Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища  (Прочетена 447 пъти)
arksi
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« -: Юли 18, 2013, 00:33:16 »

Здравейте, с интерес изчетох много от темите, но не намерих отговор на моя проблем. От преди 12-13 години започах да сънувам неща, които след известно време се случват. Най-често сънувам земетресения и след ден-два се случва, особено ако са в  България и ако са по-силнички. Например преди Пернишкото земетресение сънувах 1 месец преди това, че си стоя в хола в нас и изведнъж всичко започна да се люлее много сило. Усещах го всякаш беше на живо, чувах всички звуци и страха ме обсеби цялата. Като свърши отидох да проверя в сайта за земтресенията и там пишеше 6 по Рихтер, но не можах да видя мястото. След месец се случи земетресението в Перник. Друг случай беше едно трусче край София - 4 по Рихтер, беше в 22:04 вечерта. Помня часа много добре, защото в съня ми една жена ми съобщи мястото и часа. Сънувах, че съм си пуснала радиото и съобщаваха новините и един женски глас каза " И сега последната новина е, че ще има земетресение в София в десет часа", но не ми каза деня,  и то на вечерта взема, че стана. Имам и много други случеи, които не са свързани със земетресения, но повечето са с това. Кажете ми какво да правя, защото се побърквам вече. Преди няколко дни сънувах, че в Румъния ще има 6,1 .... Не искам никой да ме признава за ясновидкаи ли нещо такова, просто искам да се отърва от това, защото е ужасно и постоянно живея с тази мисъл Тъжен Понякога дори познавам мястото, усещам и малки трусчета, които други хора не усещат....  но после като проверя на сайта се оказва, че ги е имало, но са чак в Гърция или Егейско море напримерно.... Блаодаря ви предварително , че изчетохте глупостите ми!
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Юли 18, 2013, 00:55:29 »

Всъщост има много теми за това, даже една конкретно за предсказващи сънища. Усмивчица За земетресенията, там много хора усещаха и се чудиха.. Усмивчица Добре дошла сред сензитивните хора, неразбрани от "реално мислещите".  Ухилен Аз където съм дебил към усещане за земетресения(освен в Япония и изместването на оста и това в Перник) напоследък и конкретно за миналият месец, усещах земетресението в Тайван(даже го сънувах по времето на земетръса и как се клати сградата, в която бях) Отделно имаше земетресения в Гърция, а сутринта след тях с моя приятелка в 10 сутринта се будим с гадене и виене на свят и чувство, че нещо не е наред. Цял месец(миналият) имаше такива усещания и като потърсим в нета, се оказва, че някъде си е имало или силно земетресение или някъде са били много трусове! (А аз за да усещам или е силно или е често, наистина съм дебил спрямо земетресенията)
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
arksi
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Юли 18, 2013, 01:09:29 »

Привет , радвам се, че някой ми отговори...
Ами то освен, че ги сънувам понякога ги и усещам.
Помня, веднъж в Западна Турция - май беше миналата година, имаше някакво 7,3,   , пък аз през това време де не умрях от гадене и виене на свят, че дори и повръщах, не можех нищо да ям, беше ужасно....
Като мина и на мен ми мина, все едно нищо не е било..

А напоследък уещам леки трусчета - всякаш някакви леки удари изпод  Земята и започва леко разклащане, аз живея в Горна Оряховица, на 3 етаж, в тухлен блок, уж го водят стабилен, но си нямам на идея, усещам ги почти всеки ден, особено това с удрянето...

Не смея да споделя с някого, за да не ме помислят за куку Намигване
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #3 -: Юли 18, 2013, 01:27:28 »

Ми аз ти обясних как е при мен и моята приятелка с гаденето усещайки, а това е при много хора и тук! (не знам за гаденетето, но знам, че усещат и са споделяли) И аз усещах трусове миналият месец, но сега не, но пак казвам при мен не е силно усещане за Земята като цяло, само понякога, явно ти усещаш Гея повече! В това няма нищо ненормално! Усмивчица Просто си чувствителна към земята, случвало ми се е да усетя докато чакам светофар да усетя удар в земята, направо като слонска стъпка зад мен, обръщам се, а жена просто си ходи, понякога хората сме чувствителни към Земята, което е прекрасно, стига да не е прекалено. (все пак явно си третият човек, на който му се гади и вие свят при земетресение, което е серизоничко, това е от прекалено силните усещания, които не влияят добре)
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
arksi
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Юли 18, 2013, 02:26:30 »

Да , така е, четох някъде, че преди земетресение се излъчвала някаква газ от Земята, която можела така да повлие на по-чувтвителните хора.... Но може и да не е вярно..

Сега остава да намерим начин за защита или оже би няма нужда, може би е по-добре да си ги усещаме... Не знам и аз Усмивчица

Но понякога ми се струва много хубаво, че Земята ми дава такива сигнали, сякаш си общувам с нея, вчера като се оптегнах на слънчице на терасата усетих някаквоогромно спокойствие,  не знам защо ама усетих сякаш съм се сляла с природата за момент.... 
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Осъзнати сънища. « 1 2 ... 8 9 »
Моите сънища
Еlsha 122 9956 Последна<br />публикация Февруари 08, 2013, 10:25:54
от nikcvet
Сънища
Моите сънища
axlinn 13 1135 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
от axlinn
Тълкуване на сънища
Моите сънища
Хера 11 1991 Последна<br />публикация Юли 20, 2011, 16:14:05
от artist5
Сънища от 1984
Моите сънища
Kissing You Good Night 0 615 Последна<br />публикация Април 09, 2011, 16:15:51
от Kissing You Good Night
Предупредителни сънища « 1 2 »
Моите сънища
utro 16 1202 Последна<br />публикация Октомври 27, 2012, 00:55:16
от X-R-ISTINA

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright