Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Каква връзка е това?  (Прочетена 673 пъти)
Ivetoo90
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Продавам камъни :)

« -: Септември 13, 2013, 01:02:04 »

Здравейте,
преди доста време вече, с едно момче с което не съм имала нищо интимно, а само някакви объркани чувства. Се случи нещо странно. Имала съм много връзки, но никоя не е била толкова силно интуативна, усещах на моменти какво мисли, кога ще се случи еди какво си, просто така без причина и изведнъж, не всеки път. Но стана така, че се скарахме и отдалечихме един от друг.
Последната ни среща беше най странна. Вървях с моя сегашен приятел и се забавлявах, когато от изведнъж усетих супер негативна енергия насочена към мен. Знаете онова чувство когато някой ви наблюдава, аз не само изпитах това, но знаех и кой е. Знаех, че е онова момче, огледах се не го видях първоначално, малко по напред забелязах 3 момчета и единия се оказа той, подмина ме като пътен знак. Тогава го видях и за последно. Не мога да разбера, обаче защо толкова силно го усещах, по силно от който и да е друг. Просто знаех, че е той, че той ме гледа и то не с много добри чувства, бях убедена на 100%. Не мога да си го обясня, а реално никога не сме били близки...
Активен
kapitana
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #1 -: Септември 13, 2013, 02:59:27 »

Свързали сте се по някакъв начин,а кой знае-може в предишни животи да сте били врагове или приятели...
Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright