Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Странен сън,и какво може да значи той ?  (Прочетена 892 пъти)
besniq82
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Април 17, 2012, 16:40:01 »

Здравейте това ми е първата тема тука,става въпрос за един интересен сън,до сега за 29 години мисля че никога не съм сънувал нещо подобно.

Сънувам че седя пред едно огледало,и една мивка нещо като баня и си режа ноктите на ръцете, само че банята нямаше стени беше наоколо нещо като сив облак,до мене седеше една жена,малко по ниска от мене до раменете ми някъде около може би 45 годишна изключително добре изглеждаща.Просто си седеше до мене и ме гледаше, след известно време без думичка да сме си казали сякаш някакъв глас в главата ми ми казваше че иска да контактува с мене,тоест може би тази жена искаше да контактува с мене,но за да е по добър контакта трябва да си сложи дясната ръка на лявото ми слепоочие, всичко това някакъв вътрешен глас ми го говореше вътре в мене,все едно някой говореше от мое име и аз нямам никакъв контрол.Та гласът който говореше вместо мене се съгласи, когато си сложи ръката на слепоочието ми жената, не съм сигурен как да го опиша това но може би някакъв обмен на енергии се получи, жената до мене започна да се свива все едно като спихваше като балон, все едно изпивах всичко жизнено от нея, все едно се свиваше, още помня лицето и сякаш приличаше на мумия. Малко след това се събудих може би някакъв страх ме събуди,и половината ми тяло, и глава, изпитвах някакви странни вълни ме обливаха около 1-2 минути, побиваха ме тръпки. И сега винаги когато с сетя ме побиват тръпки отново и отново.

Не мисля че е било осъзнат сън,не съм се занимавал с осъзнати сънища, чета от време на време тука в форума,не се занимавам с никакви духовни развития или медитации рейки или каквото и да било там, Само чета за тези неща от време на време когато мога.Ще се радвам на мнения по въпроса какво може да е било това,
Активен
perli4ka
Неактивен Неактивен

Публикации: 180

Виждаме това ,което възприемаме ...

« Отговор #1 -: Юли 12, 2013, 11:48:18 »

Мога да кажа еднинствено мнение.
Всеки най-добре тълкува значението на своите сънища , необходимо е да вникне в себе си и в символиката на самия сън. Сънищата често показват символично неща ,които могат да ни поучат.Специално този сън може би.. показва взаимодействието между енергиите на личностите в духовен план ,така както някой може дати отдаде или отнеме от жизнената енергия .Когато някой е отнел вънтрешната ни хармония се чувстваме изцедени и безсилни ,когато ни отдаде обратно -чувстваме се жизнени и ведри . Помисли как би могло това да ти помогне ,каква е ситуацията в твоя живот Усмивчица
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Какво значи да си щастлив? « 1 2 ... 9 10 »
Въпроси и отговори
Аэ съм 139 4444 Последна<br />публикация Март 18, 2012, 22:15:30
от Ariam
Какво може да очакваме от престоя на Сатурн във Везни до 6 Октомври 2012?
Астрология и нумерология
dayana 1 1938 Последна<br />публикация Май 19, 2011, 11:19:33
от Синил
Гениален не значи задължително болен
Обща тематика
dayana 0 686 Последна<br />публикация Юни 14, 2011, 02:33:05
от dayana
Що е бушкрафт и има ли той почва у нас « 1 2 3 4 5 »
Природосъобразен начин на живот
protoplasma 71 9577 Последна<br />публикация Септември 06, 2013, 09:28:24
от вожда
Много странен сън.Реален
Моите сънища
mmia737 2 915 Последна<br />публикация Август 04, 2013, 08:35:35
от perli4ka

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright