Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 ... 3 4 [5]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Защо жените харесват уверени мъже  (Прочетена 2591 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #60 -: Октомври 31, 2013, 00:42:33 »

Май май накрая така ще излезне.. :Д:Д:Д
Активен
svetlinata
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

« Отговор #61 -: Октомври 31, 2013, 23:00:41 »

Като цяло мисля,че сте сбъркали понятието увереност с неспокоен,избухлив мъж,курвар,бияч, който се мисли за супер велик във всяко едно отношение,не признава чуждо мнение. Не знам,жени... но за мен уверен мъж не е лошото момче,което привидно знае какво иска и си вярва прекалено,дори когато не е прав. За мен лично,уверения мъж трябва да е спокоен и балансиран. Той знае какво наистина е и няма нужда да го доказва като демонстрира физическа сила. Той е мъдър. Освен това,съм забелязала тенденция,че жените чакат някого,за да проявят своята женственост и все мъжете са им виновни,че не го правят. Аз самата не мога да кажа за себе си,че съм станала истинска жена. Проявявам някои мъжки качества и ми е ужасно трудно да се предам и просто да бъда уязвима. Но затова не ми е виновен мъжът,а аз си преча Намигване
Активен
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #62 -: Ноември 01, 2013, 10:07:52 »

Светле, отновно не си разбрала идеята.
Никъде не виждам някой да е подчертал мачовщинаната като част от характеристиката на истинския мъж. За повечето това си е чиста селяния - надявам се, макар че знам и такива, на които им харесва подобно поведение.
Цитат на: svetlinata
за мен уверен мъж не е лошото момче,което привидно знае какво иска и си вярва прекалено,дори когато не е прав.
Всеки си вярва дори и когато не е прав. Просто не всеки продължава да тъпче и да настоява, че е прав,  когато му покажеш, че не е прав.

Не знам,жени... но  За мен лично,уверения мъж трябва да е спокоен и балансиран.Той знае какво наистина е и няма нужда да го доказва като демонстрира физическа сила.
Тънко процеждаш мнението си, сякаш ти го основополагаш, а другите са срещу теб и спорят. Може би не го забелязваш, но... такъв ти е изказа.
Ако някой прочете само твоя постинг, ще остане с много погрешни впечатления за предходните. По този начин, непряко ги наричаш кифли, падащи си по мутри.
Той е мъдър.
Айде марш към Тибет.  Ухилен
Какво е това  мъдър бе хора?! Ами ако се гледа това, което аз разбирам под мъдър човек, ще се окаже, че единствените останали мъже са 2-3 екземпляра над 70.
Освен това,съм забелязала тенденция,че жените чакат някого,за да проявят своята женственост и все мъжете са им виновни,че не го правят.
Разбира се! Напълно прави са според мен. Я хвани гората пък си прояви женствеността.
Виж, светулке, ще ти го кажа накратко, макар и с риск да те разочаровам малко - всичко е секс.
Жените дават воля на своята женственост тогава, когато усетят миризмата на мъж до себе си, присъствието на човек, на който спокойно могат да поверят мъжките функции, без да се притесняват.
Някои жени много трудно успяват да се отпуснат и да си позволят да бъдат слаби и женствени, а именно те са най-големите предизвикателства.
Истинската обаятелност и магнетизъм при жените е в това, което крият, а не в това, което показват.
Защото, светле, и ти и аз знаем как се наричат жени, които развяват "прелестите" си и своята женственост наляво и надясно. Никой себеуважаващ се мъж не би останал привлечен от подобно поведение, а дори би го отблъснало.
Жена с вече отпушена и развихрена женственост, може да я предпочете за една вечер, ако е метнал поне 2 бутилки.
Някога, големите любовчии са се славели не толкова с бройката си, а с прослойката и рода от който идва жената, която са успяли да омаят. И за победа са считали не като преспят с нея, а когато я разплачат. Това е проявление на слабост, женственост и тотално себеотдаване. Жена с добро име в обществото и неотпушена женственост е най-голямото предизвикателство.
Пък дори и да е куртизанка, няма значение. За истинския мъж, важното не е толкова да се докосне до тялото, а до душата й.
Аз самата не мога да кажа за себе си,че съм станала истинска жена. Проявявам някои мъжки качества и ми е ужасно трудно да се предам и просто да бъда уязвима. Но затова не ми е виновен мъжът,а аз си преча Намигване
Напротив, светле... но сега няма смисъл да те убеждавам, пък и не е толкова важно.
Ако срещнеш твоя човек, тогава ще ме разбереш най-добре.
« Последна редакция: Ноември 01, 2013, 10:17:38 от вожда » Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
xandria
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

« Отговор #63 -: Ноември 12, 2013, 14:14:40 »

Да , мачовщината и изживяването като голям мъж са си чиста проба селяндурщина.
Тези , които смятат че мъж е човек , който не вярва в нищо , освен в жените , колите , футбола и кръчмарските разправии е мнооооого далеч от истината.
За съжаление много голяма част от т.нар. мъже са възприели този модел и го следват неотклонно.
Ако на жените , които се вълнуват само от прически , ботушки и скъпи коли им викат кифли , то на мъжете не знам как трябва да им викат. Кифъли сигурно. Ухилен Много повече са , отколкото кифлите , а и мъжките кифли - кифЪлите, за разлика от жените , създават реална опасност от тежък духовен и интелектуален упадък.
Днешния кифъл ще го познаете лесно. Даже по-трудно ще е да не го познаете.
Активен
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #64 -: Ноември 23, 2013, 07:00:59 »

Цитат
всичко е секс.
Ma хем знаеш че не е така, хем го твърдиш като капацитет.Усмивчица
После сам се опровергаваш, пишейки за жената с отпушена и кватамбеше женственост, която по силата на горното ти твърдение би трябвало да е  доста желан за дългосрочно екземпляр.
Да, ама не- както обичаше да казва Петко Бочаров, защото
Цитат
Пък дори и да е куртизанка, няма значение. За истинския мъж, важното не е толкова да се докосне до тялото, а до душата й.
Тука вече съм "за". За душевен секс обаче тяло не ти трябва. Мен този  израз нещо не ми харесва име рита, но за сега ми върши добра работа като обяснител на мисълта ми. Защото точно неговото случване дава информация доколко жената е успяла да стане женствена, а мъжът- мъжествен.
P.S.Правя уговорката, че поведението "прелъстявам и изоставям" изобщо не ми влиза в категориите нито за мъжественост, нито за женственост- защото има и жени такива.
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #65 -: Ноември 25, 2013, 04:17:39 »

Усмивчица а днес едни Кифъли са набили едно приятелче на брат ми, което в момента е в операционната за операция на окото и не се знае дали ще може да вижда отново.Ето това прави невежеството, мачовщината и сегашните "ценности" на младите "уверени" "мъже"!Деца на 21...И даааа кифлите сигурно в момента много се гордеят, че мъжките им приятелчета са големи гъзари и са оставили едно дете инвалид за цял живот..ей така да се докажат колко са големи и мъжкари!Браво!
Знам, че кофти включване, но аз съм си репортер и давам реалността на читателите.
Тази до която се докосвам всеки ден.
Активен
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #66 -: Ноември 25, 2013, 18:18:18 »

Тръгвам да си свалям аз днеска Dungeon Siege и попадам на препратка към сайта лично.нет. И там прочетох това:

http://lichno.net/confession-74.html

мъжа го виждам че е с 88% женска енергия а жената с 79% мъжка енергия
Активен
Страници:  1 ... 3 4 [5]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright