Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Искам да отговарям на ваши въпроси.Моля задайте ги!  (Прочетена 1733 пъти)
Борислава
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

« Отговор #30 -: Септември 10, 2013, 09:24:10 »

^ Добър въпрос! И точно защото не ми ги донесе щъркелът-отговорността е моя.Това исках да се разбере-ако човек си иска свободата,то трябва да си носи отговорността.
Активен
Ru Alfa
Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #31 -: Септември 10, 2013, 09:52:53 »

Днес стоях на работа и си мислех..абе аз свободен човек ли съм!?И честно казано хванах си чантата и се прибрах :Д без да ми пука...Направих го по средата на работното време и супер много се изкефих!

Браво Усмивчица. И аз така правя. Човек трябва да умее да запази самоуважението си. Но си мисля, че това би имало по-голям ефект ако повече хора разсъждаваха по този начин. В смисъл когато карат хората да работят за по 10 часа примерно, за без пари почти или не им плащат, да станат и всички да си тръгнат. Да покажат, че тая няма да я бъде, да ги превръщат в роби. А така, един че си е тръгнал, другите в тая криза сигурно са доволни и си викат: “Е добре че си отиде, едно място се освободи, няма да сме ние поне засега”. Човек така дава пример за свободния избор, ама ако няма кой да се вслуша?
Някакви хора пътуват с автобуси за протестите
и ми твърдят че сами са си плащали за това.
Ще ми се да е точно така ...но ми е трудно
да се убедя сам че е истина предвид че много  хора
загубиха самоуважението си от мизерия.

Да и аз така си мисля. Жалко за онези хора, които наистина искат нещо да се промени.

ти трябва да имаш не само един прекрасен план за след това кое как ще става за да не се върне старото , ами и едни много надеждни хора на които Българите могат да разчитат и не да се гледат от високо, а да ги познават хората, да знаят какви са, да знаят целите им, намеренията им и плана.

Точно. Обаче да намериш такива хора не е толкова лесна задача, струва ми се. Че и наистина да разбират и от политика, и от дипломация, и от икономика и т.н., и да искат и да могат да се заемат с управлението на държавата, и всички произтичащи от това отговорности, като при това се съгласят да го правят за по-малко заплащане от предшествениците си.
Няма ли да е по-добре вече да няма партии, а да се избират само личности?
Дали новите да не ги проверяваме периодично за това, че продължават да работят за интересите на народа, а не за своите собствени?
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #32 -: Септември 10, 2013, 17:50:04 »

Доста сте изписали докато ме нямаше.Еми Странник аз в нищо не те вкарвам, просто си излагам нещата пред теб и останалите Усмивчица това, че имаш друга гледна точка не е повод да се изнервяме тук.
Колкото до Борислава..Като си раждала - гледай си ги, но ми кажи кога последно взе помощ за многодетна майка и в какъв размер и пак да си поговорим?!
Освен това да си тръгнеш от работа не е безотговорно, защото това е твое право.Освен това аз също имам дете и въпреки, че нямам постоянна работа то гладно и голо не е останало, нито на улицата.Мисля, че е въпрос на воля и умения, а не на примиримост със ситуацията.
А, иначе не мен ми е лесно Усмивчица като дойдат чиповете аз въобще няма да съм на тая планета!
Проблема е , че и тогава вие ще кажете имаме деца, не може да не си сложим чип..как ще търгуваме как ще ги храним.Ето там е разликата между мен и вас повечето, аз по-скоро бих умряла заедно със сина си, но роби няма да допусна да станем.И макар още да не съм се освободила съм започнала с лека крачка да вървя натам.Днес реших да не нося повече обувки Усмивчица, а зимата ще си измайсторя нещо от кожа.Няма да умра без обувки, нито без компютър, нито без дом..природата е мой дом, а вашият дом къде е ?!Вие грижите ли се него, на вас пука ли ви за нещо друго освен за вас самите?!За вашите деца, а другите деца?!За вашето семейство, а другите семейства?!
Един тип ми казва, че той работел и за мен, когато аз съм била без работа.Еми да спре, спрете всички имате ли такава смелост?!Идете да покопаете на село да отгледате храна...защо не..А, да топлината и удобството на системата е ..!Сори ама аз такива неща не ги приемам оправдателни, всички имаме деца и това не ни спира Усмивчица
И още нещо, ако си мисли Борислава, че образованието ще даде нещо на децата и - Да 25 загубени години Усмивчица тотална промивка как да станеш добър в манипулацията, пардон - маркетинга Усмивчица.Няма да се сърдите, защото така стоят нещата в днешно време.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #33 -: Септември 10, 2013, 17:51:54 »

Днес стоях на работа и си мислех..абе аз свободен човек ли съм!?И честно казано хванах си чантата и се прибрах :Д без да ми пука...Направих го по средата на работното време и супер много се изкефих!

Браво Усмивчица. И аз така правя. Човек трябва да умее да запази самоуважението си. Но си мисля, че това би имало по-голям ефект ако повече хора разсъждаваха по този начин. В смисъл когато карат хората да работят за по 10 часа примерно, за без пари почти или не им плащат, да станат и всички да си тръгнат. Да покажат, че тая няма да я бъде, да ги превръщат в роби. А така, един че си е тръгнал, другите в тая криза сигурно са доволни и си викат: “Е добре че си отиде, едно място се освободи, няма да сме ние поне засега”. Човек така дава пример за свободния избор, ама ако няма кой да се вслуша?
Някакви хора пътуват с автобуси за протестите
и ми твърдят че сами са си плащали за това.
Ще ми се да е точно така ...но ми е трудно
да се убедя сам че е истина предвид че много  хора
загубиха самоуважението си от мизерия.

Да и аз така си мисля. Жалко за онези хора, които наистина искат нещо да се промени.

ти трябва да имаш не само един прекрасен план за след това кое как ще става за да не се върне старото , ами и едни много надеждни хора на които Българите могат да разчитат и не да се гледат от високо, а да ги познават хората, да знаят какви са, да знаят целите им, намеренията им и плана.

Точно. Обаче да намериш такива хора не е толкова лесна задача, струва ми се. Че и наистина да разбират и от политика, и от дипломация, и от икономика и т.н., и да искат и да могат да се заемат с управлението на държавата, и всички произтичащи от това отговорности, като при това се съгласят да го правят за по-малко заплащане от предшествениците си.
Няма ли да е по-добре вече да няма партии, а да се избират само личности?
Дали новите да не ги проверяваме периодично за това, че продължават да работят за интересите на народа, а не за своите собствени?

Ру, не може всеки да разбира от всичко, затова има много хора, които разбират от много неща поотделно! :* не е нужно да се прави партия...просто да започнем нещо заедно, като човеци които живеят на една планета..Трудно ли е да си го представим?!
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #34 -: Септември 10, 2013, 18:01:25 »

Пускам един филм. http://vimeo.com/59801356#at=0
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #35 -: Септември 10, 2013, 19:46:05 »

Ми чудесно Усмивчица Пропускаме момента обаче Утро, че ако искаме да стане естествено ще чакаме много дълго, може би дори ще стане прекалено късно за много хора.За да разбира всеки и да няма нужда от система...според мен това е прекалено крайно бавно...Може би столетия... :/
Ако обаче създадеш нова система, един вид заместител на тази, но заместител който във времето ще даде шанс да израснат всички хора самостоятелно и да имат времето за това..представи си да се учат в училищата на това да бъдат индивидуални и свободни, то не че се учи но все има насока как става Усмивчица.таа така ще можеш да обхванеш доста голяма маса хора, ако стане така както си мисля поне...Знаеш свикнали са на комунизъм насила, после на "демокрация" на сила, сега сме наникъде на сила, значи и това ще дойде на сила, понеже умът е възпитан да става точно така...Сега това е доста психологическа тема, но казах важното.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: Септември 10, 2013, 19:50:39 »

Хайде хора искам да чуя някакви идеи Усмивчица Вие как си представяте един нов свят?!
Активен
Борислава
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

« Отговор #37 -: Септември 10, 2013, 20:11:45 »

Защо един духовно развит човек се жегва от един обикновен коментар-не знам Усмивчица
  Не съм взела и стотинка от държавата за това,че имам три деца!Не живея в общинско жилище,а съм на квартира;не ползвам намаление в градския транспорт.Доматите си ги плевя,поливам и копая,заедно с мъжът ми Ухилен
   Както искаш си отглеждай и възпитавай детето.
Но когато някой каже,че няма да работи, а предпочита да проси-това вече не го приемам като много духовно.Не знам по другите планети как е,но тук на земята просията си е живеене на гърба на другите.
  Пиша го с най-добри чувства.Не като критика,а като преразглеждане на действителността.И един съвет,знам че е непоискан,но все пак-на първо място отговори на своите въпроси,а след това ще можеш да отговаряш на въпросите на другите.
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #38 -: Септември 10, 2013, 20:13:09 »

Ariam не знам къде видя изнервяне в моите писания.
    Моя милост също сподели гледна точка и още един начин
    за изход от безизходицата.Той  е децентрализиран от една
    фигура или примерно 5-10 човека което е всъщност правителството
    днес.
    Забележката ти към Борислава ми се вижда доста неоснователна,особено
    когато засяга и деца - твърде лично става всичко вече.
    Би трябвало като майка да усещаш това...

Чиповете още не са дошли нито пък има идея за тях днес където и да е.
    И вече сме готови да мрем ли?
    Не ми се мисли за някои други неща...
    Но никога не забравяйте че ние сме живи хора с разум,интелект и
    изобретателност.
    Ако ще се самоубиваш Ariam заради едни тъпи чипове ще ти предложа
    моята версия за размисъл.
    Ще си сложа чипа и ще го разуча щателно на всяко ниво докато му разбия
    защитите.
    И дефекта на системата ще даде ефекта за свободните хора...ще е забавно
    по всеки смисъл това време.Де факто това ще ми даде пряк достъп до системата
    до която днес реално нямаме никакъв достъп.Отделно ще е и супер забавно копие
    на  моя сигнал за проследяване да се развява нейде по света докато аз съм на друго място.
    Перфектно алиби и за престъпници...просто ще си вкарат голям автогол с тези
    чипове.Това ще е битка на интелекти и вярата в свободата на човешкия вид.
    Образованието Ariam и какво се насажда в децата по училищата са
    две отделни неща.Образованието в училище е познанието на човечеството
    от античността до наши дни.
    Шегувах се с моя синковец в 9 клас че в момента усвоява знания от 18 век.
    И му напомних че сме в 21 век и ако иска да е адекватен на реалността в която
    живеем - да учи.Субективните влияния от училищата като институция не ги отричам.
    Но там моя милост има думата с личния си пример в семейството ни.
    Така младежа си учи и подминава цялата излишна врява и суета там.
    На черното бяло не мога да кажа.
    Но двете не бива да се смесват в едно според мен.
    Ако можеш убеди ме по някакъв начин че 25 години учене
    на точни и хуманитарни знания са излишни.
    Със знания достигаш и до Мъдрост с времето.
    С Дух също се стига до Мъдрост - но лудостта на фанатизма
    е твърде близо без знания.

Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #39 -: Септември 10, 2013, 20:17:00 »

Защо един духовно развит човек се жегва от един обикновен коментар-не знам Усмивчица
      Не съм взела и стотинка от държавата за това,че имам три деца!Не живея в общинско жилище,а съм на квартира;не ползвам намаление в градския транспорт.Доматите си ги плевя,поливам и копая,заедно с мъжът ми Ухилен
       Както искаш си отглеждай и възпитавай детето.
    Но когато някой каже,че няма да работи, а предпочита да проси-това вече не го приемам като много духовно.Не знам по другите планети как е,но тук на земята просията си е живеене на гърба на другите.
      Пиша го с най-добри чувства.Не като критика,а като преразглеждане на действителността.И един съвет,знам че е непоискан,но все пак-на първо място отговори на своите въпроси,а след това ще можеш да отговаряш на въпросите на другите.
    Е ще те разочаровам аз тука не се взимам за духовен човек, просто търся съмишленици Усмивчица вие си бъдете духовни колкото си искате, аз ще съм си гадна и материалистична
    Искам на веднъж да отговоря и на вас и на себе си ..От самото начало споменах, че е експеримент Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #40 -: Септември 10, 2013, 20:19:17 »

Ariam не знам къде видя изнервяне в моите писания.
    Моя милост също сподели гледна точка и още един начин
    за изход от безизходицата.Той  е децентрализиран от една
    фигура или примерно 5-10 човека което е всъщност правителството
    днес.
    Забележката ти към Борислава ми се вижда доста неоснователна,особено
    когато засяга и деца - твърде лично става всичко вече.
    Би трябвало като майка да усещаш това...

Чиповете още не са дошли нито пък има идея за тях днес където и да е.
    И вече сме готови да мрем ли?
    Не ми се мисли за някои други неща...
    Но никога не забравяйте че ние сме живи хора с разум,интелект и
    изобретателност.
    Ако ще се самоубиваш Ariam заради едни тъпи чипове ще ти предложа
    моята версия за размисъл.
    Ще си сложа чипа и ще го разуча щателно на всяко ниво докато му разбия
    защитите.
    И дефекта на системата ще даде ефекта за свободните хора...ще е забавно
    по всеки смисъл това време.Де факто това ще ми даде пряк достъп до системата
    до която днес реално нямаме никакъв достъп.Отделно ще е и супер забавно копие
    на  моя сигнал за проследяване да се развява нейде по света докато аз съм на друго място.
    Перфектно алиби и за престъпници...просто ще си вкарат голям автогол с тези
    чипове.Това ще е битка на интелекти и вярата в свободата на човешкия вид.
    Образованието Ariam и какво се насажда в децата по училищата са
    две отделни неща.Образованието в училище е познанието на човечеството
    от античността до наши дни.
    Шегувах се с моя синковец в 9 клас че в момента усвоява знания от 18 век.
    И му напомних че сме в 21 век и ако иска да е адекватен на реалността в която
    живеем - да учи.Субективните влияния от училищата като институция не ги отричам.
    Но там моя милост има думата с личния си пример в семейството ни.
    Така младежа си учи и подминава цялата излишна врява и суета там.
    На черното бяло не мога да кажа.
    Но двете не бива да се смесват в едно според мен.
    Ако можеш убеди ме по някакъв начин че 25 години учене
    на точни и хуманитарни знания са излишни.
    Със знания достигаш и до Мъдрост с времето.
    С Дух също се стига до Мъдрост - но лудостта на фанатизма
    е твърде близо без знания.

Странник Усмивчица http://worldtodaybg.com/2013/02/01/%D0%B2%D1%81%D0%B5%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD-%D1%81-%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%80%D0%BE-%D1%87%D0%B8%D0%BF/
    И това http://snaiper-bg.net/2012/11/nakazaha-teksaska-uchenichka-za-otkaz-da-nosi-chip-za-prosledyavane/
    И това http://snaiper-bg.net/2011/12/zapochna-porobvaneto-na-chovechestvoto-chrez-chipizatsiya-video/
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #41 -: Септември 10, 2013, 22:52:56 »

Преди да се изпада в небивалици и да се
    стига да самоубийства моля заинтересуваните
    да прочетат малко информация какво е това
    животно RFID и по-специално да се обърне
    внимание на частта КАКВИ ЧЕСТОТИ СЕ ИЗПОЛЗВАТ В RFID?
    цитирам:

Rfid системите използват различни честоти, които могат да бъдат класифицирани така:

ниска честота (LF, между 125 и 134 kHz)
    висока честота (HF, около 13 MHz)
    ултра висока честота (UHF, между 860 и 960 MHz)
    микровълнова честота (над 2,45 GHz)

Различни групи честоти имат различни характеристики и съответно имат различни приложения.

По принцип с увеличаване на честотата нараства и разстоянието на четене на информация, която може да се прехвърля за единица време, намалява устойчивостта при условията на работа и разходите.

Таговете с ниска честота използват малко енергия, могат да преминават през неметални материали и течности, но сигналът на четене не надхърля 30-40 см.

Таговете с висока честота функционират по-добре с метални обекти и покриват разстояние от около един метър.

Ултра високите честоти предоставят по-широк обхват на четене и позволяват бързо прехвърляне на данни, но не преминават лесно през материалите.

Таговете с микровълнова честота се използват при системи телепас и други подобни.
    цитат: http://www.eprojetech.com/bul/RFID.shtml

В мегахерцовия и гигахерцовия обхват имплант в човешко тяло ще има
    прегряване на чипа и съответна болка.
    Който не вярва да отиде да си пипне буксата на кабела  към декодера си който идва от сателитната чиния.
    Винаги е топла на пипане отвън което значи че вътре е поне с 10 градуса по гореща поради изолацията.
    В нискочестотния и високочестотния обхват както се вижда има обхват от 10 -50 сантиметра до метър.
    Дотук с техническия анализ.
    Вече в друг аспект ще разгледам цялата тази смехория с чиповете.
    В САЩ какво ще става или какво са си решили там не мога да съдя -само ще кажа горките американци...
    открай време са опитни свинчета обче пропагандата им си работи безотказно и още и още млади българи
    отиват да живеят там.
    Тук в Европа просто не виждам как ще се наложи това като масова практика и то със закон който да задължава всички
    и да изхвърля живи хора от услуги,права и дори задължения...аз не си го представям още повече че ACTA не мина в
    Европа,както и много други проекти на янките.И мисля че и това няма да мине по никой начин.
    Не ми се говори за небивалиците относно токсини и вируси...това пък ако го има даже като идея ще се вдигне
    такъв вой че чак извънземните ще довтасат...
    Във всичките статии от линковете се вижда преди всичко какво щяло да стане -като първите датират от
    2011 година.
    Последните прицели са в обхвата на 2013 година...да видим за другата година какво ще се каже още.
    Времето си минава ... ама да не вземете да психясате съвсем преди да се самоубиете?
    Моля ви се - ще им развалите изтънченото удоволствие.
    Интересно ми е как крупен бизнесмен ще го накарат да си сложи чип че и на всичкото отгоре да го знаят
    къде щъка по света.
    Относно психотронното въздействие... от серия опити правени още миналия век се е стигнало да изводите
    че насочена антена чрез микровълни трябва да излъчва електромагнитна енергия от порядъка на 15кW за да има
    осезателно влияние над човешката психика.
    Ама май всъщност като се замисля то няма и нужда да ме следят -та нали аз съм влюбен в моя GSM и без
    него не мога да мръдна никъде... Намигване то това стига,вътре има достатъчно място за какви ли не джунжджурии...
    Ама вие си мислите за чиповете като ужаса на новото време подплатени с
    цитати от Библията като фактология и кошмара който водят... и си обичкайте  последните модели таблети и GSM -и.
    Все по-красивички,апетитни и лъскавички стават с времето нали?

Спирам вече че цял роман написах...дано не съм изчерпал търпението ви...
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #42 -: Септември 10, 2013, 22:58:51 »

Може, може.Ето сам казваш за gsm, таблети, лаптопи...Това трябва да ни направи по-спокойни ли Странниче?!
    Гледа ли филма?!Гледай го все пак.Но и ти като мен и всички тук не си нищо повече от продукт.Всички сме продукти и работим за да продължи човечеството да съществува, като продукт.Да ни е честито старото ново робство.И до кога?!
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #43 -: Септември 10, 2013, 23:48:50 »

Не гледах филма -признавам си.
    Стигаше ми да видя какво ми предлагаш
    на вниманието като парадигма и отправна
    точка в днешния ден.
    Явно вече ти убягва тънката ми ирония Ariam
    за да се хващаш за думите ми.
    Постъпи както намериш за добре...
    Моя милост е спокоен във всичкото това и знам
    че ще се справя.
    Не говоря за самоубийства или убийството на децата си.
    Ще се боря доколкото мога и ще науча и тях да се борят.
    Като си отида от този свят - те ще са след мен...научени.
    Зная кой съм и от какво съм направен... и понятието продукт
    никак не описва това което нося в себе си.
    И се опитвам да го предам и на тях -тези след мен.
    Относно твоето ''до кога?'' дал съм ти отговор до кога точно в не едно
    и две писания и теми.
    Не виждам смисъл да се повтарям и да ставам банален.
    Знаеш отговорите много  добре нали?

Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #44 -: Септември 11, 2013, 00:07:23 »

аз не, че се хващам Усмивчица просто си казвам.Колкото до продукта, въпреки упоритото ми отрицание, все пак знам, че някъде там, някой си, ме брои като една единица в полза на едно болничко общество Усмивчица и това никак не ми се нрави.Иначе адмирации за това, че знаеш кой си и предаваш свободната воля и на тези след теб.Малко са така Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Наранява ли грубото отношение на околните?
    Въпроси и отговори
    megsi87 13 1983 Последна<br />публикация Юли 08, 2010, 23:57:00
    от werdim1
    Искам помощ от форума « 1 2 »
    Инициативи
    Аэ съм 18 1409 Последна<br />публикация Януари 04, 2011, 15:28:41
    от небесният ангел
    Искам да попитам нещо: ценности - нисши и висши « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    fashion 44 1630 Последна<br />публикация Август 08, 2011, 12:38:34
    от air_fairy
    Въпроси от Транс « 1 2 ... 15 16 »
    Въпроси и отговори
    mamagaya 225 5725 Последна<br />публикация Май 23, 2011, 17:11:34
    от mamagaya
    Искам да ви попитам...
    Необичайни преживявания
    Nova12345 1 973 Последна<br />публикация Февруари 10, 2012, 19:58:08
    от Sanya

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright