Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Извън телесно преживяване под пълна упойка?  (Прочетена 837 пъти)
purple_haze
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« -: Юли 26, 2013, 19:44:27 »

Здравейте!Нова съм тук.Жена на 29, от Варна.Случи се преди много години, когато бях на 19.Бременна в 4-тия месец, ТРЯБВАШЕ да направя аборт.В манипулационната, когато ми сложиха упойката,  сякаш...как да кажа...аз просто се понесох над земята.Не, не съм си виждала тялото отгоре или други лица.Просто беше толкова леко...летях...чувствах ,че се движа толкова леко..и в същото време толкова бързо.Съвсем ясно видях клиниката отвън.Бях навън,направих една обиколка(буквално)...съвсем ясно видях как се качвам по стълбите към входната врата, през регистратурата, там беше същата жена, след това надолу по вътрешните стълбите...към манипулационната.....върнах се пак там....И не мога да си го обясня....Какво беше това.Аз съм зодия Риби.Не съм имала други такива преживявания...Просто толкова искам да си го обясня какво беше това нещо.....Дали наистина съм била извън тялото си...Беше толкова реално....
Активен
purple_haze
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Юли 26, 2013, 19:47:36 »

исках само да добавя,че осъзнавам колко объркано и несвързано звуча....просто много бих била благодарна ако някой ми каже какво може да е било...Извинете ме още веднъж за объркания ми пост....
Активен
kapitana
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #2 -: Юли 26, 2013, 20:16:24 »

Напълно е възможно да си излязла извън тялото.
Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
arksi
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #3 -: Юли 27, 2013, 14:49:17 »

исках само да добавя,че осъзнавам колко объркано и несвързано звуча....просто много бих била благодарна ако някой ми каже какво може да е било...Извинете ме още веднъж за объркания ми пост....

Детето, което си убила не е искало да го правиш!! Защо правите деца, а след това ги махате, бе?
Активен
мушу
Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #4 -: Юли 27, 2013, 17:53:42 »

Днес е особен ден!

Същото ми се случи лятото след първи клас. Бях във ваканция в България. Тогава живеех в Русия.
    Вадиха ми сливиците в първа работническа с пълна упойка.
    Не знам защо с пълна. Сливици се вадиха тогава с местна. Май бях там връзкарче.
    Когато започнах да заспивам, се издигнах в горния десен ъгъл. Виждах лекарите които се бяха надвесили над мен. След това излетях в орбита. Не около болницата, а около земята. Въртях се с краката към земята и с всяка обиколка усещах, че се отдалечавам и губя възможността за връщане. Събудиха ме с шамарчета. Изпаднах в истерия. Още си спомням как врещях и на двата езика.
    Бях отгледана като пълно атеистче. Възприемах тази случка като страшен сън. Но не ми е излизал през всичките тези години от главата. След 25 години ми хрумна, че съм си била тръгнала. След това се запитах, защо никой не ме е посрещал. Мисля, че отговора е, че е трябвало да изляза от атеизма по друг начин.
    Така, че, Рurple_haze, предполагам, че анестезиолога е прекалил с упойката и си започнала своята езотерична обиколка. Може би...

Активен
    purple_haze
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Юли 27, 2013, 18:02:39 »

Детето, което си убила не е искало да го правиш!! Защо правите деца, а след това ги махате, бе?
    [/quote]
     А стига "бе"Това то ли ти го каза?....така...Господин или госпожо Аркси- освен желан и нежелан аборт, има и такива по МЕДИЦИНСКИ ПОКАЗАТЕЛИ.Нарича се аборт по медицинско предписание.
    ПС.ще Ви ЗАмоля в бъдеще да не ми спамиш из темата.Относно въпроса ти- не мисля,че тук му е мястото.Сега към БГ МАМА бих те насочила да поемеш...
    Активен
    purple_haze
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Юли 27, 2013, 19:08:50 »

Днес е особен ден!

Същото ми се случи лятото след първи клас. Бях във ваканция в България. Тогава живеех в Русия.
    Вадиха ми сливиците в първа работническа с пълна упойка.
    Не знам защо с пълна. Сливици се вадиха тогава с местна. Май бях там връзкарче.
    Когато започнах да заспивам, се издигнах в горния десен ъгъл. Виждах лекарите които се бяха надвесили над мен. След това излетях в орбита. Не около болницата, а около земята. Въртях се с краката към земята и с всяка обиколка усещах, че се отдалечавам и губя възможността за връщане. Събудиха ме с шамарчета. Изпаднах в истерия. Още си спомням как врещях и на двата езика.
    Бях отгледана като пълно атеистче. Възприемах тази случка като страшен сън. Но не ми е излизал през всичките тези години от главата. След 25 години ми хрумна, че съм си била тръгнала. След това се запитах, защо никой не ме е посрещал. Мисля, че отговора е, че е трябвало да изляза от атеизма по друг начин.
    Така, че, Рurple_haze, предполагам, че анестезиолога е прекалил с упойката и си започнала своята езотерична обиколка. Може би...

да,предполагам .Била съм още веднъж под пълна упойка по време на операция.Но тогава,това беше в Германия и там ме приспаха с маска.Не беше с инжекция както в БГ искам да кажа..всъщност не знам какво значение има:)....Но тогава си беше просто един сън,не помнех нищо..НО определено не беше като 1вия път-супер реално...
    Активен
    perli4ka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 180

Виждаме това ,което възприемаме ...

« Отговор #7 -: Август 13, 2013, 07:36:13 »

И аз се интересувам от преживявания извън тялото,понеже ми се случва за кратко преди да заспя понякога .Ето какво разбрах от прочетеното ми до момента:
    Душата и тялото на човек са свързани и когато тялото е достатъчно отпуснато ,дори когато сънуваме тя излиза от него ,но все пак остава свързана с плътта до момента на смърт ."Връзките" които свързват душата и тялото малко по малко се развързват и тя напуска тялото ,което в момента е в почивка .Щом сънят довежда до частично освобождаване на душата ,може би упойката е довела до малко по-пълно освобождаване и затова преживяванията са били по-силни и запомнящи се .Малко знаем още но щом е така ,значи така трябва да бъде ,докато не му дойде времето Усмивчица
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #8 -: Август 14, 2013, 04:29:08 »

Всички ние живеем в една реалност и споделяме
    общо измерение по силата на това как сме устроени и
    настроени.
    В даден момент обаче устройството ни не се променя,
    но се променя настройката и съзнанието попада в успоредна
    реалност и други измерения които не са същите които се
    обитават от нормално устроените и настроените от нас.
    Настройката може да се промени по много начини и просто
    това с упойката е един от многото - LCD -
    (Джон Лили има разработки и опити с него преди да бъде забранен),
    райски газ,холотропно дишане,чист кислород,медитативни техники,
    коматозни състояния и т.н.
    Ние сме многоизмерни същества и хем сме тук на този свят и хем може да се
    каже че сме на много други места едновременно според понятията ни...
    Разликата е в това как ще се настроим и според това и съзнанието следва
    настройките образно казано.
    Бих посъветвал само да не се прехласвате по това поради простия факт
    че е все едно да се научите да карате велосипед...това е само следствие,
    ефект,а не цел на вътрешно състояние чрез което ще постигате и много
    повече.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #9 -: Август 14, 2013, 11:07:28 »

1. @Странник: Не LCD - това е вид дисплей, а LSD - от Лизергин Диетиламид (LS - съкратено функционално означение на лизергиновата киселина, а D - Диетиламидната естерна група).... Нищо сериозно не е станало, просто внасям яснота.

2. @авторката: И аз съм летял, ама в медитация. Не казваяйте на Странник, че оня ще ме утрепе с камъни, че не съм внимавал, а съм хванал пътя да се видя с родата от Нептун, а после сме се повели една шантава тумба на дискотека към Меркурий, а след това сме се ровили из камънаците на 1-Церера и 10-Хигия.
    Други пъти ми се е случвало да хвана директния експрес за съседни галактики, ама и това не му казвайте - директно ще ме обезглави. Там пък директно бях на няколко концерта, дето още ме държи впечатление от тях. Нищо че съм зодия Телец с асцедент Овен... Казват, че трябва да съм егати и материалиста, а аз точно това изобщо не гледам, е, освен да имам приличен телефон, но то само за да мога да слушам любимата си музика и да се дообогатявам, а не само защото телефона е супер як.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Упражнения за духовно усъвършенстване « 1 2 3 »
    Духовни учения
    nia.boneva6 35 4765 Последна<br />публикация Ноември 12, 2013, 21:53:34
    от Ich
    Родословно дърво на индоевропейските езици
    Обща тематика
    nia.boneva6 12 3329 Последна<br />публикация Януари 23, 2011, 23:26:39
    от nia.boneva6
    Идея за приложение във Facebook « 1 2 »
    Послания
    Еlsha 25 2556 Последна<br />публикация Февруари 18, 2013, 23:24:30
    от Еlsha
    Следващият път когато излезете, спомнете си да забравите обувките си вкъщи.
    Изцеление от природата
    Житара 4 1195 Последна<br />публикация Юни 19, 2013, 11:55:31
    от aether
    Дневникът на flear.de.lis '' Откровен разговор с въплъ « 1 2 3 »
    Лични дневници
    fear.de.lis 32 1293 Последна<br />публикация Август 15, 2013, 02:05:46
    от Странник

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright