Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Молба-бихте ли ми помогнали да разбера сънищата си  (Прочетена 704 пъти)
Eovin19
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« -: Юли 14, 2013, 17:50:45 »

Здрасти. Ще се радвам ако някой  ми помогне да разбера сънищата са.  На пръв поглед не изглеждат свързани, но имам усещането, че човекът който участва в тях винаги е един и същ. Понеже са много ще поставя линк към друг сайт където съм ги публикувала. Ще се радвам ако някой ми отговори.
http://www.dreams-share.com/bg/notebook/eovin18/paged
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Юли 14, 2013, 20:19:19 »

Сънищата ти "бялата стая" и "въпрос" ми създава много силното усещане, че си се срещнала с духовният ти водач. Усмивчица
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Eovin19
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Юли 14, 2013, 20:55:09 »

Ако е бил той, защо ми казва такива неща? Какво иска да каже с това  "Добре съм"....и с въпроса за забравата? Не ми се връзва.
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Юли 14, 2013, 21:07:00 »

Ми, че е добре, в случая си впила поглед в петната, а на него нищо му няма. Усмивчица
Активен

Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Юли 14, 2013, 21:13:09 »

Не мога да твърдя нищо със сигурност, само от усещане. Моето усещане е, че тези два съня са свързани със спомени за някой, който си изгубила в минал живот. Това със забравата не ми звучи нелогично, понеже мисля, че дълбоко в теб не си забравила, даже си спомняш, там идва съня с петната от кръв и отговора, че е добре. Усмивчица
Активен

Eovin19
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Юли 14, 2013, 21:27:31 »

Може да ме помислите за откачена, но това за предишният живот и аз си го помислих. Че тогава когато съм живяла преди  е имало някой много скъп човек за мен.  Само че той не се е родил заедно с мен отново или не сме се срещнали още в този живот. В "Гроб" и "Продължение на Гроб"   този Майкал аз и останалите от съня смя го познавали в един друг живот, че всичко от този сън сме се познавали в друг живот и сме били много близки. Сега ние всички освен този " Майкал" сме се родили отново, но само с едното момиче сме се срещнали и станали приятели отново. И на този "Майкал" му е мъчно за това, че не е с нас отново и ние дори не го помним и затова се опитва да общува по някакъв начин с нас. Въпросното момиче с което се познаваме в реалният живот също е сънувало подобен сън с някой на име"Майкал". А в сънят  за тайнственият приятел, роднина, този човек е искал да ме види, но не може да напусне мястото където е......А в "непознат език" той просто ми е говорил на езика на който преди сме общували. Да знам че звучи откачено и сякаш се вкарвам в някакви филми.
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Юли 14, 2013, 21:31:25 »

Съня "Опит"
Цитат
Първо се опитах да мина през някакъв тунел, но той бяше прекалено тесен, за да мина. После направих опит да мин апокрай охраната, но ме хванха, а след това видях някакви деца да си играят и едното от тях ми каза, че може да ме вкара в сградата. Обаче тъкмо щях да мина през входа с него, когато погледнах назад и видях някакъв мъж да  стой до останалите деца. Изражението му беше много сериозно и той поклати глава сякаш искаше да ми каже " Не влизай по този начин". Сякаш не искаше да следвам това дете и аз се спрях, не влязах. ПОсле същит този мъж ме вкара вътре и после..........

Не е да не следваш детето, а наистина да не взлизаш по този начин..

Душичко, сега се захванах да чета почти всичките ти сънища и са свързани със загуба на някой по кървав начин.. В минал живот явно по такъв начин си изгубила близък, брат, баща.. не знам точно. За това сънуваш такива неща, за това сънуваш кървави петна, за това в 2 съня ти се казва "добре съм"..
Активен

Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Юли 14, 2013, 21:35:31 »

Не си ненормална, все пак не забравяй в какъв сайт пишеш!  Ухилен
От минали животи имаш спомен просто.. Усмивчица
Та общо взето ако името на човека, който си загубила е Майкъл, идеята е да знаеш, че Майкъл е Ок.. Усмивчица
Остава да преодолееш загубата и кървавите спомени. Усмивчица
Активен

Eovin19
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юли 14, 2013, 21:45:17 »

АМи досега всички са ми казвали да спра да фантазирам и да се вкарвам в някакави филми............ А дали има някакъв начин да разбера повече за този човек?
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Юли 14, 2013, 21:57:45 »

АМи досега всички са ми казвали да спра да фантазирам и да се вкарвам в някакави филми............ А дали има някакъв начин да разбера повече за този човек?

Ми то начини има много и всякакви, но дали е добра идея, предвид факта, че сънищата ти казват предимно "добре съм, не се притеснявай" (в превод: "спри да ме мислиш")
Ако ти се даде подробности за този човек, каква е гаранцията, че няма да си насочиш изцяло вниманието към него и спомена за него, пренебрегвайки сегащните ти уроци?

Активен

Timesbehind
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

« Отговор #10 -: Юли 14, 2013, 22:41:22 »

E може и да го срещнеш някой ден.

Че какво лошо има да фантазираш и да се вкарваш във филми.Сънищата може и да не са спомени от далечното минало,но са  едни прекрасни истории..ако не друго  Ухилен

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
МОЛБА към ГАЛАКТИЧЕСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ « 1 2 3 4 »
Обща тематика
Мъдрост и Хармония 48 1864 Последна<br />публикация Юни 15, 2012, 12:40:20
от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright