Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 3 [4] 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Защо жените харесват уверени мъже  (Прочетена 2590 пъти)
Ru Alfa
Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #45 -: Октомври 17, 2013, 09:21:11 »

Цитат на: Ru Alfa
Друго си е като свирнеш и той да дотича. Мрън мрън и мъжа тича и изпълнява
Как би могла да разчиташ на човек, който се движи само от команди, но не и от собствени решения?
Ти прислужница ли искаш или мъж? Различавай ги.
Аз не говорех за себе си. Познавам и съм виждала такива двойки с подобни отношения. Не че им разбирам отношенията и как един мъж държащ на себе си би го позволил, та ако ще не любов, ами каквото ще да е, но има ги такива.
Понякога ми се струва, че определено поведение е нищо друго освен признак за слабохарактерност и наличие на комплекси у даден индивид, които намират външен израз в отношенията им, и това си личи в начина, по който се отнасят един към друг.
Според мен жените трябва да са нежни, крехки създания, мъжете да са силните, като това не се изразява в грубостта. Но в днешно време изглежда, че ролите са се сменили. А май жените, които не се чувстват сигурни в себе си предпочитат мъж, който могат да командват, за да го държат под контрол, спрямо собствените си страхове. Това се отнася и за мъжете с чувство за вътрешна несигурност.
« Последна редакция: Октомври 17, 2013, 12:07:13 от Ru Alfa » Активен
xandria
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

« Отговор #46 -: Октомври 17, 2013, 15:46:52 »

Според мен жените трябва да са нежни, крехки създания, мъжете да са силните, като това не се изразява в грубостта. Но в днешно време изглежда, че ролите са се сменили.
Така е. Сменят се и по нищо не личи това да спре скоро.
А май жените, които не се чувстват сигурни в себе си предпочитат мъж, който могат да командват, за да го държат под контрол, спрямо собствените си страхове. Това се отнася и за мъжете с чувство за вътрешна несигурност.
Те всички са с чувство на несигурност, когато съжителстват с друг. Жените, защото сами трябва да си я осигуряват, а мъжете, защото се изнежиха.
Активен
new
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #47 -: Октомври 17, 2013, 19:54:11 »

aether, зa няколкото мимолетни преживявaния, достa дълбоко си стигнaлa в душевносттa и същносттa нa този тип мъже.Въпросът ми към теб е- Щом товa сa нaй-истинските мъже,ти зaщо го зaрязa твоя герой зaрaди еднa потрошенa врaтa и мaлко телрсни повреди нa роднините. Все пaк зaмисли се,че той aко не беше нaпрaвил тези постъпки,ти нямaше кaк дa рaзбереш зa неговaтa силa,нa която ти ще рaзчитaш дa те зaщитaвa.В крaйнa сметкa мaй ни хaресвa дa си мечтaем зa големите мaчовци,но в реaлния живот по-удобни сa женчовците.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #48 -: Октомври 17, 2013, 22:23:39 »

Аз лично се надявам на този  Ухилен
Някой ако ми намери такъв... Усмивчица
Ама го искам с всичките му емоционални ценности Усмивчица жалко, че е измислен Тъжен

* arrow-poster-resize.jpg (122.94 KB, 384x576 - видяно 145 пъти.)
« Последна редакция: Октомври 23, 2013, 01:30:06 от Ariam » Активен
aether
nebula
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #49 -: Октомври 19, 2013, 17:05:36 »

Цитат
А май жените, които не се чувстват сигурни в себе си предпочитат мъж, който могат да командват, за да го държат под контрол, спрямо собствените си страхове.
Много съгласна. И докато страховете определят отношенията между хората , няма как да се получи нищо трайно и красиво.
Цитат на: new
aether, зa няколкото мимолетни преживявaния, достa дълбоко си стигнaлa в душевносттa и същносттa нa този тип мъже.
Радвам се , че съм ти толкова интересна.
И нулев опит да имах сигурно даже щях да знам повече , ако гледах грешките на тези около себе си.
Въпросът ми към теб е- Щом товa сa нaй-истинските мъже,ти зaщо го зaрязa твоя герой зaрaди еднa потрошенa врaтa и мaлко телрсни повреди нa роднините. Все пaк зaмисли се,че той aко не беше нaпрaвил тези постъпки,ти нямaше кaк дa рaзбереш зa неговaтa силa,нa която ти ще рaзчитaш дa те зaщитaвa.
А , вервай ми , аз за силата му знаех и без да се налага да нанася щети чрез нея. Силата на мъжа е нещо , което жените хващаме във въздуха , още при първа среща. То е като харизма някак си , а и толкова рядко се среща , че повечето жени веднага ни избива на сексуално влечение , защото си го обясняваме погрешно. Най - много си личи в разговор между мъже. Другите някак си му отстъпват като присъствие и като тежест , без той да се налага по какъвто и да било начин. Мълчат и се съгласяват с него и избягват споровете. И при нас го има това , но определящите неща са други. Ние се озлобяваме , когато някоя изпъква на фона на останалите , докато мъжете изпитват възхищение към силните от тях.
В крaйнa сметкa мaй ни хaресвa дa си мечтaем зa големите мaчовци,но в реaлния живот по-удобни сa женчовците.
Сама го каза- удобни , но аз не търся удобство а сигурност , сила , подкрепа и рамо , на човек , на който като се облекна да не се килва на една страна  Ухилен Не е необходимо да е голям мачо , не изкривявай така значението. Става дума за мъж на място.
Що се късае за удобството , ние можем да си го осигурим достатъчно успешно и сами , но сигурност и спокойствие няма как.
Пък тези , които не могат да си осигурят удобство , нека си търсят такива мъже. На тях бих им казала , че прислужница могат да си намерят , но не и мъж. По-добре да си наемат прислужница  и после да си избират мъж.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #50 -: Октомври 20, 2013, 10:28:46 »

Права си като цяло, но има и изключения, когато мъжете се дразнят на по-силни от тях, а жените се възхищават на по-силни от тях Усмивчица
Зависи май кой колко е комплексар Усмивчица
Например седиш си в чалга заведение, един гледа друг и .."Кво ме гледаш", "КъВ ТИ Е проблема"..и почва меле Усмивчица
Активен
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #51 -: Октомври 21, 2013, 16:24:40 »

Хаха, аз пък съвсем мога да се събера с някоя пияна хайдутка и да си спретнем един хубав женски бой 1 на 1. Уж съм мъж, пък сестра ми ме търкаля с ритници из вкъщи, на мене разни здравеняци ми свиркат, а нея някакви кифли от по-горните класове....
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    xandria
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #52 -: Октомври 22, 2013, 18:13:26 »

Цитат на: Ariam
    Права си като цяло, но има и изключения, когато мъжете се дразнят на по-силни от тях, а жените се възхищават на по-силни от тях Усмивчица
    Те може да се дразнят , но избягват да го показват.
    Извинявай , ама мъжете са много по-големи комплексари от жените.
    Например седиш си в чалга заведение, един гледа друг и .."Кво ме гледаш", "КъВ ТИ Е проблема"..и почва меле Усмивчица
    Зависи кой гледа и зависи кой е гледания. Много добре си правят сметка понякога. Той щом гледа , значи може да си го позволи. Обикновено , когато се спичат от някой , мъжете избягват да го гледат в очите.
    Активен
    вожда
    Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #53 -: Октомври 26, 2013, 19:34:55 »

Част от характеристиката на истинския мъж е - да знае как да улови и да изкара лошата и развратна същност от иначе добродушната и хрисима жена.
    Всяко момиче си мечтае за лошо момче, което да е добро само за нея. По същия начин - всяко момче иска добро момиче, което да е лошо само за него. Мдамм... Много, много лошо.

Съответно, дори и за най-големия звяр, има жена, пред която е като плюшено меченце. За справки: "Звяра и красавицата" Ухилен (и мн. други, но тази е всеизвестна).
    Другата поука от приказката е, че най-трудните хора за обичане, имат най-много нужда от любов.
    Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
    Ахо!
    ,___,  
    [O,o]
    /)__)  
    -”–”-
    Me.Racle
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #54 -: Октомври 26, 2013, 20:33:15 »

Част от характеристиката на истинския мъж е - да знае как да улови и да изкара лошата и развратна същност от иначе добродушната и хрисима жена.
    Всяко момиче си мечтае за лошо момче, което да е добро само за нея. По същия начин - всяко момче иска добро момиче, което да е лошо само за него. Мдамм... Много, много лошо.

Съответно, дори и за най-големия звяр, има жена, пред която е като плюшено меченце. За справки: "Звяра и красавицата" Ухилен (и мн. други, но тази е всеизвестна).
    Другата поука от приказката е, че най-трудните хора за обичане, имат най-много нужда от любов.
    Слънце
    Активен

A better YOU means better YOUniverse !
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #55 -: Октомври 27, 2013, 00:27:32 »

Те може да се дразнят , но избягват да го показват.
    Извинявай , ама мъжете са много по-големи комплексари от жените.
    Зависи кой гледа и зависи кой е гледания. Много добре си правят сметка понякога. Той щом гледа , значи може да си го позволи. Обикновено , когато се спичат от някой , мъжете избягват да го гледат в очите.
    Извинена си Усмивчица честно казано по писането ти си мисля, че явно доста мислиш по въпроса...чудя се защо!?
    Активен
    xandria
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #56 -: Октомври 28, 2013, 16:20:58 »

Мерси , мерси , но тука има хора , които са много по-запознати и с повече опит и наблюдения.
    Не знам защо. Това е темата и се произнасям Ухилен
    Ако искаш пиши на лично съобщение другия път , че да не ни баннат.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #57 -: Октомври 29, 2013, 14:19:15 »

Мерси , мерси , но тука има хора , които са много по-запознати и с повече опит и наблюдения.
    Не знам защо. Това е темата и се произнасям Ухилен
    Ако искаш пиши на лично съобщение другия път , че да не ни баннат.
    Ами, ами  Ухилен кой ще ни банне..Дай да разнищим сега за жените и мъжете..Според мене са подхванали пак егати темата ама карай  Ухилен
    Че въпроса е защо жените харесват уверени мъже!?
    Аз казвам така..Харесвам уверени мъже, защото ако не са излиза, че аз трябва да бъда мъжа в къщата..
    Както и в случая - бившия!Правим секс и той...на теб не ти хареса..аз:КАК ГО РЕШИ?!Той:Аз съм много бърз....
    Викам е кво от тва..Все пак се обичаме..Той : не те задоволявам!
    И така нататък...
    Защо трябва след като си правил секс да утешаваш половинката си за това, че е мега комплексиран Оо казвам го на всички мъже..това са комплекси.
    Аз като уверена жена не мога да търпя такива лигльовци честно, дето на всичкото отгоре един шкаф не могат да оправят един месец и трябва сама да си го оправям.Които не знаят като цяло какво е да си мъж...И кога точно трябва да заместиш жената.Това се отнася и на обратно Усмивчица мили дами.
    Активен
    xandria
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #58 -: Октомври 29, 2013, 20:16:03 »

Уф да много е гадна тая роля на утешителка. Разбирам те напълно. То личи най-малкото , ако не ми е готино. Как да им обясня , че въпроси от тоя сорт убиват и тоя кеф , който го е имало.
    Аз като уверена жена не мога да търпя такива лигльовци честно
    Ухилен
    Трябва да има повече такива като теб.
    Активен
    aether
    nebula
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #59 -: Октомври 30, 2013, 18:40:39 »

Искрено ме разсмяхте
    Не , че не сте прави де но и ние сме същите. Дебела ли съм , хубава ли съм не съм ли  
    Мъжете също ги вълнува дали са харесвани , но за тях най-важен е креватния живот и отговорите на въпроси като хубаво ли ти беше или голям ли ми е са им от най-голяма важност.
    Уверените няма да питат, а действат и четат по езика н атялото. Как да не ги харесваме  Ухилен
    Излиза че уверените и неуверените жени харесват уверени мъже , а всички мъже  харесват неуверени и наивни жени  Ухилен
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4] 5   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright