Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Искам да отговарям на ваши въпроси.Моля задайте ги!  (Прочетена 1656 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« -: Септември 08, 2013, 22:26:34 »

Понеже съм си наблюдателен човек, забелязах, че най-често правилните отговори в мен идват с въпрос зададен ми от друг човек.Теми които разискваме и по някое време хоп изкача ми нещо гениално и се чудя къде да го напиша та да не го забравя.Иска ми да почнем така с вас.Да си направя аз своя експеримент, а вие да се позабавлявате.Само моля не приемайте всичко тооолкооова сериозно Усмивчица просто искам да изпитам ума си Усмивчица
« Последна редакция: Септември 08, 2013, 22:44:51 от Ariam » Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Септември 08, 2013, 22:41:27 »

Например днес темата ми е Работата и начина на живот сега тук на тази Планета Земя!
Почнах да говоря с няколко човека по тази тема и почна да се нищи.Иска ми се да копирам някои неща, защото според мен са ценни като разсъждения.От друга страна мисля да го почнем на чисто Усмивчица
От самото начало..В момента съм промоутърка и много ме боли кръста Усмивчица работя за 320 лв, като три дена в седмицата по 8 часа, 7 седмици.Днес стоях на работа и си мислех..абе аз свободен човек ли съм!?И честно казано хванах си чантата и се прибрах :Д без да ми пука...Направих го по средата на работното време и супер много се изкефих!
Прибирам се аз и ми звъни шефката, която е приятелка на майка ми...беше ядосана, как да е.Казва ми, че ако не бъда на работа не може да наеме друг и ще я накажат заради мен..За това аз приех да работя, за да не я накажат, но от там се почна дълъг разговор за живота...Социалните помощи и въобще в какъв ненормален свят живеем и как в действителност никой нищо не прави за да стане по-добре.Напротив натискате си парцалите на работа нали Усмивчица страхувате се от глад, от банки, от студ...все такива неща, но...защо?!А някой дали си е задал въпроса "Какво ще стане ако аз....(направя еди какво си)?!Например аз се питам всеки ден "Какво ще стане ако аз днес не отида на работа?!" и си отговарям "Ами няма да получа пари..за кво са ми, ще намеря от другаде, дори ако прося ще събера повече от това което ми предлагат за да работя Усмивчица", или "Какво ще стане ако аз днес...не се нахраня?!" и си отговарям "Ами ще съм гладна...може да ми стане лошо, но ще пия вода и ще ми мине, все пак никой не е умрял от един ден глад Усмивчица".И така нататък......Въпроса е в това, че последствията много  много рядко са фатални за живота ти.Разбира се говорим за не вършене на обикновени ежедневни неща, а не да идеш да се метнеш от моста като преди тва си си задал въпроса "И кво ще стане.."еми ще умреш най-вероятно, но дори това не е най-лошото, по-лошо е да останеш инвалид, затова не се хвърляш от мостовете Усмивчица това може да бъде фатално за живота ти.Ще продължа, а който чете нека обмисли тези неща и да си зададе въпроса, намерете страха си и се запитайте защо ме е страх точно от това и какво фатално ще се случи ако това стане.Ако най-големия ви кошмар се сбъдне Усмивчица
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Септември 08, 2013, 22:49:40 »

Аз поне почнах с нещо много просто ето това клипче Усмивчица Корените на злото, не е това което изглежда моля  догледайте го и се абстрахирайте от всякакви организации, замислете се само за своя живот.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cYq7Y-geq10" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cYq7Y-geq10</a>
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Септември 08, 2013, 23:05:14 »

Надявах се до сега някой да пише в темата Усмивчица но не!Е!Нищо тогава продължавам нататък Усмивчица
Споделих на един близък човек за едни идеи за промяната в света, които звучат, като идеите на Леонардо да Винчи за самолета през неговото време Усмивчица т.е. смешно и немислимо, невъзможно..още една луда Усмивчица не ми пречи, не ми пречи наистина.По-добре е в днешно време да си луд от колкото нормален.И така.Какво ще кажете за това..
Първо ние си имаме правителство.Ок.Ако да речем някоя като мен иска да влезне в парламента и иска да работи там без пари, бихте ли го приели?!
Ако някоя като мен да речем иска да събере хора разбиращи от специални области за да създадем едни машини, бихте ли ми предложили такива хора, които нямат нужда от заплащане?!Ако да речем..Имам план който ще освободи като начало само България от ситуацията в момента и той включва индивидуалната ви свобода..бихте ли се заинтересували поне малко?!
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1380

• Град: Варна
  • « Отговор #4 -: Септември 08, 2013, 23:33:14 »

Бихме се заинтересували,но е важно дали
    можеш да си като Махатма Ганди...
    Защо ли?
    Защото властта на олигарсите без кръв и
    насилие няма да падне...а Ганди някога е
    успял да се справи с Британската империя
    без да се пролее кръв.
    Не ми се мисли ако не беше успял какво
    клане щеше да има...
    Ако се целиш в правителството или парламента
    ...в голяма грешка си...

P.S. За това че най-добрите прозрения ти идват когато
    отговаряш на друг човек причината е че си свободна
    от емоционални пристрастия засягащи теб или близки
    до теб.
    « Последна редакция: Септември 08, 2013, 23:43:15 от Странник » Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Септември 08, 2013, 23:43:59 »

Според теб как би се сдобил с правото да промениш коренно една държава, кой би ти позволил и защо мислиш, че аз не мога без да пролея кръв Усмивчица ?!
    Между другото едно яко нещо ..статийка http://359.bg/kakvo-napravi-kobra-s-dve-kuchenca/
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Септември 09, 2013, 00:08:24 »

За теб нищо конкретно не мисля,просто те попитах нещо.
    И ти акцентирах за някои неща.
    Правото не се взима,то се дава...
    Ботев и Левски например не са се сдобивали
     с никакви права и никой не им ги е давал.
    Вярвали са в нещо и са тръгнали да го следват
    изцяло посветени на свободата на този наш народ.
    Едва след делата им е дошло и правото им.
    И до днес не случайно правото да бъдат най-светлите
    личности в историята ни си е тяхно- дадено от нас
    поколенията българи след тях.
    Уви...днес по-силен е принципа разделяй и владей.
    На България и е нужен политик от месиански тип...
    като Левски или Ботев.
    А днес системата е закрепена не на политиците...те
    са пионки само.
    Там на върха ветровете са други....и доста трябва да
    не ти пука за теб самата за да им устоиш.
    Досега не съм видял някой да им устои от 1989г насам.
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Септември 09, 2013, 01:41:19 »

Нещо не видях въпроси само отговори, но ок Усмивчица
    Ами взима се, кой ще я взема властта?!Освен това на кратко, че си лягам от 89 викаш...Винаги има изключения и чудото на първия път Усмивчица знаеш как е.
    Обаче там е работата, че идеите са добри, но именно заради пионките политици, идеите не могат да бъдат въведени, най-малкото няма я частта с парите които са нужни поне за начало на проектите.Освен това вече почти сме на чужда земя в България, повечето е земя на чужденци.По-точно руснаци, поне напоследък са руснаци и то много.
    И така мен ме мъчат само няколко но пък основни въпроса.И определено не ми пука въобще какво ще се случи с мен там в тия кръгове, в действителност познавам хора от подобни кръгове, е не са толкова добри колкото съм очаквала, добри в манипулативните си методи имам предвид.Всъщност схемата е стара и добре изпитана принципно показва и едно 7000 000 резултата поне :Д но ето, че има няколко изключения днес, сигурна съм, че утре ще има примерно още няколко, един ден се надявам точно тези изключения да станат тази власт, която е дума опорочена от мизерници, като тези сега.Вземайки подобна власт, качествени хора много бързо според мен биха могли да въведат само няколко неща, като начало за да си осигурят поне още няколко години време, за да могат да създадат нова България.Запознала съм се с куп проекти на българи за нашата страна, прекрасни проекти за какво ли не от икономика до строителство и цялостна функция.., но техните проекти никога,ама никога няма да видят бял свят, защото нашите мили съграждани не били вярвали или тва били утопии или как пък щяло точно това да стане...Какви ли оправдания не съм чувала.Време е нещо да се промени.Тука вече не говорим за стари изпитани техники и модели.Говоря за нещо наистина ново и за нещо неизпробвано от никое живо същество в случая за една цяла държава говоря Усмивчица и така лека нощ от мен!
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Септември 09, 2013, 01:53:59 »

Ariam,ти още ли вярваш че демокрацията не се продава?
    Че има ли още някой на който да не му е ясно от къде
    се пръкват тия партии и партийки?
    С други думи ти ми говориш направо за преврат или за революция.
    Просто в момента няма друг начин ако си говорим за политика.
    Моето виждане е малко по-друго- ако ги ударят там където най-боли
    ще е най-ефектно...а именно в парите и банковата система.
    А това вече набира сила полека лека...още малко трябва само.
    И участвам в това...наред с много други по целия свят.
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Септември 09, 2013, 09:19:12 »

Да ама това значи война..а някои хора искат война, има цял план...Има и много хора, които ще останат ...как да кажа без подслон, ще умрът...А може да се избегне, значи защо да избираме по-тежкия вариант, вместо да се справим по начин който никой не е очаквал Тъжен не искам хора да умират Странник и не смятам, че е неизбежно.
    Активен
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #10 -: Септември 09, 2013, 09:29:34 »

Ариам,трудно се преминава от съзнанието да вземем властта до съзнанието да ни дадат властта чрез доверието и уважението,което сме спечелили.За сега политиците ни са все още на първото ниво,независимо какви игрички играят и как точно вземат властта,те я вземат за да се възползуват от нея лично,а не за да спечелят уважението и доверието на хората,защото правят нещо за тях.За да се промени съзнанието на политиците,те трябва да бъдат притиснати до стената и да са стигнали до собствената си безисходица,въпреки,че са на власт,те губят властта по естествен начин,защото вече няма кой да управляват.Народа се изплъзва от управлението им...,не иска да ги следва.Бавен е процеса!Но ще стане!

Много системи  и правителства са идвали и са отминавали в годините.Хората са ги посрещали с надежда и са ги изпращали с разочарование и безверие.Сега целта е те сами да си тръгнат,и  да не искат да управляват само заради властта,а заради това,което наистина могат да направят за хората чрез нея Усмивчица
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Септември 09, 2013, 09:35:28 »

Съгласна съм Ели Усмивчица съвсем е така, аз именно за този момент говоря.Когато това стане, ако хора като мен и теб ги заместят няма ли да е по-добре.Защо за да станеш политик е непременно това да е свързано с това да си фалшив и да си с пари и да искаш да крадеш?!Аз не напразно споменах, че думата власт е опорочена.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #12 -: Септември 09, 2013, 09:54:10 »

Понеже съм си наблюдателен човек, забелязах, че най-често правилните отговори в мен идват с въпрос зададен ми от друг човек.Теми които разискваме и по някое време хоп изкача ми нещо гениално и се чудя къде да го напиша та да не го забравя.Иска ми да почнем така с вас.Да си направя аз своя експеримент, а вие да се позабавлявате.Само моля не приемайте всичко тооолкооова сериозно Усмивчица просто искам да изпитам ума си Усмивчица

Според Рудолф Щайнер най-важното по пътя на познанието е да бъде зададен правилният въпрос. След това рано или късно се намира отговорът на него.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Септември 09, 2013, 09:57:49 »

Предполагам Щайнер е споменал, че правилния въпрос идва с многото грешни Усмивчица така, че очакваме включване Усмивчица
    Активен
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #14 -: Септември 09, 2013, 10:02:22 »

Когато това стане, ако хора като мен и теб ги заместят няма ли да е по-добре.

Ари,остави това с мен и теб,ние сме това,което са и другите.Всеки може...
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Наранява ли грубото отношение на околните?
    Въпроси и отговори
    megsi87 13 1968 Последна<br />публикация Юли 08, 2010, 23:57:00
    от werdim1
    Искам помощ от форума « 1 2 »
    Инициативи
    Аэ съм 18 1387 Последна<br />публикация Януари 04, 2011, 15:28:41
    от небесният ангел
    Искам да попитам нещо: ценности - нисши и висши « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    fashion 44 1606 Последна<br />публикация Август 08, 2011, 12:38:34
    от air_fairy
    Въпроси от Транс « 1 2 ... 15 16 »
    Въпроси и отговори
    mamagaya 225 5675 Последна<br />публикация Май 23, 2011, 17:11:34
    от mamagaya
    Искам да ви попитам...
    Необичайни преживявания
    Nova12345 1 952 Последна<br />публикация Февруари 10, 2012, 19:58:08
    от Sanya

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright