Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Искам да отговарям на ваши въпроси.Моля задайте ги!  (Прочетена 1735 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #45 -: Септември 11, 2013, 00:08:41 »

Но така и не чух идеи, а наистина затова направих темата Тъжен някой?!Да разкаже някой за мечтите си свързани със света, със начина си на живот?!Поне една?!
Активен
Timesbehind
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

« Отговор #46 -: Септември 11, 2013, 00:09:43 »

Хайде хора искам да чуя някакви идеи Усмивчица Вие как си представяте един нов свят?!
Без хора....ха  Ухилен
Но ако човек не пренарежда природата и себе си по собствена(или не толкова собствена в някои случаи) воля.. какво друго остава ?И под природа нямам предвид само дърветата и полянките а всичко което може да се докосне и види...да дори и пластмасовото шишенце от фанта е част от нея  Ухилен

ето сетих се за въпрос.. какво повече може да ти дава примитивния живот от "цивилизования" или обратното ?
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #47 -: Септември 11, 2013, 01:17:14 »

аз не, че се хващам Усмивчица просто си казвам.Колкото до продукта, въпреки упоритото ми отрицание, все пак знам, че някъде там, някой си, ме брои като една единица в полза на едно болничко общество Усмивчица и това никак не ми се нрави.Иначе адмирации за това, че знаеш кой си и предаваш свободната воля и на тези след теб.Малко са така Усмивчица
    Основното ни (а и на всеки като нас) преимущество е това че системата ни подценява.
    Това не бива да ни обижда или засяга...даже трябва да ни радва че сме успели
    да я заблудим...и да продължаваме като водата...капка по капка,стъпка
    по стъпка,човек след човек...докъдето ни стигнат силите.
    Преди 20 години не вярвах  че усилията ми ще имат
    резултат,но го правех.
    Преди 20 години не вярвах  че ще срещна някога хора подобни на мен,
    но не се отказах ... и ги намерих.
    Преди 20 години не вярвах на себе си че таксиметров шофьор ще ми благодари
    че съм го спрял на улицата и съм негов клиент....но ми случи.
    И много други неща мога да изброя за които не съм вярвал и които ми
    се случиха и/или постигнах с много усилия.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Просто иван
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #48 -: Септември 11, 2013, 01:18:52 »

^ Добър въпрос! И точно защото не ми ги донесе щъркелът-отговорността е моя.Това исках да се разбере-ако човек си иска свободата,то трябва да си носи отговорността.

Отговорността, не е свързана, само със задоволяване на физически и ментални нужди. Важно е, какъв пример се дава, не да се възпроизвеждат програмирани потребители, а хора със свободен дух.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #49 -: Септември 11, 2013, 02:01:09 »

Но така и не чух идеи, а наистина затова направих темата Тъжен някой?!Да разкаже някой за мечтите си свързани със света, със начина си на живот?!Поне една?!
    За света ли?
    Моя милост мечтае за светове които зная че са някъде там сред звездите които
    наблюдавам всяка вечер...и които винаги ме изненадват с огромното си количество
    през окуляра на телескопа.
    Земята ще остане планета с хора непосмели да поемат в неизвестното и нищото...
    Ако беше възможно бих скочил с малко багаж към космоса на момента... а какво
    ще ме очаква нейде там...не знам.
    Даже с усмивка си давам сметка че е немислимо
    с моето нещастно въображение да постигна идея за това.
    Затова и не бих се напъвал...просто бих тръгнал.
    Подозирам че няма да доживея това да ми се случи...и ще
    се постарая да ''заразя'' моите синове с това усещане и дух...
    А пък кой знае те ще успеят някой ден...само ще ги помоля да пръснат
    част от праха ми там нейде когато стигнат.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Борислава
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 34

« Отговор #50 -: Септември 11, 2013, 08:35:40 »

Отговорността, не е свързана, само със задоволяване на физически и ментални нужди. Важно е, какъв пример се дава, не да се възпроизвеждат програмирани потребители, а хора със свободен дух.

Най-важен е личният пример!Той не подлежи на фалшифициране.Ако нещо в света не ни харесва,то причината е у нас,защото външният свят е отражение на вътрешния.Огледало.И всяко търсене на друг виновник,аз наричам хленчене;всяко оправдание наричам мързел.Човек има потенциала да се промени и да живее в мечтания от него свят.Без да търси виновници,а поемайки отговорност за думи и дела."Програмирани потребители" са тези,чийто живот се диктува от телевизията,но и тези,които следват сляпо,до фанатизъм чужди "духовни" учения.Това са просто двата края на едно и също нещо.Нещо,което само може да отдалечи човек от неговата истинска същност.От неговия център.Центърът за духовно развитие е вътре в нас;стои си тихо , ненатрапчиво и търпеливо чака да обърнем поглед към него.

Да хванем гората?
     Харесвам това предложение
     но дали е най-доброто решение
     ако в шумния град е калпав човека,прогнила душата
     кой разум ще му влее,кой ще го спре да скапе и гората
     много е лесно да щракнем и хоп-в ново измерение
     но нека си признаем-града е лично наше творение
     не можем да разцъфтим,преди да сме узрели
     в гората има мечки-нима сме толкоз смели
     пространството на Любовта е вече създадено
     да се свържем към него-това ни е дадено
     ако разберем,че само ден Живот ни остава ,какво ще направим
     ще кажем ли на някой "Обичам те" или в плен на страха ще се оставим
     ако сме рошави,ще сресваме ли огледалото
     ако ти се промениш,променя ли се цялото
     не 4D-то чука на вратата,а избора какъв да бъдеш
     ще дадеш ли път на Добротата-себе си не можеш да излъжеш!
    Активен
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #51 -: Септември 11, 2013, 09:55:52 »

...просто да започнем нещо заедно, като човеци които живеят на една планета..Трудно ли е да си го представим?!
    Никак даже Усмивчица. Дори си представям как живеем в свят без държави, без граници, без религиозни и други различия помежду ни, само като жители на тази планета. Да можем всички да пътуваме през специални портали до всяко кътче на Вселената, да контактуваме с други извънпланетни видове. Да сме в хармония с природата и другите същества на нея и сме благодарни за даровете, които ни предоставя, ценим, грижим се и пазим нашия общ дом, тази планета и природата. Да живеем в скромни къщички, изградени само от природни материали,  да произвеждаме сами храната си. Технологиите, ако има такива, също да са в хармония с природата и да не и вредят, и всичко, което не идва от природата, което ние сме произвели си го представям много бързо биоразградимо, от такива еко съставки, че да не позволява нито да се прави боклук, нито да се замърсява, да се разгражда за секунди. Да мислим и да ни пука и за другите около нас, не само за себе си, да бъдем и да действаме като едно цяло. Горе-долу нещо такова си представям накратко. Много ли се размечтах? Щастливко
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #52 -: Септември 11, 2013, 13:23:55 »

Всичко до тук ми звучи чудесно, и Странник и Борислава и Ру... Усмивчица и тези други хора, с които не съм си написала нищо все още Усмивчица
    Обаче Ру, твоите най-съвпадат с моите, просто казвам.А това за машините си го мислех.Гледах няколко филма за един българин ето това филмче <a href="http://www.youtube.com/watch?v=qy0ux_GtHno" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qy0ux_GtHno</a> доста добре са го описали, проблема е, че със смъртта на учения, си заминават и откритията му.Мисля, че света би бил много различен ако се ползваше тази технология Усмивчица
    Защо нашите мечти да не се сбъднат, щом неговата - Да запали водата, се е сбъднала Усмивчица
    Активен
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #53 -: Септември 11, 2013, 14:50:03 »

Цитат
    Защо нашите мечти да не се сбъднат, щом неговата - Да запали водата, се е сбъднала

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=7135.45;num_replies=53#ixzz2eaESxYNP

Ари,сбъднала се е не от само себе си,а защото е положил много труд,използувайки разума си!
    Брауновият газ е открит от преди 42 години и колко студенти са били обучавани и насочвани,за да се потрудят и да направят своите открития?Много!Но малко са тези,които са посветили живота си и целият си разумен труд концентрирано върху това!
    Разбира  се,големите монополи в енергетиката,фармацефтиката и т.н. никога няма да се откажат доброволно от от печалбата си,затова не се приемат и подпомагат тези нови епохални открития.Но трябвало е хората да узреят и да се стигне до световната картинка днес-масови протести и негодувание от управлението на световните лидери.Всичко ще си дойде на местото...,живеем в интересни времена!

Ето още една мечта,отпреди доста години,която обаче не се е сбъднала.Тя е актуална и днес.Може би е трябвало да изчака своето време,да да се сбъдне Усмивчица

http://www.verto-bg.com/malkite-uroci/abraham-lincoln-pismo-do-uchitelya-na-sina-mu/
    « Последна редакция: Септември 11, 2013, 14:56:58 от elinikar » Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #54 -: Септември 11, 2013, 18:34:02 »

Мисля, че света би бил много различен ако се ползваше тази технология Усмивчица
    Защо нашите мечти да не се сбъднат, щом неговата - Да запали водата, се е сбъднала Усмивчица
    Да наистина, стига да поискаме, няма да е толкова трудно да го постигнем. :)Да следваме мечтите си, идеите си, заедно с всеобщи усилия. Да се борим не за интересите си поотделно, а за всеобщия интерес на всички нас.
    Брауновият газ е едно изключително полезно откритие, затова ние трябва да настояваме, подобни неща да навлизат в масова употреба и постепенно да изместват напълно вредните други такива, които да бъдат премахнати изцяло.
    Нищо че исканията ни и търсенията за свобода и независимост от системата, вероятно ще са в разрез с интересите на търсещите власт и богатство корпоративни бизнесмени и политици.
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Наранява ли грубото отношение на околните?
    Въпроси и отговори
    megsi87 13 1983 Последна<br />публикация Юли 08, 2010, 23:57:00
    от werdim1
    Искам помощ от форума « 1 2 »
    Инициативи
    Аэ съм 18 1409 Последна<br />публикация Януари 04, 2011, 15:28:41
    от небесният ангел
    Искам да попитам нещо: ценности - нисши и висши « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    fashion 44 1631 Последна<br />публикация Август 08, 2011, 12:38:34
    от air_fairy
    Въпроси от Транс « 1 2 ... 15 16 »
    Въпроси и отговори
    mamagaya 225 5725 Последна<br />публикация Май 23, 2011, 17:11:34
    от mamagaya
    Искам да ви попитам...
    Необичайни преживявания
    Nova12345 1 973 Последна<br />публикация Февруари 10, 2012, 19:58:08
    от Sanya

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright