Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Маха Оръга  (Прочетена 1775 пъти)
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #45 -: Октомври 16, 2013, 17:58:06 »

ето ти един поздрав Усмивчица

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ou4mMppkEdI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ou4mMppkEdI</a>
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #46 -: Октомври 17, 2013, 11:44:07 »

Мерси Шарга.Хубава песен Усмивчица
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #47 -: Октомври 17, 2013, 11:55:53 »

Днес осъзнах, че не искам нищо от магазина.От много време потискам жаждата си за физическа активност.Бойните изкуства..Нищо не ми носи тази удовлетвореност както това.Повечето хора, които са тренирали знаят, че бойното изкуство учи не само на бой, не само на хватки, но и на хармония и мир, както и търпение,преценка и адекватност.
Имам нужда да се науча на самоконтрол, макар за 3 години да стигнах далеч, никога не е достатъчно.Колкото и напред да си в самоконтрола никога не е достатъчно...Обичам тази нужда в себе си.Обичам нуждата си да оставам повече време сама и да се наблюдавам.Дори сред хора аз пак се наблюдавам, много ми харесва, но наблюдавам и другите.Много бързо се преценя един човек по този начин.Защо е такъв какъвто е, какво точно му се е случило и къде му е пролуката, дали ще се промени за напред.Макар всички да се променят Усмивчица
Целия ми живот тук и сега върви, като едно необятно приключение и винаги намирам нещо ново, дали случка, дали качество у някого или просто нов и странен характер..Дали недостатък.. Усмивчица
Но винаги е красиво и ново и е приключение и дори за миг не мога да си представя да спра да го изживявам и да не чувствам това нещо, защото това е живота, дали хубав, дали лош, дали тъжен, всичко носи своята привлекателност  и красота, затова и никога усмивката не слиза от лицето ми Усмивчица вече...
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #48 -: Октомври 22, 2013, 23:50:51 »

Поредно състояние на чувство за нереалност в тази реалност.
Мога да кажа по собствените си наблюдения, че с всеки следващ път усещането, че тази реалност не е истинската е все по-силно.
Днес вече виждам света като една карта на която са отбелязани неестествените неща, като реклами, заводи, телевизия, интернет, хора...затънали във фалшивата реалност съответно, хора излизащи от нея със сходни преживявания на моите или дори 1 към 1 с моите....
Усещането е все едно си тотално луд, затворен между 4 стени и със тежка форма на шизофрения.Склонен си да си говориш сам за мястото на което се намираш и какво точно не е наред в него и как така дявол да го вземе, само единици освен теб виждат този ад в който се раждаме живеем и умираме..уж!
Все повече напира подсъзнанието ми, което е готово всеки момент да разчупи всички лъжовни образи на това видение на свят пред очите ми.
Усещам пулсации в областта на третото око и..усещане за излизане от тялото.Крайниците ми са изтръпнали, имам чувството, че са атрофирали, а за движението което извършвам това е направо невъзможно....
Мисля съвсем трезво и логически и в същото време....просто не съм тук.
Мога машинално да живея в тази реалност без никакъв проблем, просто защото тя е наистина много проста от към мислене и действия.Проблема обаче с неизвестността остава при мен..все още не знам на къде съм тръгнала и какво ще намеря там където отивам.Ако нямаше други хора които да изживяват същите неща, просто вече щях да съм си сложила диагнозата "тотално луда" и щях да съм тръгнала към психото..
Моите лични проучвания над населението обаче ми сочат, че дори хора най-обикновени  и достатъчно забити в ежедневието си имат същите "пристъпи" да ги наречем.С две думи явлението с разчупване на тази реалност е започнало да става масово и без значение дали си духовен, недуховен, извисен или не, индиго или не, или извънземен или не..и т.н. - масово!Това значи от 20 човека, поне 5 са  в това състояние.Мисля, че е достатъчно за да се замислим най-накрая какво точно се случва!
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #49 -: Октомври 24, 2013, 07:59:55 »

Нищо не измислям да кажа, така, че ето една интересна темичка в друго форумченценце :Д свързана с "ОКОТО" :д:д:д И неговите символики във всяка религия Усмивчица http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=13671&page=3
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #50 -: Октомври 25, 2013, 13:59:03 »

Докато обикновени хора, като мен го казват.....Когато го каже някой учител звучи май съвсем реално а?
http://www.novavizia.com/11055.html
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #51 -: Октомври 25, 2013, 14:25:13 »

Благодарности за линка Ари!...
Мнооого вярно и точно са разяснени нещата.
Подкрепям думите на автора...от край време.

Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #52 -: Октомври 29, 2013, 18:11:13 »

Усмивчица
Активен
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #53 -: Октомври 30, 2013, 10:55:32 »

Докато обикновени хора, като мен го казват.....Когато го каже някой учител звучи май съвсем реално а?
http://www.novavizia.com/11055.html

е са скоро четох в фб едно момиче отговаря в аск.фм

- Кога е роден Васил Левски?
- чакай да видя в google

то времената са такива че информациятя е прекалено много а пък и лесно може да се открива поне повечето неща, така че е безсмислено човек да помни и да се затормозява, а по скоро да се научи лесно да намира инфото което му трябва, да го разбере и да може да си свърши приумицата която му е дошла.
Има си един минимум от знания които са си необходими и всяко дете е хубаво да премине през тях. Но като се има в предвид и че вече новите деца са неземни същества и приемат инфо директно от вселената, май единствения начин да заангажираш вниманието ня някое дете в час е да го накараш да изкара нещо от себе си или от източника директно и само да му се покажат методите с които съвремието си служи да изрази дадено знание, умение. А когато на някой нещо му е интересно той научава много за него и става експерт и знае много повече от учителя в някои моменти. Но кое и как да бъде не се знае. И въпреки установените норми от БАН всяко училище си има различни ниво, при един учител може да научиш нещо при друг нищо. Така или иначе те учителите ще се сменят, така че всичко си се променя лека полека. Спомням си че за 7-ми клас като се преместих в ново училище имах 3-ка по литература щото даже не бях чувал за времето в което се пишеше  литературно научно съчининие и после учителката ми го обясни и след това си пишех хубаво както си трябва. А хубавото на училището е че уплътнява вниманието на децата, а вече те методите ще се изкусуряват от учителите, как да направят така че да им интересно на децата и отговор има, по магически начин това става с вниманието и с промяна на позицията на децата , нещо като вид генджуцо, тогава всичко става различно, друг е въпроса че в обикновено състояние после детето няма да помни нищо или почти нищо, еххх, колко е интересно, но има и леки премествания които могат да бъдат извикани лесно. Така че един съвременен учител и едни съвременни деца като се съберат заедно няма как да се получи скука и затъпяване
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #54 -: Ноември 03, 2013, 00:21:25 »

И ОТНОВО сме тара да дам!!!!!!!!
яко на върбата, леко през реката.....Егати въртележа.......Направо не виждам смисъл да го обяснявам вече.. принципно съм глуха и обонянието ми е слабо....сега не е така...имам чувството, че чувам комшиите от другия блок..
И като изключим, че се чувствам все едно имам много висока температура, вие ми се свят и съм безпричинно щастлива, но ми е лошо...Всичко е ок!Хем ми се спи..хем не е това, защото не заспивам...Имам чувството, че времето не върви...И времето има чувството, че аз съм спряла  Веселяк и то много сериозно!
Чудя се за хапчета ли съм, за ядене ли, за активност или за почивка и въобще не знам какво да направя...Имам чувството, че нищо няма да помогне..  Затъпяване
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #55 -: Ноември 20, 2013, 16:22:46 »

Когато си мислиш, че нищо вече не може да те изненада....Съдбата ти БИЕ ГОЛЯМ И МРЪСЕН ШАМАР ЗАД ВРАТА Оо и те връща на село...
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #56 -: Ноември 20, 2013, 21:44:07 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xcAxysM4fec" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xcAxysM4fec</a> Яка песничка...
Активен
Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Дневникът на Яница « 1 2 ... 6 7 »
Лични дневници
Ianica 102 4443 Последна<br />публикация Август 14, 2012, 22:15:10
от sahaj
Дневникът на Тайственият ;)
Лични дневници
Tainstven 13 1280 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 07:32:19
от Tainstven
Дневникът на Крем « 1 2 »
Лични дневници
krem 18 1499 Последна<br />публикация Ноември 05, 2013, 13:04:46
от krem
Дневникът на Роси
Лични дневници
rosi_999 2 762 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 00:33:25
от rosi_999
Дневникът на До
Лични дневници
Do_It 10 1013 Последна<br />публикация Май 13, 2013, 16:25:18
от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright