Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да овладеем негативните си чувства, емоции и страсти?  (Прочетена 866 пъти)
elinikar
Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« -: Септември 14, 2013, 19:29:26 »

Инди,извини ни,ако сме прекалили,не се отчайвай,нещата не стоят точно така.Просто трябва да владееш звяра в себе си,за да спечелиш.
Цитат
Да стана мъж под чехъл ли?
Мъж ще станеш,но под чехъл-никога!Сигурна съм!
« Последна редакция: Септември 16, 2013, 10:23:07 от Модератор » Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #1 -: Септември 14, 2013, 20:05:14 »

Цитат на: elinikar
Предлагам да направим дълбок поклон на сцената пред аудиторията и да спуснем завесата.
Не обичам да се навеждам, ама хубаво, айде.

Инди,извини ни,ако сме прекалили,не се отчайвай,нещата не стоят точно така.
Не помня да съм те обвинявал в нещо, но хубаво, айде извинена си  Ухилен
Просто трябва да владееш звяра в себе си,за да спечелиш.
Честно да ти кажа, около мен все си ги владеят зверовете, от чувство за самосъхранение и все губят предварително, така че трябва друга сентенция да измислиш. Намигване
Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
elinikar
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Септември 14, 2013, 21:13:49 »

Цитат
Не помня да съм те обвинявал в нещо, но хубаво, айде извинена си

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=7111.30;num_replies=32#ixzz2etGe36x0

Аз бях виновата,признавам си без бой  Ухилен  ,умишлено беше  Намигване
Правих си собствено разследване за някои неща,които ще запазя за себе си.Извиненията бяха за Indigo Fighter,съвсем го объркахме момчето.
Цитат
Честно да ти кажа, около мен все си ги владеят зверовете, от чувство за самосъхранение и все губят предварително, така че трябва друга сентенция да измислиш.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=7111.30;num_replies=32#ixzz2etJp3gbm

Този разговор не беше към теб насочен,ама ти пак започваш под вола теле да търсиш...
Какво чувство за самосъхранение,какви пет лева...
Идеята е да се забавляваш и да не влагаш вътрешна неприязън,злоба,агресия и тем подобни,докато дискутираш,спориш,бориш се,биеш се и каквото си щеш там...
Дано ме разбра Усмивчица
Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
miss Hrisi
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #3 -: Септември 14, 2013, 22:10:29 »

че къде видя агресия и злоба от страна на Лазар
Активен

Аз съм Войн
от както се помня.
Отстоявам позицията си,
борил съм срещу Вселената,Бог и родина
заедно с Драконите в нея.
Толкова съм добър,
че на моменти дори съм се пробождал
Ох!
И когато последния Войн в мен
със сълзи в очите
оставя меча си
питам:А какво сега?
elinikar
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Септември 14, 2013, 22:31:34 »

че къде видя агресия и злоба от страна на Лазар

В него никаква,слава боту Усмивчица,както обясних :
Цитат
Този разговор не беше към теб насочен,
Активен

вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #5 -: Септември 15, 2013, 03:17:26 »

Аз бях виновата,признавам си без бой  Ухилен  ,умишлено беше  Намигване
Правих си собствено разследване за някои неща,които ще запазя за себе си.
Няма проблем. Винаги съм одобрявал и дори поощрявал подобни начинания и методически подходи. Вярвам, че е за добро.
Извиненията бяха за Indigo Fighter,съвсем го объркахме момчето.
Ами то от толкова наречеия и вече и аз се бъркам. И със санги и с инди се обръщат към мен на различни места, а ти ги използва и двете. Ухилен
Пиши никовете или поне използвай цитати, както правиш попринцип.
Този разговор не беше към теб насочен,ама ти пак започваш под вола теле да търсиш...
Е хубаво де! Недоразумение и толкова.
Това вмятане с телето и особено "ти пак" ми се струват малко излишни, ама карай. Ще го впиша в моите разследвания Намигване
Какво чувство за самосъхранение,какви пет лева...
Говорех за друго.
Разбрах те, като каза, че отговаряш на IF.
Идеята е да се забавляваш и да не влагаш вътрешна неприязън,злоба,агресия и тем подобни,докато дискутираш,спориш,бориш се,биеш се и каквото си щеш там...
И как точно смяташ, че човек, който изпитва неприязън, злоба и агресия ще спре, само защото тук си му написала да не ги изпитва и използва?
То така е много лесно - недей да правиш това, прави онова.
Страстите не са лошо нещо, стига да се контролират и насочват в нещо добро.
Никое велико творение на този свят не е направено без страст Усмивчица
Казваш да се забавляваме... ми то някои се забавляват и докато малтретират по-слаби от тях, но едва ли си на мнение, че тези хора са на по-високо стъпало на осъзнаване?
Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
elinikar
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Септември 15, 2013, 23:28:50 »

Цитат
Това вмятане с телето и особено "ти пак" ми се струват малко излишни, ама карай. Ще го впиша в моите разследвания

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=7111.30;num_replies=36#ixzz2ezhFb4d6
Съгласна съм. Вземам коректора и трия Усмивчица

Цитат
И как точно смяташ, че човек, който изпитва неприязън, злоба и агресия ще спре

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=7111.30;num_replies=36#ixzz2ezi8S7cF

Този въпрос е сериозен,въпреки,че доста се отклонихме от темата в която пишем.
Не съм специалист как точно,може би за всеки отделен случай е индивидуално.
Първо трябва да осъзнае,че това състояние е проблемно,а после да положи усилия да се справи.Трябва си и воля за това.
Като идея,която ми хрумна в момента-нека човека си представя,че една част от него винаги стои от страни и го наблюдава.Когато влиза в спор с някой,тази негова част се явява честен съдия между спорещите и извършва контрол върху егото,ако то е прекалило.Понякога съдията е в почивка и тогава стават интересни случки Усмивчица

Ами нека и други се включат,аз нямам много време за сега...
Активен

kapitana
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #7 -: Септември 16, 2013, 03:30:23 »

Понякога няма съдия,тогава става 'интересното' Усмивчица
Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #8 -: Септември 16, 2013, 18:30:59 »

Цитат на: вожда
И как точно смяташ, че човек, който изпитва неприязън, злоба и агресия ще спре
Не съм специалист как точно,може би за всеки отделен случай е индивидуално.
Специалистите едва ли имат отговори. По-скоро би било интересно, ако някой е успял да го постигне със себе си или с някой друг.
Аз нямам опит, тъй като ...чак агресивен и злобен не помня да съм бил. Нищо извън нормалните проявления на един млад и леснозапалим боец с изострено чувство за справедливост.
Сега съм дрт пес, който си осъзнава ясно възможностите и без да ги тества.
Предполагам е като всяка зависимост или "поробител" на човешкия ум и дух, така че ще го кажа накратко - болката лекува всичко.
Там е работата, че Твореца не на всеки дава тази благословия за бързо израстване.
Ставам свидетел, а и съм чувал истории, за много злобни, агресивни и ...омразни хора, които стават като Майка Тереза, след преживяна болка (независимо душевна или физическа). Според степента на болката е и съзряването.
Друг вариант, открит в русия - кастрация, но за сега не е законен Намигване

Понякога няма съдия,тогава става 'интересното' Усмивчица
Съдия винаги има.
Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright