Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Аура Камера - къде ?  (Прочетена 1057 пъти)
striking
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« -: Юли 17, 2013, 00:58:49 »

- Първо да се извиня, ако мястото на тази тема не е тук и да помоля да бъде преместена ако е така.

Здравейте. Прочел съм това онова за аура-та, за чакрите, за рейкито и т.н. Имам някаква представа за какво става на въпрос. Въпросът ми е къде в София мога да си направя "изследване" на аурата с Аура камера? Защото съм чел, че човек може да се излекува от доста неща след като му се направи тест с камерата и се види какво всъщност не е наред и как трябва да се процедира. Но проблема е, че има твърде много "центрове" вече, които предлагат такива услуги. И всичките са с едни хубави сайтове, и на всичките сайтове пише едни прекрасни неща и човек не знае на кого да се довери! В гоогле най-отгоре излиза центъра на Деян Колев, който бил първият и т.н. Само че, като тръгнах да правя проучване за този човек, се натъкнах на доста лоши истории и др. неща. Даже има в интернет пространството някаква снимка как е прегърнал танцьорки и им дава пари, което моментално промени представата ми за този човек и ме отказа да посетя центъра. А става на въпрос за човек, който има здравословни проблеми и то от различно естество и искам да помоля да ми дадете съвет къде да отида. Не искам да отидем при "шарлатани", остави парите ами може и по-големи беди да създадат като не са наистина добросъвестни...

Благодаря ви предварително, надявам се, че някой ще ми помогне със съвет. Само дано да е по-бързо, че ми трябва за тази Събота!
Активен
Sine Wave Zero
Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #1 -: Юли 17, 2013, 13:08:40 »

Ми аз знам и за други хора с аура камера, които са различни от Деян Колев, но и при тях не би било полезно да се ходи.

Защо?!

Майка ми като отиде, беше по здравословни причини, а понеже й отчетоха някаква специфична за техните цели аура, първата им реакция беше опит за вербуване да работи за тях.

За мен е гавра с личността да се възползваш от здравословното състояние на някого за да го вербуваш, така че едва ли някога ще ти дам координатите на тези хора.

Колкото до Д. Колев, вярвам на мои приятели които казват че са били лично заплашвани от него, така че не е желателно да говоря повече за него, както и да се озоваваме на едно място.

За аура камерите, единствените които подържат митовете че служат за “лечение” са техните собственици и хората които им повярват.

То само ако си направя точкова терапия на краката с един уред с инфра-червени лъчи ще има по-голям ефект, ако в нас се озове аура камера, ще се чудя какво да я правя….
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #2 -: Юли 17, 2013, 14:29:09 »

То има и хора с ясно виждане има и енерго терапевти, които също така диагностицират проблеми. Усмивчица
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
striking
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Юли 17, 2013, 15:34:14 »

Sine Wave Zero, да но до колкото прочетох... с аура камерата, се виждат повече неща, които човек който се занимава с друго лечение, не е сигурно дали ще успее да ги хване всичките тези неща и колко правилно ще бъде. А това все пак си е машина. А и мисля, че ще ни бъде в голяма ползва да се видят чакрите, цялостна ли е аурата и т.н. за да се прецени какво трябва да се лекува и от къде да се започне. И все пак продължавам да търся отговор на заглавието на темата.
Активен
Sine Wave Zero
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Юли 17, 2013, 15:45:15 »

Sine Wave Zero, да но до колкото прочетох... с аура камерата, се виждат повече неща, които човек който се занимава с друго лечение, не е сигурно дали ще успее да ги хване всичките тези неща и колко правилно ще бъде. А това все пак си е машина. А и мисля, че ще ни бъде в голяма ползва да се видят чакрите, цялостна ли е аурата и т.н. за да се прецени какво трябва да се лекува и от къде да се започне. И все пак продължавам да търся отговор на заглавието на темата.

Държиш ли да си прав, или да ти дам координатите на един човек, който е иглотерапевт, и без помощта на машина, ще ти направи пулсова диагностика за 5 секунди ?
« Последна редакция: Юли 17, 2013, 16:17:54 от Sine Wave Zero » Активен
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #5 -: Юли 17, 2013, 17:19:35 »

Цитат
И все пак продължавам да търся отговор на заглавието на темата.
Надявам се да намериш не отговор на заглавието на темата си, а действително разрешение на проблема. Колкото и да изглежда едно и също, това са две различни неща.
Сама по себе си появата на болест е опит на духа за пореден път да подтикне личността към осъзнаване. Поразмишлявай малко кое свързано с аура камерата ще  се наложи да осъзнавате /ти също, щом си емоционално ангажиран/.
До Цариград има много пътища, твоят път може да минава, а може и да не минава през аура камерата. Ако си отворен за повече, ще имаш повече варианти за избор. Освен пулсовата диагностика, се сещам за ирисова диагностика, хомеопатия, есенциите на д-р Бах...
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #6 -: Юли 17, 2013, 18:05:54 »

Ооо, напротив! Точно обратното, има хора, които и самата душа могат да ти видят и да усетят точно какво "лечение" е нужно и къде точно е проблема. Даже този номер с аура камерата на Колев не провървя тук, именно защото си бута камерата на място, където има хора, които виждат същото, което улавя камерата, че и повече! Усмивчица При теб не става дума за недоверието ти в такива хора, а във вярата ти в машините. Избора е твой и аз го уважавам, разбирам те, просто предложих и други варианти ако не стане това с аура камера. Усмивчица Алида го каза изключително точно. Усмивчица
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
striking
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Юли 19, 2013, 20:45:59 »

Sine Wave Zero не държа да съм прав. А и не съм сигурен дали съм прав, просто се опитвам да помогна на човек, който обичам, защото има здравословни проблеми... Прати ми координатите на този човек и ако може, и малко пояснение за него ако имаш такова.

Alida аз съм отворен за още, но е малко трудно. Гледал съм за Аюрведа примерно, в което лечение пак участва диагностика на очите мисля, и тези другите които ти изброи... ОК, но в България имали специалисти по тези "нетрадиционни" видове лечение, т.е. наистина добри хора, а не само водещи се, че са минали 2 курса (сещаш се какво искам да ти обесня). На мен ми трябва човек, който наистина е добър, ако ти знаеш и можеш да ми препоръчаш такъв за ирисова диагностика примерно, целият съм в слух.

Еlsha Еми давай, ако знаеш човек който е наистина добър и смяташ, че не би ме подвела ако го препоръчаш слушам предложения...
Активен
striking
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юли 22, 2013, 01:37:49 »

Хора, отказахте ли се да ми отговорите ?
Активен
Sine Wave Zero
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Юли 22, 2013, 14:27:08 »

имаш 2 лични съобщения от мен.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Индиго души-индигова аура!
Всичко относно индиготата
Еlsha 10 2116 Последна<br />публикация Юли 03, 2012, 12:56:52
от Щуродино
Лилава аура « 1 2 3 »
Quantum 34 4058 Последна<br />публикация Септември 30, 2012, 15:52:19
от Quantum
Децата и тяхната аура
Други деца на новото време
Sunshine(sun) 6 1570 Последна<br />публикация Май 18, 2012, 18:57:59
от Sunshine(sun)
Аура Тест « 1 2 3 »
Енергийни учения
Eona Lightholder 33 3729 Последна<br />публикация Юли 30, 2013, 12:45:45
от lud1990
АУРА ТЕСТ
labulgara 4 1284 Последна<br />публикация Март 10, 2013, 21:16:05
от MouseMaiki

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright