Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Маха Оръга  (Прочетена 1776 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #30 -: Септември 20, 2013, 12:04:00 »

Тъй, а това е триъгълник.От всеки негов ъгъл се спуска равна на едната му страна права линия....като спуснеш под  ъгъл на определен градус от края на всяка права друга равна на нея и така с всяка нова се получава това.Напомня ли ви на нещо....?!

* 1.png (20.9 KB, 1360x591 - видяно 168 пъти.)
« Последна редакция: Септември 20, 2013, 12:20:57 от Ariam » Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #31 -: Септември 20, 2013, 12:15:16 »

Така е по-ясно Усмивчица

* Untitled2.png (14.7 KB, 1360x591 - видяно 174 пъти.)
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #32 -: Септември 20, 2013, 12:17:05 »

Активен
Old_Soul
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: Pleven
  • « Отговор #33 -: Септември 20, 2013, 21:27:54 »

Бих се изненадал, ако във форума се намерят хора, на които да им харесва статуквото.
    Но за всеобщо успокоение има един сайт www.bielek.com в който са описани някои пътувания във времето извършени от американците през миналия век.
    Едното от пътуванията е било до 2749-та година. Не е трудно човек да се досети, че това е след второто пришествие, защото според разказа на Ед Камерън тогава няма да има пари, банки, обществото ще бъде зрял социализъм т.е. както е писано в библията "последните ще станат първи, а първите - последни"
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #34 -: Септември 20, 2013, 22:02:04 »

Бих се изненадал, ако във форума се намерят хора, на които да им харесва статуквото.
    Но за всеобщо успокоение има един сайт www.bielek.com в който са описани някои пътувания във времето извършени от американците през миналия век.
    Едното от пътуванията е било до 2749-та година. Не е трудно човек да се досети, че това е след второто пришествие, защото според разказа на Ед Камерън тогава няма да има пари, банки, обществото ще бъде зрял социализъм т.е. както е писано в библията "последните ще станат първи, а първите - последни"
    Има един :Д Спиритус  се нарича..,хахаххахаха :Д
    Чакай за кво говорим сега?!Тука не е говорилня Усмивчица Не ме карайте да викам Тодо, че ще пада триене :Д
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #35 -: Септември 20, 2013, 22:02:06 »

Има един :Д Спиритус  се нарича..,хахаххахаха :Д
    Чакай за кво говорим сега?!Тука не е говорилня Усмивчица Не ме карайте да викам Тодо, че ще пада триене :Д
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: Септември 20, 2013, 22:08:38 »

Цитат на: Ariam
    19.9.2013
    В крайна сметка ние сме си боговете
    И демоните

само ние контролираме съдбата си.Ако забравим за момент т.н. карма ще намерим себе си и своята сила..тогава ще променяме световете си, заедно и по отделно и в това няма нищо лошо.Това е наше право и никой, никой не е в сила да го отмени!
    Кармата е ограничаващо и задушаващо духа понятие, така е. Нека ме извинят братята индийци и всички техни съмишленици и последователи, но никак не се справят добре с пресъздаването на нещата.

Това е наше право и никой, никой не е в сила да го отмени!
    Да, но за това пък могат да ни склонят да си го продадем или подарим.

Да Санг аз и морала не обичам и всички такива глупости, дето петокласниците се депресират от тях...Други живеят в заблудата за себе си че са изградени от светлина и дишат на пресекулки, застават поза богомолка ..:Д и си мислят, че няма по-голямо добро от тях Усмивчица

Е, в грешка сте ако не бяхте по вашите разбирания до сега да сте се "възнесли" на небето с Исус и с Буда и с куп още други "богове" дето са просто от друга раса хората :Д:Д:Д много сте зле бреее челяд мила.Сами си слагате граници, ама нима мислите, че сме на конкурс?!Кой е по-по-най светлия от нас хахахахаха аз държа да съм всичко друго само не това Усмивчица по-скоро бих умряла..Сори Санги отплеснах се Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #37 -: Септември 20, 2013, 22:11:20 »

Да ме извините,но вие не се справяте добре с разбирането и Усмивчица
    Ти кой беше, че да кажеш това Усмивчица ?!Ммм?!Повтарям работата с конкурса?!Капитане на конкурс за разбиране ли сме?!
    Ти на кого се кланяш сега Усмивчица преди беше истински, гледам, че са те умотали.Не ти завиждам брат, успех ти желая с "разбирането" на вселената и успех на всички като теб, ще се видим след години..то ще проличи Усмивчица кой  е по-усмихнат Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: Септември 20, 2013, 22:12:36 »

Санг, идеята ми беше от твоето изказване, че кармата е задушаващо и ограничаващо духа понятие......и че братята индийци не се справят добре в това отношение. - нещо, с което съм изцяло несъгласна, а правото си е твое да заемаш позиция каквато си решиш. С две думи - изразих несъгласие, надявам се да не ми се сърдиш заради това!

Аз се сърдя Усмивчица спамете си другаде, например в говорилня.Чао!
    Активен
    kapitana
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #39 -: Септември 22, 2013, 12:36:35 »

Аз се усетих навреме и се опитах да спра,тъй като наистина беше безмислено обаждането ми,за което съжалявам,че стана такъв спам

Относно обвиненията:
    Капитане на конкурс за разбиране ли сме?!
    ще се видим след години..то ще проличи Усмивчица кой  е по-усмихнат Усмивчица

Благодаря,радвам се,че си ме оценила като истински,дори и сега да не е така,а относно това кой на кого се кланя и кой кого е омотал най-приятелски те съветвам да погледнеш в собствената си паничка.Разбирам гнева,на който си се поддала явно от известно време насам,но от личен опит ти казвам-внимавай-пречи на мисълта и преценката(ако разбира се все още си в състояние да приемеш съвет от един овъртян кланящ се..)

Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #40 -: Септември 22, 2013, 20:26:19 »

Тъкмо защото си гледам в моята паничка и гледам, че някой хора не харесват готвенето ми Усмивчица но света е голям и аз не държа да общувам с всички, нали разбираш.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #41 -: Септември 22, 2013, 20:29:03 »

Разбираш ли Капитане, дразните ме не защото вие сте различни, аз съм различна.
    Обаче бъркаш непреклонност и неподатливост със агресия Усмивчица
    ХАХАХАХ Всъщност това, че се промених ме кара да се чувствам за пръв път в живота си идеално!Щастлива съм за всичко!
    Всичко което съм знаела, всичко което ме е карало да се държа по даден начин вече го няма....Сега съм само аз и с добрите и с лошите страни и не ми пука какво мислите вие!
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #42 -: Септември 25, 2013, 11:07:54 »

Мило дневниче хахахаххаха......
    Днес ми е спокойно и съм гладна  Ухилен
    Налегнало ме е приятното чувство, че знам много неща, за които други хора само подозират...!
    Ех това Его..!
    Много обичам да споря със себе си, също както с другите!Това нещо лошо ли е според теб?!Ех Дневниче  Ухилен да можеше да мислиш...ама не можеш!
    Имам ново цвете, подари ми го един мъж от друга планета.Орхидея е  и е много красива Усмивчица
    Котката ми пак изяде една муха..много ги обича!  Ухилен
    Пия вече второ кафе за отрицателно време...подскачат ми космите на главата
    Скоро не съм получавала факсове за извънземни..Последно казаха, че съм в грешна посока, ама не ми дреме  Ухилен
    Татуса ми още е грозен ама няма да го оправя, защото  и грозен е хубав Усмивчица
    Май ще отида до магазина да купя желирани бонбони, какво като са вредни, аз да не би да съм по-полезна!
    Чакам бившия да ми върне малкото съкровище днес и да дойде мъжа от другата планета да ми сложи пералня..определено обичам пералнята..Евала на който я е измислил Усмивчица
    Отделно от тези неща, пуша 5та цигара нещо не ми допада на вкус...напоследък не ми се пуши..
    Много ми се ходи в Рила, жалко, че трябва да чакам цялата зима да мине Усмивчица но всичко с времето си.
    Още умея да движа въздушните маси на вън..Приятно е да кажеш "Да бъде вятър" и да те лъхне Усмивчица понякога се увличам и правя гръмотевични бури, за щастие е рядкост.Или рядко щастие...  Ухилен
    Мога много неща да кажа ама има ли смисъл Усмивчица като никой не се вълнува, дори мен не ме вълнува...Само се гледам отстрани и понякога едва се трая, но за сметка на това пък много се обичам, все едно съм си дете 
    Така гледам и на останалите хора..не мога да ги трая, но ги обичам все едно са ми деца Усмивчица жалко, че те не го разбират, но пък какво толкова.Нека не го разбират.Когато даваш от сърце не ти е нужна възвращаемост 
    Хубав ден желая на всичко живо, дано слънцето свети в ритъма на душите ни Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #43 -: Октомври 01, 2013, 15:27:10 »

Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #44 -: Октомври 16, 2013, 10:26:10 »

Мисля си...Това, че живея в собствения си свят и това, че съм щастлива с какво помага на останалите!
    Едни казват промени себе си за да промениш другите, други казват, че това е егоистично, но в крайна сметка..Този път малко се отплеснахме.Аз лично не боледувам никога без причина.Значи щом сега съм се разболяла или имам т.н. кармична натрупаност.Един виж наказание..уууу, урок Усмивчица или наистина хемтрейлса си свърши черната работа, защото леко масово хората в нашия район са със бронхити и пневмонии...Аз не знам може би ще кажете, че Бургас си го заслужава, натрупал е карма, други ще кажат вирус нормално е , трети от промяната в температурата е ....
    А аз си мисля понякога само за справедливост и то не мълчаливата и смирена и покорна справедливост...
    Не се приемам като стока, или точка на пазара, единичка...но съм сигурна, че така ме приемат господарите Усмивчица)
    Няма да говорим за обещанията на "ГАЛАКТИЧЕСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ" те и персонал набираха по едно време.Чудя се колко човека си пуснаха CV и се вързаха на тази простотия.Сигурно, колкото повярваха, че ще има 3 дена мрак.Дори една колежка на 21 декември 2012 си взе болнични и отиде със семейството си извън града
    Други индивиди пък са увлечени от космоса, следващи от Кастанеда  Ухилен тръпки ме побиха....Други мислят, че в тях се сглобяват машини.....
    Аз съм била черногледа....Хах..
    Конспирацията ми била промила мозъка...  Мисли мне..не мисля.
    Колко човека специализират в повече от една посока, свързана с тези примери.Чета всяка божа глупост на тази земя.Не за да се облъчвам или нещо, ами за да направя разликата.
    Така или иначе всички са прави...дори да си противоречат, просто гледаме от различни страни нещата.Направо си е тъжно..Тъжно ви казвам....
    Като почнем от неграмотността (причислявам се към 70%те грамотни :Д, не съм на 100%), едни маниаци свалят кифла в профила ѝ.Ако не знаете да ви кажа, че "и двете" се пише така: "idve te"".....
    За какво говорех..то едно ли е ..Никой не е идеален, и никой не е длъжен да бъде..Нито изисквам от някого нещо.Просто си говоря на себе си..и си чувствам нещата по свой начин, за това как стои света в моите си очи Усмивчица
    Знам само, че много от нещата не са истински.Например волята...Не можеш отрова да лекуваш с енергия, не и на това ниво на което сме..т.е масово, иначе сигурно може Усмивчица дори знам, че е така, но..На този етап сме безсилни, колкото и да се кокошиним пред себе си или пред някой друг и да вярваме, че от нас зависи...На този етап грешим ужасно.
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дневникът на Яница « 1 2 ... 6 7 »
    Лични дневници
    Ianica 102 4448 Последна<br />публикация Август 14, 2012, 22:15:10
    от sahaj
    Дневникът на Тайственият ;)
    Лични дневници
    Tainstven 13 1281 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 07:32:19
    от Tainstven
    Дневникът на Крем « 1 2 »
    Лични дневници
    krem 18 1501 Последна<br />публикация Ноември 05, 2013, 13:04:46
    от krem
    Дневникът на Роси
    Лични дневници
    rosi_999 2 763 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 00:33:25
    от rosi_999
    Дневникът на До
    Лични дневници
    Do_It 10 1014 Последна<br />публикация Май 13, 2013, 16:25:18
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright