Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Свелината  (Прочетена 613 пъти)
svetlinata
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

« -: Август 31, 2013, 11:05:44 »

Мило дневниче,никога не съм се обръщала към теб с това определение,дори когато бях едва на 11. Много добре си спомням,че когато бях малка,обещах на Бог,че нищо и никой няма да ме отдели от него и няма да ми попречи да вярвам в него с пълна сила. Уви,когато пораснах вярата в него,за кратко изчезна. Бях водена от егоистичната си представа за света и хората около мен. Бях груба и арогантна като си мислех,че така изглеждам готина и силна. Всъщност бях пълна с комплекси и умело ги прикривах, изглеждайки така,сякаш нищо не ме интересува. Когато станах на 15,гледах със сестра ми,един филм за извънземни. Това,което ме заинтригува,беше един човек,който каза "Ако ви попитам дали тази маса е плътна,вие ще ми отговорите - "да", но тя е създадена от най-безтегловните частици-атоми. И обобщи начина ни на живот по този начин "Материята е просто енергия, кондензирана до ниска вибрация.Ние всички сме едно съзнание преживяващо себе си субективно.Смъртта не съществува.Животът е само един сън и ние сме представата за себе си." Когато чух това,сякаш винаги го бях знаела. Не се усъмних в тези думи. За мен,хората със способности бяха нормални хора,също като нас. Не ги мислех за психично болни или за свръх човеци,а просто осъзнати хора. Все пак моето израстване не спря до там. Вече бях с разбирането,че всичко е илюзия,вярвах в това. Но не осъзнавах какво се има предвид с това "илюзия". Ограничавах го до там,че хората могат да бъдат и да имат всичко,което някога са искали. Не насочвах вниманието върху себе си,а по скоро извън себе си. Докато не дойде един човек,който ми проясни,че емоциите - те са илюзия,произлизащи от собствената ни мисъл. От нашата представа за нас и за света около нас. Беше изключително тегаво време,на самоанализ,който едва ли не ме принуждаваха да правя. Наблюдавах себе си,емоциите и чувствата,които се формираха в мен,заради представата ми за нещата. Разбрах,че имам доста бариери в главата,доста комплекси,които ме възпираха да правя или не правя разни неща. Разбирах,че егото ми усърдно иска да правя някакви неща,за да си докажа колко добра и велика съм,за да получа уважение и респект,защото вътрешно се чувствах не достатъчно добра. Никога не бях напълно доволна от себе си. По късно срещнах сегашния си приятел. Той не правеше нещата,които искам,за което го обвинявах. Мислех,че щом не ги прави,значи не държи на мен. А всъщност истинското нещо,което исках да получа е контрол над нещата. Защото когато имаш контрол,имаш сигурност.А искаш контрол,защото ако го нямаш,чувстваш несигурност. А контрола предизвиква страх от загуба на контрол.Ha-ha-ha,кофти тръпка Разбирах,че всеки човек в главата си,държи цяла вселена от мечти,от вярвания,от блокажи,от какво ли не. Да се опитваш да направиш човек,такъв какъвто си го представяш,ограничава свободата му,както и твоята. Защото започваш да живееш в свят от илюзии... Приятелят ми,не се интересува от духовни неща. Но той е мъдър по свой си начин и ми е давал най-ценните съвети. Най-важното,което научих от него,е това,да казвам истината,такава каквато е. Виждате-нещо,толкова просто,но много важно. Да не прикривам истината с лъжа. Защото рано или късно,истината ще я разруши. Да бъда истинска,себе си. Да приема лошите и хубавите си страни,без да ги съдя.
За да сте добри и да обичате,не е важно какъв цвят е аурата ви.До колкото си правих тест,моята излезе,че е бяла... Но това са глупости. Аз не проявявам някакви способности - по особени,така да ги наречем. А и това не е важно като цяло. Бог ни е дал най-ценния дар и това е любовта,която усещаме чрез сърцата си. Трябва да разберем,че с това си качество,вече сме достатъчно добри и специални. Не ни трябва да бъдем други,а да разберем колко сме красиви отвътре. Усмивчица
Обичам (:
Активен
еос
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 187

« Отговор #1 -: Август 31, 2013, 13:32:18 »

Благодаря. Всичко е така.
Активен

entire ocean in a drop
svetlinata
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

« Отговор #2 -: Август 31, 2013, 13:58:15 »

И аз благодаря Усмивчица

http://vbox7.com/play:c0cedae7f8
Активен
nevil
Неактивен Неактивен

Публикации: 82

• Град: София
  • « Отговор #3 -: Август 31, 2013, 17:02:50 »

Здравей   Усмивчица
      За всяка една твоя мисъл.......... и за твоят приател......

Активен

Побеждава този, който се бори за доброто, а не срещу злото. Животът е справедлив, само че ние трябва да разберем правилата му.
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #4 -: Август 31, 2013, 19:05:21 »

Странно, аз изпитах същото.

Радвам се, че си тук. Благодаря ти.   
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Ангелска
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 20

« Отговор #5 -: Септември 01, 2013, 03:36:35 »

Усмивчица  Хей!Здравей!
    Обичай....
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Ноември 23, 2013, 08:29:04 »

Цитат
    Когато станах на 15,гледах със сестра ми,един филм за извънземни.

Картата, която си публикувала в "рождени графики", е на дъщеря ми, която няма сестра:

http://indigota.com/index.php?topic=1423.msg85718#msg85718

Всеки сам избира кой да бъде и жалко ако избере да не бъде себе си.
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #7 -: Ноември 25, 2013, 05:04:49 »

Алида бее... :Д момиче спокойно, аз като цъкна ми излиза на сина ми Усмивчица
    Просто картата на момичето не излиза , а излизат нашите Намигване
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Ноември 25, 2013, 18:37:34 »

Верно, бе, Ари. Такава ще да е работата. Как не се сетих по- рано!  Усмивчица
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дневникът на Тайственият ;)
    Лични дневници
    Tainstven 13 1171 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 07:32:19
    от Tainstven
    Дневникът на Sita « 1 2 3 »
    Лични дневници
    Sita 32 1512 Последна<br />публикация Август 17, 2013, 10:23:49
    от Sita
    Дневникът на Крем « 1 2 »
    Лични дневници
    krem 21 1307 Последна<br />публикация Ноември 05, 2013, 13:04:46
    от krem
    Дневникът на Роси
    Лични дневници
    rosi_999 2 659 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 00:33:25
    от rosi_999
    Дневникът на До
    Лични дневници
    Do_It 10 902 Последна<br />публикация Май 13, 2013, 16:25:18
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright