. Чувал съм, че когато пъврите "бели" стъпили в тибетските планини, тамошното население ги попитало, защо идват отдолу, а не отгоре.

Поздрави!
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #31 -: Септември 24, 2010, 21:17:48 »

Интересно,наистина!Доколкото знам лемурийците са произлезли от призракоподните,които са били два вида,а пък преди тях са били ангелоподобните,които също са два вида.След лемурийците са атлантите,а след края на ранната Атлантида преди 850 000 години оцелелите арийци започнали да подивяват.

Най-добрите от най-добрите от предишните шест раси оцелели и създали прекрасната Шамбала.

Всъщност прав си,че не са точно създадени,самите раси,ами подобрени.Първите четири били неплътни,а лемурийците били първите плътни и полови същества,а те били "подобрени" чрез специална матрица на живота с център остров Пасха.

Самата хипотеза за матрицата е създадена от Ернст Мулдашев и тя гласи,че има градове на боговете,в които има разнообразни по форма и обме монументи,които пречупват специално,изпратени от Бог,фини енергий.Тези енергий създават материализират нематериални(фини)  организми.И именно по този начин лемурийците била първата плътна раса,защото било необходимо,ако ще се усвоява самата Земя,да има плътна раса,която да се нагоди към условията и.
    Ще попиташ:Кой е създал матрицата с център остров Пасха.
    Ами,според теорията,извънземни раси са се намесили + предходните раси.

След края на атлантите се наложило по-съвършенна система и така Шамбала,с помощта на анунаките и сириусците(а може и още?)подобрили нашата раса като я "застраховали" срещу лоши мисли по такъв начин,че следващия преход между расите(от седма в осма) без смяна на магнитното поле,което ако смени мястото си девет пъти съвсем ще изчезне.

Затова човечеството е под влиянието на не една раса,а на много!
    « Последна редакция: Септември 24, 2010, 21:31:35 от rabeno » Активен
    Pavlina Nikolova
    Pavlina Nikolova
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

• Град: София
  • pavlina.s.nikolova
    « Отговор #32 -: Декември 30, 2011, 23:12:39 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=g9OrebFun4E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=g9OrebFun4E</a>

Известен като „Индиана Джоунс на алтернативната археология" през последните години Греъм Хенкок посвещава живота си на изследване на историческите загадки и предизвиква ортодоксалната история с нови доказателства и информация.

Греъм Хенкок е журналист и бивш кореспондент на „Икономист" за Източна Африка. Автор на редица бестселъри, получил през 1990г. журналистическа награда за „Господари на бедността" - забележително си изследване върху проблемите на чуждестранната помощ в бедните страни.

В това вълнуващо интервю, водено от небезизвестният Дейвид Уилкок, Греъм Хенкок разкрива заключенията и откритията, до които е достигнал в своето разследване в областта на най-древните загадки и мистерии, за произхода на човека, за изчезналата древна цивилизация, чиито следи се намират и по суша и под вода на редица места по света, за съществуването на древни карти показващи света отпреди Ледниковата епоха (Пири Рейс), коя е държавата, в която се пази и до днес Свещения Кивот на Завета, вдъхновил не един и два приключенски филма, каква е истината за възрастта на Египетските пирамидите и Сфинкса, за местата, на които звездното небе, така както е изглеждало преди 12 500г., е отразено в различни древни земни структури и още и още интригуващи загадки, за уникалното шаманско питие приготвяно от специална лиана в района на Амазония, наречено Аяхуаска и за духовните преживявания по време на приемане на това питие, за които Терънс Маккена прави филм, а самият Греъм Хенкок издава последният си роман изцяло вдъхновен от шаманската напитка...

Греъм Хенкок е автор на:

„Следите на боговете" (Fingerprints of the Gods)

„Знакът и печатът -- Търсене на изчезналия Кивот на Завета" (The Sign and The Seal)

„В търсене на изгубената цивилизация -- Огледало на небето"( Heaven's Mirror)

„Потънал Свят - ЗАЛЕТИТЕ ЦАРСТВА ОТ ЛЕДНИКОВИЯ ПЕРИОД" (Underworld: Flooded Kingdoms of the Ice Age)

„Талисман -- свещени градове, свещена тайна" с Робърт Бовал (Talisman: Sacred Cities, Secret Faith)

„Пазителят на сътворението" с Робърт Бовал (Keeper Of Genesis)

Supernatural: Meetings with The Ancient Teachers of Mankind

Entangled
    Активен

Pavlina Nikolova
    Pavlina Nikolova
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

• Град: София
  • pavlina.s.nikolova
    « Отговор #33 -: Януари 09, 2012, 01:09:51 »

Горният линк вече не работи.
    Може да гледате филмчето, което вече е разделено в две части:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VPlFjiRWwtk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VPlFjiRWwtk</a>

Съдържание на първата част:  - Злоупотребите с чуждестранните помощи към развиващите се страни; Етиопия и следите на изгубения Кивот на Завета; Храмът на Соломон; свободните масони; Рицарите тамплиери; Мойсей и египетското му минало; Древен Египет; Съществуването на глобална цивилизация около края на последната Ледникова Епоха; Най-ранните карти (Пири Рейс) и топографията под Антарктика; Мистерията Хайбразил и картата на Птоломей; Прецесия на равноденствията и Ерата на Водолея; Числата на древните; Геометрия на Пирамидите в Гиза и съзвездието Орион; Теорията на Робърт Бовал; Истината за Сфинкса и изследванията на Джон Антъни Уест и Робърт Шок; Следите от развита технология по саркофага в Голямата пирамида -- изследванията на Кристофър Дън; Древния катаклизъм на Марс; Мистериозната пирамида на Ди Пиетро и Грег Моленар; Лицето на Марс; Ричард Хогланд -- връзката между геометрията на Гиза и платото Седония на Марс

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IEtODYJ89Ps" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IEtODYJ89Ps</a>

Съдържание на втора част: - Драматичното покачване на моретата в края на последния Ледников период; изследванията на д-р Глен Милм -- как е изглеждала крайбрежната ивица на света през последните 30 хил. Години; мистериозните подводни паметници в Йана Гуни, Япония; Лемурия и цивилизацията от Тихоокенаския регион; Митовете за изгубена цивилизация в Пасифика и Индийския океан; Летящите машини Вимана; Легендата за моста между Шри Ланка и Южна Индия; Индийската традиция Сангха и сведенията за цивилизация в океана; Платон и Атлантида; Подводните древни структури до град Махабалимпурам - Южна Индия; Ливан и каменните блокове в Баабек; Потъналите структори до западния край на Куба и мистериозното потулване на случая от National Geographic; Свидетелството на войника от Гуантанамо за останките от Атлантида откирти до Куба; Отражението на съзвездието Дракон върху земята в Анкгор; Мрежата от числа на равноденствието (прецесията) в света, на чието място има свещени места; Пирамидата в Кукулкан, Мексико и пернатата змия, бог Кетсалкоатъл, в деня на пролетното равноденствие; Цивилизацията на Олмеките и предметите от Ла Вента и вила Хермоса; Виденията на шаманите; Променени състояния на съзнанието; Скалните рисунки по цял свят; Амазонската отвара Аяхуаска и паранормалните преживявания при шаманите; Изследванията на Рик Страсман „ДМТ- духовната молекула"; Предстоящия Златен Век и 2012; Защо се случва кризата според амазонските шамани.
    Активен

krem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #34 -: Октомври 26, 2012, 11:15:07 »

Откриха древен, мистериозен град под Бермудския триъгълник

източник и снимки

Специален робот откри древни руини в региона на Бермудския триъгълник, които са подобни на легендарния подводен континент Атлантида. Изследователите, ръководени от Пол Вантзвейг и Полин Залитски са открили руините на града, на 700 км от източното крайбрежие на Куба.

Снимки, направени от робот, показват монументални структури, включително четири огромни пирамиди, едната от които прилича на стъклена конструкция.

В допълнение, учените също са открили, скулптура, която прилича на Свинкс и резбовани плочки, съобщава информационната агенция „Пренса Латина”.

Експерти твърдят, че структурите са от преди класическата ера на Карибския басейн и Централна Америка. Въпреки очакванията града няма никаква връзка с Атлантида. Архитектурни особености на откритите структури показват, че градът е построен преди около 2 хиляди години от древните индианци. Според мемоарите на гръцкия мислител Платон, Атлантида е изчезнала 10000 преди новата ера. Легендата разказва, че Атлантида е била разрушена от наводнение и мощно земетресение или вулканично изригване.

Активен

just keep your mind open

love actually is all around
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    10-те най-големи древни цивилизации с напреднали технологии
    Древни цивилизации
    delfin 0 2507 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 23:59:07
    от delfin
    Новини от света и България
    За България
    Аэ съм 3 711 Последна<br />публикация Октомври 01, 2010, 23:16:25
    от Аэ съм
    Древни цивилизации: Блаватска и други
    Книги
    Аэ съм 8 2221 Последна<br />публикация Ноември 09, 2010, 02:55:38
    от sanguinary
    Ледници (новини)
    Любопитни факти
    Do_It 0 745 Последна<br />публикация Септември 14, 2011, 20:17:47
    от Do_It
    Месецът на добрите новини
    Послания
    Alida 0 733 Последна<br />публикация Април 24, 2012, 11:23:22
    от Alida

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright