Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Наивни щтрихи  (Прочетена 480 пъти)
abrego
Неактивен Неактивен

Публикации: 125

• Град: Тук...сега...
  • « -: Юли 04, 2013, 22:36:58 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UyFTertkz-U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UyFTertkz-U</a>
    Великите умове - за Истината
    Активен
    abrego
    Неактивен Неактивен

Публикации: 125

• Град: Тук...сега...
  • « Отговор #1 -: Юли 05, 2013, 14:20:35 »

Цитат
    Цикълът на човешкия живот на земята (планетата, която се храни от слънцето), циклите на слънцето хранещи се от Централното Слънце, циклите на вътрешните и външните галактики, циклите на вселените, съдържащи се и разкриващи се една в друга - всичко това са само цикли на времето.
    Ударите на Божественото сърце, Божественото Дихание, създават звуци, слова и магически ритъм на живота, и всичко това продължава вечно, заставяйки едни хора да търсят отговори на прости и сложни въпроси, други пък да търсят храна за своите клетки и души. Едни блокират истинския източник на хранене, други отваряйки достъп към него, разцъфтяват, и всичко това продължава в безкрайната игра, в която един цикъл се сменя с друг. Във всичко това има съвършен ред, няма прави и неправи - всеки от нас има собствен ритъм на живота, отразяващ нивото на нашето съзнание, на нашето мислене.
    ХРАНА НА БОГОВЕТЕ
    ДЖАСМУХИН

« Последна редакция: Септември 04, 2013, 01:24:29 от abrego » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright