Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Домашна рецепта за препарат против комари  (Прочетена 861 пъти)
еос
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 184

« -: Август 04, 2013, 13:10:23 »

Цитат на: източник zdrave.ws + редакция от еос
Ето как ще се справите с досадните насекоми

Начинът да се избавите от гвардиите комари с помощта на домашен спрей. За приготвянето му са необходими следните продукти:

-          15 капки етерично масло от лавандула;

-          4 с.л. екстракт от ванилия;

-          5 с.л. лимонов сок.

Въпросните съставки се смесват заедно с 100-150 мл вода. Така получената течност се налива в бутилка с пулвелизатор. С помощта на пулвелизатора от домашния спрей срещу комари се нанася върху кожата всеки път, когато е необходима защита срещу така неприятните насекоми.

Допълнителен плюс на рецептата е това, че изброените съставни части се откриват в лесно в търговската мрежа. Едновременно с това нанасянето от спрея върху кожата не крие никакви рискове – продуктите са натурални и без притеснения от спрея може да се използва и за защита на малки деца и хора с различни заболявания.

През летните месеци спреят срещу комари има и още една положителна страна – дарява със свежест.

Активен

entire ocean in a drop
M37_Unseen
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26

« Отговор #1 -: Август 21, 2013, 10:53:26 »

В един друг форум опитах подобна рецепта и резултатите бяха по-добри от райт.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright