Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Upgrade на форума  (Прочетена 1630 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 05, 2010, 21:25:06 »

Преди малко направих upgrade на форума, затова ако забележете, нещо необичайно или странно, някакви проблеми, сигнализирайте тука да ги разреша.
    Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #1 -: Януари 06, 2010, 18:43:30 »

Пуснал съм новия дизайн на форума, за да го тествам, предстои да му се направят още промени (като например горе в Хедъра, нечетливия текст) и ако забележете някой бъг моля ви пишете тук, за да го отстраня.

След окончателната смяна на дизайна, ако на някой не му харесва новия дизайн, ще направя опция да може да избира между този и стария дизайн.

Надявам се да ви харесва новия.
    Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #2 -: Януари 06, 2010, 21:22:15 »

Е др. само дето лилавее малко повече, но мисля, че оригинала на др. е тази... и  на мен ми харесва тази.. слагай я Усмивчица

Тази която съм сложил сега е същата като на предния банер. Тази другата, се мъчих да я изрежа, но става много грозно с тези висящи ръце, зареди това ще оставя сегашната.

Ако на някой му е домъчняло за стария дизайн, може да си го смени, като следва следните инструкции:

От менюто отива в "Редактирай профил" от ляво менюто отива на "Настройки Изглед и Подредба" страницата която се зареди най-горния ред е "Текуща Графична Среда: Actualism (промени)" Щракате на промени. Стария дизайн е под наименованието "Aero79", за да го изберете щракнете върху "use this theme" и всеки път влезете ли си в профила, ще ви се зарежда стария дизайн.
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #3 -: Януари 06, 2010, 22:43:53 »

Срамота, че съм художник, а?  Ухилен Ама днеска нищо не ми е наред- главата ми никаква я няма Тъжен Още не съм се свестила от случилото се... Даже едва, когато се стоплих, разбрах, че цял ден съм се тресяла от студ. Някакси тази информация не беше стигнала до мозъка ми и като на автопилот отидох да си напълня вряла вана... Добре, че мъжа ми влезе в банята и ужасен ме изкара от ваната... каза, че водата е била толкова вряла, че можеш да свариш картофи в нея, а на мен ми беше нормална... после, когато се замислих осъзнах, че ми е било студено цял ден, но заета от други мисли не ми е правило впечатление Безмълвие
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #4 -: Януари 06, 2010, 23:04:41 »

Аз когато съм намръзнал целия се попарвам с вряла вода, надявам се да си добре.

КЪМ ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ, КОИТО НЕ СА СИ ДОБАВИЛИ ВСЕ ОЩЕ "АВАТАР"

Качвам снимка, да ви покажа как изглежда Хедъра(горната частна форума, когато си добавите аватар (ако не знаете как, пишете тук да знам да напиша едно опътване как се качва). Ако нямате качена снимка, текста е плътно в ляво.

П.П. Поизчистих малко темата, за да може най-важната информация относно промените да се прочете по-лесно.

* baner.jpg (131.66 KB, 943x182 - видяно 257 пъти.)
    « Последна редакция: Януари 06, 2010, 23:08:46 от indigo » Активен

Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #5 -: Януари 07, 2010, 16:18:54 »

Много ми харесва новия дизайн на профила.  Готин Повече от предишния  Усмивчица
    Активен

Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #6 -: Април 29, 2012, 13:35:00 »

Ще трябва да "науча нови компютърно-английски термини" Намигване
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright