Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Ангелска  (Прочетена 1340 пъти)
Ангелска
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 20

« Отговор #15 -: Август 28, 2013, 00:33:05 »

Първо ще има буря, а после слънце....
Да,но в тази кръгла вселена нещата се повтарят..по различен начин.След слънцето идва пак бурята.

Иначе се радвам,че не отричаш тежкия живот като идея.Успех по пътя...или по-скоро успех сред хората  Ухилен ,защото всички ние понякога имаме нужда от протегната ръка.

Наи-силна  е ръката, която протягаш сам към себе си!
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #16 -: Август 28, 2013, 08:32:42 »

Мили ангелчо, как ще приемаш ако не отричаш? Тук в тоя дуален свят е така - не можеш да приемеш ако не отречеш.
А в хармонията и баланса те се неутрализират. Това е хармонията
Покажи ми един човек, семейство или група хора около тебе, съседа ти отляво или от дясно, колегата, роднината, и кажи: ей тоя,или тия, са в хармония, мир и любов.

Иначе си прав за всичко и ДА, затова сме тук.
Активен
Ru Alfa
Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #17 -: Август 28, 2013, 10:17:14 »

Здравей, Ангелска. Само поста ти дори носи някакво спокойствие като го чете човек. Добре дошла сред нас.

Моята задача е да работя с отделни хора, които срещам всеки ден. Обикновено идва, като непреодолим импулс да отида някъде и да заговоря някой, или  сам човекът ме намира интуитивно и започва да говори.

Често усещам когато някой има нужда от помощ или пък ми се доверяват дори хора, които срещам за първи път, идват при мен, започват да говорят, да споделят. Случвало ми се е макар и рядко, и да сънувам когато някой се нуждае от помощ, и то не само за хора, а и за животни. Дори съм усещала телепатично, когато мои познати са имали проблем.
По принцип съм кротка, но съм имала моменти, когато съм повишавала тон, когато съм виждала някаква несправедливост. Усещам своята мисия тук като това да бъда гласът на безгласните, онези които не биха могли да се защитят сами, растения и животни, в някои случаи и хора.

На тази земя най-добре се разбирам с растенията. За мен те са най-висшия разум тук.
Мислех, че човеците са на по-високо ниво на еволюция. Мислите им ме горят  и преди да се науча да се затварям-тялото ми боледуваше от негативната енергия, която се генерира.
Също усещам растенията като висш разум. Разбирам се еднакво добре и с тях, и с животните. Дори със самата планета. Хората все още ми е трудно да ги разбера.

Скоро ще има много енергия, която буквално ще разтърси земята.Нещо, като баня за негативното, която ще раздели световете.
Това го усещам от много време, че нещо такова предстои. Понякога все едно информацията си е била в мен и случайно ми изниква в съзнанието.

Някой души просто трудно да се радват на тази красива планета.
Да така е. Струва ми се, че тези души са много объркани всъщност.

Активен
Ангелска
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Август 28, 2013, 17:07:33 »

Здравей, Ангелска. Само поста ти дори носи някакво спокойствие като го чете човек. Добре дошла сред нас.
Здравей, как мина днес?
Добре заварила!
Активен
Ru Alfa
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Август 28, 2013, 17:41:58 »

Денят както винаги, изпълнен с много мисли за много неща. А твоят ден как беше?
Мислех си от колко малко се нуждае някой за да постигне напредък, осъзнатост – понякога е нужно само обич, разбиране и подадена ръка. Когато нещо такова се случи сърцето ми се изпълва със радост за този, който е постигнал промяната си. И при теб ли е така?
Тук в този свят има много неща, които могат да повлияят на човек, да попречат на неговото съзнаване и духовно израстване. Тези неща оставали ли са чужди за теб?
Активен
elinikar
Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #20 -: Август 28, 2013, 17:44:07 »

Защо трябва да те извинявам, като нищо притеснително не си  направил/а/ Усмивчица
Тялото ми е женско, но усещам полът си по-скоро, като вариант да родя след време/имам и такава задача/
Прекрасно е да съм жена,  но  нямам нуждата от междуполово общуване Усмивчица
Много е приятно, но е просто начин  за освобождение и споделяне на енергия.
Полът е избран при всеки от вас/нас/ с определена цел, както и това, как да изглеждаме.
Душата няма пол.

Благодаря за отговора!Разбирам,че той се отнася до моята безполова душа (направил/а/) Усмивчица

Това,че нямаш нужда от междуполово общуване е характерен признак на Осъзнат човек!И все пак,щом си убедена,че имаш задача да родиш,то твоите уроци и житейски изпитания тепърва предстоят :)За сега трупай опит от това,което Вселената ти предоставя,защото той ще ти е необходим при УРОЦИТЕ,за които всеки човек е дошъл на тази земя,независимо от цвета на аурата му Усмивчица Етапите на Осъзнаване са различни през живота на човек и надявам се да преминеш със същата лекота през всички останали Усмивчица
Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #21 -: Август 28, 2013, 20:00:51 »

Благодаря ти, Ангелска, имах нужда някой да ми го потвърди.
На мен май ми е харесало тук и доста време съм се забавлявала. Сега ми е трудно да се върна, почти нищо не си спомням. Освен едно- че съм тук заради промяната. Имам и една вътрешна убеденост, че всички сме тук заради нея. Преди си мислех, че задачата ми е да помагам. Какво високомерие само! Усмивчица Тук съм да се променям и аз. Веселяк
Утро спомена нещо за безплатния обяд, аз мога да добавя- няма нещо, което да не бъде възнаградено. Най- хубаво е, когато ти е интересно с някого защото се учиш от него, а в същото време се оказва, че той учи нещо от теб. И сте си благодарни един на друг и на Вселената, че ви е срещнала. Аз с удивление разбрах, че такива хора може да има без изобщо да се познаваме.
В този форум е пълно с хора, с които чувствам такива работи.
А иначе и за миризливите крака си права, миришат си. Като започнах да пиша, мислех и тях да ги набъркам в дневника ти, за да не бъде прекалено розовото. Но енергията на темата ти някак не им дава да се обаждат.
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Ангелска
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Август 28, 2013, 23:33:22 »

Благодаря ти, Ангелска, имах нужда някой да ми го потвърди.

Си ...си
Дето се вика-от самолет се вижда

А иначе и за миризливите крака си права, миришат си. Като започнах да пиша, мислех и тях да ги набъркам в дневника ти, за да не бъде прекалено розовото. Но енергията на темата ти някак не им дава да се обаждат.
ахахах едни миризливи крака никога не са излишни, особено, ако са на прекрасен човек
Често съм се шегувала, че съм тайното биологично оръжие на България.
Телата са, за да си ги обичаме
Активен
Ангелска
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Август 28, 2013, 23:39:43 »

Денят както винаги, изпълнен с много мисли за много неща. А твоят ден как беше?
Мислех си от колко малко се нуждае някой за да постигне напредък, осъзнатост – понякога е нужно само обич, разбиране и подадена ръка. Когато нещо такова се случи сърцето ми се изпълва със радост за този, който е постигнал промяната си. И при теб ли е така?
Тук в този свят има много неща, които могат да повлияят на човек, да попречат на неговото съзнаване и духовно израстване. Тези неща оставали ли са чужди за теб?

Вечерта беше показателна..тъкмо увесих нос, заради едни "духовни" хора и се готвех да кажа голяма глупост, когато ми се изсипа дъжда на главата. Никой на никого не пречи и никой на никого не вреди без причина.Ако нещо пречи за духовно осъзнаване-то човекът не е готов.
Активен
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #24 -: Август 29, 2013, 09:09:36 »

Тази сутрин се събудих с весело напомняне и философски разсъждения за миризливите крака на прекрасните хора. Бързам да споделя преди да е отлетяло.
Краката на прекрасните хора не миришат нито по- силно, нито по- слабо, нито по- различно от тези на непрекрасните. И понеже по нищо не се различават, ако попаднете в душна и миризлива обстановка, огледайте се по посока от къде идва миризмата. Вероятността да иде от краката на прекрасен човек, е твърде голяма.
Хубав ден на всички, с много усмивки. Усмивчица
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mPjIC0TRstY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mPjIC0TRstY</a>
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Ru Alfa
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Август 29, 2013, 11:08:23 »

Вечерта беше показателна..тъкмо увесих нос, заради едни "духовни" хора и се готвех да кажа голяма глупост, когато ми се изсипа дъжда на главата. Никой на никого не пречи и никой на никого не вреди без причина.Ако нещо пречи за духовно осъзнаване-то човекът не е готов.
Да мен подобни случки с такива хора доста ме натъжават. В някои случаи си признавам, че даже ме и разгневяват малко.
За дъжда - приемам подобни неща като знаци. Сякаш нещо се появява в даден момент, за да ни попречи да не реагираме твърде спонтанно и прибързано. Понякога усещам подадените знаци и като напомняне в трудни моменти за това, че не сме сами, че има някой, ангели, които бдят над нас и ни подкрепят.
Активен
Ангелска
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Септември 01, 2013, 03:20:25 »

Тази сутрин се събудих с весело напомняне и философски разсъждения за миризливите крака на прекрасните хора. Бързам да споделя преди да е отлетяло.
Краката на прекрасните хора не миришат нито по- силно, нито по- слабо, нито по- различно от тези на непрекрасните. И понеже по нищо не се различават, ако попаднете в душна и миризлива обстановка, огледайте се по посока от къде идва миризмата. Вероятността да иде от краката на прекрасен човек, е твърде голяма.
Хубав ден на всички, с много усмивки. Усмивчица
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mPjIC0TRstY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mPjIC0TRstY</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pNSQftRHmWo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pNSQftRHmWo</a>

Хубав и от мен...........
Активен
Ангелска
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Септември 01, 2013, 03:33:22 »

Да мен подобни случки с такива хора доста ме натъжават. В някои случаи си признавам, че даже ме и разгневяват малко.
За дъжда - приемам подобни неща като знаци. Сякаш нещо се появява в даден момент, за да ни попречи да не реагираме твърде спонтанно и прибързано. Понякога усещам подадените знаци и като напомняне в трудни моменти за това, че не сме сами, че има някой, ангели, които бдят над нас и ни подкрепят.

Опитвал/а/ ли си да  говориш  с ангелите чрез външната среда?
Задай на себе си въпрос и наблюдавай външната среда )
Реклами, надписи, които ти попадат...думи, които "случайно" чуваш.
Аз му казвам "Бърза помощ" и го използвам, когато са ми се набили топки напрежение в аурата.
Усещането е, като, че ще се пръснеш..и сълзите тръгват. Абе, състояние преди избухване.
Само бързо  поискваш знаци и ако си способен-намаляваш темпото на дишане.
Аз докато не се научих да овладявам това си състояние-в старата работа  гърмяха до 3 компютъра на седмица. Усмивчица
Та в трудни моменти...ако се следят детайлите-отговорите са току до теб.
Активен
Ru Alfa
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Септември 01, 2013, 18:14:45 »

Опитвал/а/ ли си да  говориш  с ангелите чрез външната среда?
Задай на себе си въпрос и наблюдавай външната среда )
Реклами, надписи, които ти попадат...думи, които "случайно" чуваш.
Аз му казвам "Бърза помощ" и го използвам, когато са ми се набили топки напрежение в аурата.
Усещането е, като, че ще се пръснеш..и сълзите тръгват. Абе, състояние преди избухване.
Само бързо  поискваш знаци и ако си способен-намаляваш темпото на дишане.
Аз докато не се научих да овладявам това си състояние-в старата работа  гърмяха до 3 компютъра на седмица. Усмивчица
Та в трудни моменти...ако се следят детайлите-отговорите са току до теб.
Честно казано не съм се опитвала да разговарям с тях, но ми се е случвало да се питам нещо вътрешно, да си мисля за нещо, и да ми попадат такива надписи или да чувам думи, съвсем случайни, които са като отговор на въпросите, които съм си задала. Даже ми се е случвало непознати хора да се приближават и да ми отговарят, и ме успокояват, когато съм била напрегната за нещо. Без да сме говорили. Преди ми беше странно сега вече свикнах с това.
Техниката и при мен изгърмява. Ама аз си мислех, че това е защото просто е некачествена.
Отговори и знаци се дават на всеки, но не всеки успява да ги забележи.
Активен
svetlinata
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

« Отговор #29 -: Септември 02, 2013, 11:00:21 »

Добре дошло,Ангелче ^^

Преди няколко дена,гледах лекция на моя духовен учител. И имаше една практика,която доста ми хареса. Като изпитваш напрежение,страх,яд,тъга или каквото и да е негативно чувство,трябва да се концентрираш върху това,как се чувства самото ти тяло. Как бие сърцето ти в този момент,къде точно изпитваш даденото напрежение (моето най-често е в гърдите) и съсредоточавайки се в това,всъщност го правиш в сегашния момент,следователно емоцията изчезва(защото тя е свързана или с мисли за минало или с мисли за бъдещето).( не знам дали ме разбрахте,може би трябва да ви пратя клипчето Усмивчица  Тази година излъчвам супер много страх :д
Иначе и на мен постоянно се случва хората да ми споделят проблеми,и то доста интимни,а са ме виждали или 1 път или за първи път. Аз не мога да им помогна адекватно. Макар и да ги разбирам (силно казано) и да ги съветвам,усещам че каквото и да им кажа,те ще го разберат когато  му дойде времето и когато решат да се променят,когато си изчистят съзнанието и приемат фактите. Така че,в крайна сметка не знам какъв е смисъла да им казвам разни неща. Понякога си мисля,че думите са излишни...
Активен
Страници:  1 [2] 3   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Дневникът на Яница « 1 2 ... 6 7 »
Лични дневници
Ianica 102 4448 Последна<br />публикация Август 14, 2012, 22:15:10
от sahaj
Медитация звуци от делфини и ангелска симфония
Видео клипове
ангелска любов 0 1724 Последна<br />публикация Февруари 05, 2012, 12:24:34
от ангелска любов
Дневникът на Тайственият ;)
Лични дневници
Tainstven 13 1281 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 07:32:19
от Tainstven
Дневникът на Роси
Лични дневници
rosi_999 2 763 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 00:33:25
от rosi_999
Дневникът на До
Лични дневници
Do_It 10 1014 Последна<br />публикация Май 13, 2013, 16:25:18
от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright