Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънна парализа  (Прочетена 796 пъти)
Daenerys
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« -: Юни 18, 2013, 21:36:49 »

От година близо или две се парализирам при ставане от сън или пък при лягане. От самото начало чувам различни звуци. Чувала съм деца, които си играя около мен, чувала съм си името 2 пъти и гласът беше някак си страшничък. Чувам различни мелодии, чувам разговори между хора, чувам писъци на чужд език (предполагам, че е някакъв древен), чувам и едно като бръмчене.. доста е дразнещо. На няколко пъти имах чувството, че се пренасям на друго място. Наскоро се пренесох в колата на приятел и беше ааааадски реалнооооо, бях седнала в средата и никой не забелязваше, че съм там. Днес се обадих се на приятелка и я попитах дали са били в колата, как са били седнали и се оказа, че са били седнали по абсолютно същия начин, по който съм ги видяла в съня си (не знам дали въобще беше сън.. знаех какво се случва, абее направо все едно беше реалност и просто бях невидима Веселяк )  Но като цяло сега се чувствам по-спокойна като се парализирам и вече не чувам такива страшни звуци, имам повечее нещо като видения.. не знам какво е. Ааа... на няколко пъти успявах да си контролирам съня, не знам аз ли го предизвиквам, то просто се случва Веселяк
Активен
ZAGORA
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #1 -: Юни 18, 2013, 21:50:49 »

Ти просто излизаш от тялото си.Има много,които го правят завинаги и много дълго не осъзнават,че са мъртви,а мислят,че са живи,само че нещо не им се получава.Та добре е да го знаеш,че просто влизаш в или прислушваш други измерения.
Активен
Daenerys
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Юни 18, 2013, 21:53:52 »

А мога ли да го развивам по някакъв начин това нещо? Защото аз много много не знам какво става, когато се случи Веселяк
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #3 -: Юни 19, 2013, 00:31:55 »

Мъдрецът сочи Луната, а глупакът гледа в пръста му.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    aether
    nebula
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #4 -: Юни 19, 2013, 12:03:14 »

Това звучи ужасно. Тъжен
    А колко време най-дълго може да продължи това усещане за безпомощност?
    Активен
    ZAGORA
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #5 -: Юни 19, 2013, 12:05:57 »

Всичко във Вселената е енергия.Разсъждавай върху "всичко"!Ние,човешките същества- също сме енергийни същности.Това,което назоваваме материя е също енергия с променени вибрации.Съзнанието поражда мисли.които са вълни от енергия,мощни и бързи.Това,което мислим,това и преживяваме.Ние сме творци на собствения си живот и сме вечни духове-индивидуалности на Силата,наречена от нас Бог.Това,което казвам не е нещо ново.За тая истина се е говорело от векове,но сега в последно време тя е достъпна за всеки,който се интересува от смисъла на човешкия живот и си задава въпроси,на които търси отговор.Въобще не си правя илюзии,че казвам нещо ново,но и повторението на истините е нещо добро,защото осветява пътя на тия,които ги търсят.Та човекът е НЕПРЕКЪСНАТ творец на живота си както на Земята,така и в други измерения,в които попада,напускайки тялото си.Всичко,което преживяваш ти си го сътворил по някакъв начин,независимо дали тук и сега или в отвъдното.Чети за Вселенските закони,за да претвориш правилно това,което вече преживяваш.Разбира се,ако го желаеш.Ако избираш да продължиш да го преживяваш,може да направиш допълнителни избори според гледната си точка.Но пак припомням,че ще трябва да почетеш необходимите книги.Това също се твори.Само когато се обръщаш към Вселената не искай,а избирай.Но,чети,чети...
    Активен
    Daenerys
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Юни 19, 2013, 17:28:36 »

Това звучи ужасно. Тъжен
    А колко време най-дълго може да продължи това усещане за безпомощност?
    Всеки път е различно.. секунди, минути. Но мисля, че повече от 5 мин. не ми се е случвало.
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #7 -: Юни 20, 2013, 10:29:42 »

и аз бях така но скоро не мисе е случвало ;д
    Активен
    aether
    nebula
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #8 -: Юни 20, 2013, 20:38:15 »

Шокиран Пет минути са си доста!
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #9 -: Юни 20, 2013, 21:45:52 »

при мен бяха 1 2 мин ;д и ми се струваха като 20
    Активен
    Daenerys
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Юни 20, 2013, 22:42:22 »

при мен бяха 1 2 мин ;д и ми се струваха като 20
    Дааа, и на мен ми се струват повече, отколкото всъщност са
    Активен
    angel29
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #11 -: Ноември 03, 2013, 16:54:48 »

Случвало ми се е веднъж и дано повече не се повтаря.
    « Последна редакция: Ноември 04, 2013, 21:56:14 от angel29 » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Парализа и гърчове
    Изцеление от природата
    Админ 1 3040 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 13:26:07
    от Administrator
    Парализа на езика
    Изцеление от природата
    Админ 0 1841 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:52:00
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright