Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Ангелска  (Прочетена 1264 пъти)
Ангелска
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 20

« -: Август 26, 2013, 21:52:22 »

Здравейте,
Все още не знам причината да реша да пиша тук, защото обикновено когато възникне у мен спонтанно желание да направя нещо-скоро след това се вижда, защо.
Известно време вече съм на тази земя, но мога да кажа, че още се адаптирам към условията. Отдавна не бях идвал/а/ и си мислех, че никога пак няма да ми се случи, но пък е невероятно усещане да си тук в тяло, когато тече  трансформацията, а и много души имат нужда от помощ. Има забавни моменти, като това, че си избрах тяло, което да е адаптивно на условията и красиво според стандартите на измерението, което обитавам обикновено, но тук на хората им се струва твърде голямо/там, откъдето идвам-този ръст е невероятно нисък-185 см/.
Дойдох и като помощник на душа, която обитава биологичния ми баща и е дошла тук да поправи някой свои грешки  чрез тежък живот.
 Усмивчица Изобщо не си мислете, че знам всичко от рождението си. Подсъзнателно да, но съвсем наскоро осъзнах цялата картина. Осъзнах, че да виждаш аури, да четеш мисли и да  излизаш от тялото не е характерно за всички хора.
Срещнах вече трима от моите приятели, които също са тук, за да помагат.
Само аз и един от тях си спомниха по-голяма част от целите. Другите още са по пътя....
Всеки е на място, на което може да влияе и съветва души, които търсят спокойствие, мир и просветление.
Моята задача е да работя с отделни хора, които срещам всеки ден. Обикновено идва, като непреодолим импулс да отида някъде и да заговоря някой, или  сам човекът ме намира интуитивно и започва да говори.
Не поддържам връзки с хората, на които помагам. В момента, в който човекът стигне до осъзнатост-по някакъв невероятен начин изчезва от моя свят.

Аз не съм индигов/а/. Аурата ми е бяла със златиста енергия,  както и на баща ми. Имам близък индигов приятел, който ми помага да се адаптирам сред човеците, защото  често се обърквам от техните мисли и постъпки. Трудно ми е да откажа помощ, а той ме насочва, кога тя е нужна. Учи ме и как да съм по-затворен/а/ към душите, които  подсъзнателно точат енергия от мен. 
На тази земя най-добре се разбирам с растенията. За мен те са най-висшия разум тук.
Понякога страдам по  мястото, което оставих за малко, но осъзнавам, че сама съм го избрала. Мислех, че човеците са на по-високо ниво на еволюция. Мислите им ме горят  и преди да се науча да се затварям-тялото ми боледуваше от негативната енергия, която се генерира.
Скоро ще има много енергия, която буквално ще разтърси земята.Нещо, като баня за негативното, която ще раздели световете. Всичко се случва по желание на душите, а тези като мен са просто служители от занималнята, които помагат за домашната работа. 
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Август 26, 2013, 22:38:47 »

Чувала съм, че Плеядянките са високи 3 метра, а плеядянците 5. Усмивчица Имам приятелка, която си спомня да е била такава и усещането и спомена за по-високо и силно тяло, сравнено с 1,70м и по-слабо физически тук, не е много приятно.  Ухилен

Това с "човеците еволюирали или не" ми е изтъркана фраза и я свързвам с очаквания и виждане на общото, а не на реалното. Усмивчица В смисъл.. Земята е най-най-най-добрият учител за една душа, която иска да се развива. Тук е тежката и трудна енергия, тук са телата с Его, със съзнание и тнт. Тук на Земята не се очаква да сме еволюирали, а напротив, тук е мястото, на което идват душите за да еволюират посредством трудните уроци. Земята е мястото, на което се пращат хората да се учат и да учат.. това е манната небесна за всяка душа, която иска да се развие.

Когато Земята достигне преход на промяна към по-голяма вибрация, тогава души нуждаещи се от подобни уроци както сега, ще отидат на друга планета, със същите уроци. Усмивчица В смисъл дали ще е Земята или Нептун, някой души имат нужда от места с трудна за усвояване енергия и тела и ако не е тук, ще е другаде. Земята също като другите е в преход за промяна, след време ще е място, където да я обитават души имащи нужда от блага енергия и тнт, за да привикнат с преражданията. Усмивчица За сега е манна небесна за по-напреднали и ги има много такива, просто трябва да ги видиш отвъд събитията.. Аз не смятам за редно да се използват такива изрази като "човеците това или онова" ти не си не човек, и аз и други и всички сме били на други планети и в други измерения, разликата в усвояването тук зависи от това колко сме се прераждали на Земята, а негодуването е, когато сме свикнали на други планети и други измерения, където е по-лека и усвоима енергията. Усмивчица

« Последна редакция: Август 26, 2013, 22:45:26 от Еlsha » Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Ангелска
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Август 26, 2013, 23:23:38 »

Здравейте, Elsha,
Нещата, които съм изброил/а/ не ме правят с по-малко миризливи крака.
За да реша да дойда съм си поел/а/ отговорността, но е факт, че понякога не  си обяснявам реакциите на отсрещната страна.
Някой души просто трудно да се радват на тази красива планета.
Не знам името на мястото, по което тъгувам понякога, но със сигурност има физически аспект/въпреки, че е много по-различен/

Последните 7-8 години  много, като мен има тук. Усмивчица Много е забавно да  обяснявам на майки, че детето им просто още се учи да използва новата "машинка", която има, а не е "глупаче"

Elsha, обичаш ли червения цвят?
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #3 -: Август 26, 2013, 23:36:44 »

Е аз не съм казала нищо за не поемане на отговорност. Усмивчица Извинявам се ако мнението ми е звучало така. Усмивчица Просто споделих мнението си, на базата на много срещи с хора, които са били предимно на други места и по-малко на Земята и трудно я разбират. Усмивчица Веднъж даже ме изкараха спец на такива души, а това ми се струва нелепо, понеже аз имам вече бая живот на Земята, че да си спомням какво е просто да си себе си и да общуваш телепатично не, че не го мога, но тук рядко става. Усмивчица (спомням си, но не е водещо и не ми липсва)

Даже там е работата, че в един момент въпреки многото си прераждания тук, преди 3-4 години ми помогнаха от духовният свят да приема "реалността".. В смисъл виждах различно нещата, все едно бях с два сантиметра навътре в главата си и гледах през прозорец, осъзнаваща, че съм в симулатор, после ми помогнаха да ми се издърпа съзнанието навън и сега съм все едно най-голямата фенка на Земята.  Ухилен Не е лесно и на хората прераждащи се предимно на Земята, но осъзнаващи, че това не е техният дом. Усмивчица

П.П- Обичам пеперуди, ако говориш за аватара ми. Усмивчица Иначе червеният цвят е красив, а най-любимото ми е на черен фон всички цветове, тогава изпъкват Усмивчица
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Ангелска
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Август 27, 2013, 01:05:08 »

Усмивчица Нямах предвид аватара ти...просто, когато си помислих за теб се появи много червено, като цъфнали макове.

Ето примерно това му е учудващо, когато е попитат "Какво имаш предвид"
Веднъж на една "много сериозна" бизнес дама на една "много сериозна" бизнес среща и казах "Напрежението е излишно, защото телефонът ви ще звънне след  18 минути"...което и стана.

Не знаех, защо и казах точно това, но после голямо разпитване беше, защото се оказа, че дъщеря и е имала изпит, за който майка и много се притесняваше/което явно аз съм видяла/. Та изпитът беше взет, а бизнес дамата от тогава ме гледа с  лек уплах. Усмивчица

Но, хайде стига сме били трансцедентални, че е скучно.Аз също съм купонясвал/а/ на тази земя, но доста отдавна/в Му/. Тук има нещо за теб от мен:
http://www.vbox7.com/play:128b4f03
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Август 27, 2013, 01:58:42 »

Привет Ангелска !
    Добре си дошла тук.
    Надявам се да намериш
    все повече сродни съзнания тук.
    След време неизменно ще си спомниш
    някои неща.
    Колкото и да бягаш,няма измъкване.
    Намигване
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Ангелска
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Август 27, 2013, 17:36:56 »

Здравей Странниче,
    Къде се луташ и какво откри?
    Тук съм за това, за което съм тук .....няма измъкване.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #7 -: Август 27, 2013, 18:19:12 »

Здравейте,
    Все още не знам причината да реша да пиша тук, защото обикновено когато възникне у мен спонтанно желание да направя нещо-скоро след това се вижда, защо.
    Известно време вече съм на тази земя, но мога да кажа, че още се адаптирам към условията. Отдавна не бях идвал/а/ и си мислех, че никога пак няма да ми се случи, но пък е невероятно усещане да си тук в тяло, когато тече  трансформацията, а и много души имат нужда от помощ. Има забавни моменти, като това, че си избрах тяло, което да е адаптивно на условията и красиво според стандартите на измерението, което обитавам обикновено, но тук на хората им се струва твърде голямо/там, откъдето идвам-този ръст е невероятно нисък-185 см/.
    Дойдох и като помощник на душа, която обитава биологичния ми баща и е дошла тук да поправи някой свои грешки  чрез тежък живот.
     Усмивчица Изобщо не си мислете, че знам всичко от рождението си. Подсъзнателно да, но съвсем наскоро осъзнах цялата картина. Осъзнах, че да виждаш аури, да четеш мисли и да  излизаш от тялото не е характерно за всички хора.
    Срещнах вече трима от моите приятели, които също са тук, за да помагат.
    Само аз и един от тях си спомниха по-голяма част от целите. Другите още са по пътя....
    Всеки е на място, на което може да влияе и съветва души, които търсят спокойствие, мир и просветление.
    Моята задача е да работя с отделни хора, които срещам всеки ден. Обикновено идва, като непреодолим импулс да отида някъде и да заговоря някой, или  сам човекът ме намира интуитивно и започва да говори.
    Не поддържам връзки с хората, на които помагам. В момента, в който човекът стигне до осъзнатост-по някакъв невероятен начин изчезва от моя свят.

Аз не съм индигов/а/. Аурата ми е бяла със златиста енергия,  както и на баща ми. Имам близък индигов приятел, който ми помага да се адаптирам сред човеците, защото  често се обърквам от техните мисли и постъпки. Трудно ми е да откажа помощ, а той ме насочва, кога тя е нужна. Учи ме и как да съм по-затворен/а/ към душите, които  подсъзнателно точат енергия от мен. 
    На тази земя най-добре се разбирам с растенията. За мен те са най-висшия разум тук.
    Понякога страдам по  мястото, което оставих за малко, но осъзнавам, че сама съм го избрала. Мислех, че човеците са на по-високо ниво на еволюция. Мислите им ме горят  и преди да се науча да се затварям-тялото ми боледуваше от негативната енергия, която се генерира.
    Скоро ще има много енергия, която буквално ще разтърси земята.Нещо, като баня за негативното, която ще раздели световете. Всичко се случва по желание на душите, а тези като мен са просто служители от занималнята, които помагат за домашната работа. 

Айде, колко скоро?, откога го чакаме!!!

Активен
    Ангелска
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Август 27, 2013, 20:02:25 »

Звездичке,
    Тя банята е започнала вече, но още църцори.
    Чисти своето душевно дворче и знай, че каквото и да стане-то не е страшно, поне не толкова, за да си позволиш лошо настроение или страдание.Най доброто е  щастието, защото то е просто вибрация, която защитава и издига.
    Когато сте щастливи сте по-защитени от негативна енергия.Другото са страховете-това е обратното на щастието-страхът.
    За да цъфне цветето, първо е просто семенце и след това стрък, който трябва да издържи и да се адаптира към външната среда. Усмивчица Първо ще има буря, а после слънце....

И специално за теб ще кажа, че любовта не е отричане на себе си, а хармония.Тялото и душата ти са най-важни за теб.Не се отричай, като същност, заради друга душа.
    Активен
    Timesbehind
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 80

« Отговор #9 -: Август 27, 2013, 20:19:49 »

Първо ще има буря, а после слънце....
    Да,но в тази кръгла вселена нещата се повтарят..по различен начин.След слънцето идва пак бурята.

Иначе се радвам,че не отричаш тежкия живот като идея.Успех по пътя...или по-скоро успех сред хората  Ухилен ,защото всички ние понякога имаме нужда от протегната ръка.
    Активен
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 222

« Отговор #10 -: Август 27, 2013, 20:45:51 »

Привет Ангелска  Усмивчица !
    Радвам се,че пишеш тук!

Извини ме за любопитството,но защо се представяш по този начин?:
    идвал/а/,индигов/а/,поел/а/,изброил/а/,купонясвал/а

Може би искаш да подчертаеш,че за теб полът няма значение или просто не се възприемаш като жена?А може би отговорът е друг?

Още веднъж ме извини Усмивчица  Щастливко

Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    utro
    Неактивен Неактивен

Публикации: 711

« Отговор #11 -: Август 27, 2013, 21:08:14 »

Привет Ангелска и от мен!
    Аз също имам въпрос към теб...ако прецениш че е уместно.
    Когато помагаш на хората,мислиш ли че и ти получаваш нещо за себе си? Носят ли ти тези срещи някакви послания,урок,знание или друго....? Все си мисля че Вселенските закони винаги се стремят към хармония и баланс,което ме навежда на мисълта че нищо не е едностранно. Или по-земно казано...няма безплатен обяд. Възможно е и да греша разбира се.

Цитат
    Моята задача е да работя с отделни хора, които срещам всеки ден. Обикновено идва, като непреодолим импулс да отида някъде и да заговоря някой, или  сам човекът ме намира интуитивно и започва да говори.
    « Последна редакция: Август 27, 2013, 21:17:21 от Утро » Активен

Живейте в света без ни най-малка представа какво ще се случи. Дали ще сте победител или губещ, няма значение.<br />Единственото, което има значение и което винаги е имало значе­ние как вие играете играта. <br />Дали и се наслаждавате? -на самата игра - тогава всеки миг е миг на радост.-Ошо
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #12 -: Август 27, 2013, 21:39:20 »

Добре си ни дошла, Ангелска. Чувствай се добре тук. Усмивчица
     И аз се заинтригувах защо пишеш по тези ширини. Каквато и да е причината, мястото се отвори за това, което имаш да му донесеш. Само виж колко народ се включихме- всички сме докоснати по някакъв начин.
    Ще се радвам ако останеш, за да споделяш.
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Ангелска
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Август 28, 2013, 00:13:21 »

Привет Ангелска  Усмивчица !
    Радвам се,че пишеш тук!

Извини ме за любопитството,но защо се представяш по този начин?:
    идвал/а/,индигов/а/,поел/а/,изброил/а/,купонясвал/а

Може би искаш да подчертаеш,че за теб полът няма значение или просто не се възприемаш като жена?А може би отговорът е друг?

Още веднъж ме извини Усмивчица  Щастливко

Защо трябва да те извинявам, като нищо притеснително не си  направил/а/ Усмивчица
    Тялото ми е женско, но усещам полът си по-скоро, като вариант да родя след време/имам и такава задача/
    Прекрасно е да съм жена,  но  нямам нуждата от междуполово общуване Усмивчица
    Много е приятно, но е просто начин  за освобождение и споделяне на енергия.
    Полът е избран при всеки от вас/нас/ с определена цел, както и това, как да изглеждаме.
    Душата няма пол.
    Активен
    Ангелска
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Август 28, 2013, 00:22:09 »

Привет Ангелска и от мен!
    Аз също имам въпрос към теб...ако прецениш че е уместно.
    Когато помагаш на хората,мислиш ли че и ти получаваш нещо за себе си? Носят ли ти тези срещи някакви послания,урок,знание или друго....? Все си мисля че Вселенските закони винаги се стремят към хармония и баланс,което ме навежда на мисълта че нищо не е едностранно. Или по-земно казано...няма безплатен обяд. Възможно е и да греша разбира се.

Не знам....по скоро научавам, защо този човек е попаднал в беда.
    Имам една интересна история с жена, която се беше помолила на Господ да си намери кръводарител за спешна операция.
    В 11 сутринта аз се озовах в кръвния център и минавайки покрай съпруга и-чух, че някой се нуждае спешно от кръв, защото едната кръводарителка е твърде слаба.
    /Тук ще съкратя историята/

Та...след операцията аз отидох да видя тази жена и осъзнах, защо толкова много страда.
    Тя мразеше света и обвиняваше хората около нея за грешките си.

Иначе аз, за да съм тук -също имам уроци, но те са по-скоро да се науча да приемам и разбирам.

Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дневникът на Яница « 1 2 ... 6 7 »
    Лични дневници
    Ianica 102 4296 Последна<br />публикация Август 14, 2012, 22:15:10
    от sahaj
    Медитация звуци от делфини и ангелска симфония
    Видео клипове
    ангелска любов 0 1654 Последна<br />публикация Февруари 05, 2012, 12:24:34
    от ангелска любов
    Дневникът на Тайственият ;)
    Лични дневници
    Tainstven 13 1214 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 07:32:19
    от Tainstven
    Дневникът на Роси
    Лични дневници
    rosi_999 2 711 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 00:33:25
    от rosi_999
    Дневникът на До
    Лични дневници
    Do_It 10 954 Последна<br />публикация Май 13, 2013, 16:25:18
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright