Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как различните зодии разказват „Спящата красавица“  (Прочетена 490 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Септември 16, 2013, 12:53:15 »

Овен:

Имало едно време един мегабогат цар. Голям гъзар бил, ко ме разбираш. Имал iPhone 5S от преди да го представят. И хората му не били зле. Нямало там някакви да се влачат по телеса, да просят и да ровят по казаните като някакви изпаднали германци....

Телец:

Та, родила му се на царя дъщеричка. Ама то не дете, цял ангел! Чуден ген! Всички яли, пили и се веселили цяла седмица. Тцтцтцтцтц, че и аз не бях там. Както мога да побера за 20 човека ядене и да не ми личи, 101% щях да откарам супер....

Близнаци:

И дошли орисниците, без една, дето не получила известието си навреме. И започнали да наричат всякакви нужни за една добра царица положителни качества и дарования. Какво не ѝ пожелали – трезва преценка – нещо много важно в политиката! Пожелали ѝ дипломатичност, че да не стане така, че да изпаднат във война със стратегически геополитически партньор заради някакъв малък лапсус – нали казват, че малките камъчета най-лесно обръщат колата от пътя.....

Рак:

Обаче дошла зла като буря непоканената орисница. Всички се уплашили. То и аз като си го представя, ме стяга под лъжичката. Какво остава за другите...

Лъв:

Пък тя една дърта бабишкела – като релефна карта на Хималаите сбръчкана, бате. Пък като отворила едно голями смръдливи устища, па като окнала. Проклела дъртата му филикощерница детето да умре на 20 години от убождане с вретено. Пфу, че не ѝ стига, че не я изритал фейсконтрола за едната ѝ фасада, че огледалото насреща ѝ като я види, на парчета става, ами и ербап го раздава дето не са я сели!....

Дева:

След нея била последната по ред фея-орисница, която още минавала обучение. Та, тя чула тежкото зложелание на предишната фея и казала: „Като се има предвид, че смъртта на престолонаследничката в такава ранна възраст би дестабилизирало страната както политически, така и социално, считам уместно, че би могло да изменя пожеланието в законните рамки да е формулирано така: на 20 години да се убоде на вретеното, но да заспи в срок от 100 години, като накрая нейният принц на мечтите я целуне и така декларира, че проклятието е нищожно.". Аз лично смятам, че така е най-справедливо, за да няма засегнати страни....

Везни:

Принцесата отрасла в много добра семейна обстановка, имала много приятели, които я обичали, пък и тя ги обичала – така е най-добре и най-честно, та един ден, на 20-тия си рожден ден видяла една старица....

Скорпион:

Пък то тази старица била много подозрителна. Пък и... няма как инак, то това било злата орисница. И влачи нашата едни чекръци, схеми и филми, па тежат, па дигат прах и шум, като ги тътри из улиците... Да бях там, щях да ѝ тегля един тупаник за акъл, дето нарушава рахатя на хората!...

Стрелец:

И отишла нашата принцеса, защото била много услужлива, пък и я влечели антиките. Ма то да било читав чекръка - то го изяли червеите, набит с мръсотия, начи и песъкоструйка не би могло да изкара тези прахоляци и чудеса на чудесата от дървото. С кой акъл ще ти купува такива боклуци, не знам, на нейна глава е, ако се разпадне, а на нея ще ѝ тежи на джоба, ако се наложи почистване и реставрация, не на мене, тъй че какво ли се вкарвам в картофената нива...

Козирог:

Попитала принцесата неблагонадеждната старица за помощ и бабата се съгласила охотно. После предложила на девойката да ѝ продаде чекръка, ама то в такова състояние ще отиде цяло състояние да го реставрираш. И тогава бабата предложила на момичето да я научи да преде. Започнала обучени, което принцесата преимнала с успеваемост 88% спрямо 59% средно за царството. Обаче накрая подлата бабичка ѝ набола пръста на вретеното, знаейки какво ще стане. И като заспали всички, та сто години спали...

Водолей:

Минали стоте ти години, там всичко станало трън до трънака. Кой ли не пробвал да отиде при принцесата. Никой не се решавал. Най-накрая един самотен принц хванал шосето за запуснатото царство, с всичкия си акъл, дето го няма, насякъл тръните с меча си (поне да беше взел една огнехвъргачка или мотофреза, вместо да се мъчи с някакъв си там меч – в кой век живее тоя принц?!) и стигнал до нея....

Риби:

Ако не са заспали междувременно, продължават със значителни паузи, докато си спомнят приказката в най-едри подробности. За по-дребните не си струва да се мисли, тъй като Рибите често са над тези делнични битовизми:

... Целунал я... И после всички се събудили, вдигнали сватба, наказали злата вещица, почистили всичко...
    Живели дълго и щастливо...

А сега вече много се уморих... Може ли да ти кажа „Лека нощ“ и да отивам да спя?
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Септември 16, 2013, 14:10:57 »

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #2 -: Септември 16, 2013, 16:04:12 »

Близнаци:

И дошли орисниците, без една, дето не получила известието си навреме. И започнали да наричат всякакви нужни за една добра царица положителни качества и дарования. Какво не ѝ пожелали – трезва преценка – нещо много важно в политиката! Пожелали ѝ дипломатичност, че да не стане така, че да изпаднат във война със стратегически геополитически партньор заради някакъв малък лапсус – нали казват, че малките камъчета най-лесно обръщат колата от пътя.....

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
    Активен
    вожда
    Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #3 -: Септември 16, 2013, 17:37:38 »

Цитат
    Риби:
    Ако не са заспали междувременно, продължават със значителни паузи, докато си спомнят приказката в най-едри подробности. За по-дребните не си струва да се мисли, тъй като Рибите често са над тези делнични битовизми:
    Звучи добре, но защо да заспиват? Няма такова нещо!
    Никога не съм заспивал, докато разправям нещо някой, това е пълен абсу...хррр...
    « Последна редакция: Септември 16, 2013, 18:37:26 от вожда » Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
    Ахо!
    ,___,  
    [O,o]
    /)__)  
    -”–”-
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #4 -: Септември 16, 2013, 19:06:21 »

Цитат
    Риби:
    Звучи добре, но защо да заспиват? Няма такова нещо!
    Никога не съм заспивал, докато разправям нещо някой, това е пълен абсу...хррр...

Познавам един рибок, дето спи от 22:00 до 14:00. Затова. За него никога не е късно да стане, нито е рано да си легне. Имам съвсем реалното чувство, че този авер живее повече в "ДъРиъл", както му вика един друг мой авер, визирайки царщината на другаря Морфей. Не че е далеко от истината, поне според мене.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright