Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Горещо - Прогноза за 2010г.  (Прочетена 3653 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 03, 2010, 17:03:28 »

Първо за много години от мен, имам проблеми с лаптопа, зареди това ме няма полседните седмици. Забелязах снощи, дадоха предаване по НОВА, в което говориха много за "децата индиго "и след излъчването на предаването, посещенията на форума скочиха двойно. Хората търсят информация за децата индиго. Надявам се все повече да се говори на тази тема.

Може да изтеглите предаването от тук.
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #1 -: Януари 03, 2010, 17:17:24 »

Тъкмо, четях в профила на Венета Райкова за това и й писах да ми пусне линк да го гледам. Докато й писах си помислих дали някой от вас не е гледал предаването и не е пуснал линк тука..та не пуснах съобщението, а дойдох да надникна тук... и това, ако не е телепатия ..... Плезещ се
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #2 -: Януари 03, 2010, 17:21:29 »

Еее, ама дайте линк, който да не е към замунда! Направихо го недостъпен за чужбина този сайт Сълзи
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #3 -: Януари 03, 2010, 17:56:51 »

Не знам, ама като видях двама от гостите(в описанието), мисля, че предаването повече ще ме забавлява, от колкото да ме осветли, така да се каже. Затъпяване Усмивчица
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Януари 03, 2010, 18:56:08 »

http://www.vbox7.com/play:8f1e6b20

Ето го предаването Усмивчица Намигване
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #5 -: Януари 03, 2010, 19:11:22 »

Гледах го до средата и това е моето мнение-докато гледах гостите и Венета ги попита какво според тях са децата Индиго и да й обяснят всички мълчаха Хммм Само въстрастният мъж каза две-три изречения и това беше Затъпяване
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Януари 03, 2010, 19:52:42 »

На 25-та минута, се говори за тях и говореше една жена, която каза, че е говорила само с "Учителя на индиготата", който бил "един от гурутата на България"- Шадрин! Направи му реклама и тази реклама беше, главното за темата, за децата индиго. Безмълвие
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #7 -: Януари 03, 2010, 19:55:56 »

Значи не са казали нищо друго което да разяснят на зрителите,само реклама? Угрижен
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    giti
    Гост
    « Отговор #8 -: Януари 03, 2010, 19:56:34 »

Мерси Елша... сега остава да изчакам да се зареди хубаво, защото и този сайт прави номерца на тези, които сме в чужбина, но дори и бавно става работата.
    Преди малко четях публикация на д-р. Янакиев- детцки терапевт, относно децата индиго. Не беше излязал от рамките на общо-разпространеното, сухо и приличащо на научен доклад, описание на индиго, но... Драснах му 2 реда, за да проверя дали публикува от мода или наистина е заинтересован и отговора му показа, че е заинтересован. Дадох му линк към форума и му казах, че ще му помогнем с инфо. Това мисля е едно добро начало към реформите в медицината, за които всички жадуваме... Вие какво мислите?
    Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #9 -: Януари 03, 2010, 19:58:49 »

Въпросът ти беше реторичен! Всички тук знаят отговора! Намигване
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #10 -: Януари 03, 2010, 20:01:32 »

Ама че работа..... Какъв е този учител Шадрин? Леле мале Шокиран Някой пак на наш гръб ще се изявява... Как пък не го знаем тоя образ и не се е свързал с нас до сега... Хммм  Шокиран Шокиран Шокиран  Та тука сме събрани толкова мн. индиго.... аман от шарлатани вече.... Ядосан Ядосан Ядосан

Хей май ще трябва да подготвим публично обръщение към медиите, да им разясним малко що е това индиго, кристал и т.н.

Чета сега коментарите под публикацията на д-ра за който ви споменах и бясовете ме хващат.....
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #11 -: Януари 03, 2010, 20:05:20 »

Въпросът ти беше реторичен! Всички тук знаят отговора! Намигване

Еее... ти сега с подробностите... Ухилен
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Януари 03, 2010, 20:15:41 »

Гити, обсъждали сме го във форума, даже един от участниците тук му беше казал за форума, но Шадрин му говорил някакви глупости и щял да научи хората, даже как да правят секс като индиго. Затъпяване Шокиран
    Помня, че в една от темите и аз и други хора, негодувахме, че напълва главите на хората с прекалено много информация и че не може човек да стане индиго, от раз, в рамките на 2 години.
    Надявам се, че се сещаш.
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #13 -: Януари 03, 2010, 20:18:49 »

Ами, честно не си спомням... Това ще да е било отдавна и незначително или нещо наистина гадно щом съм го изтрила от меморито ми.... Търся да видя темата, но трудна работа.. Можеш ли да ме опътиш към раздела поне?
    Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #14 -: Януари 03, 2010, 20:21:58 »

Гити,  пиши ми ЛС! За Алексей имам какво да казвам!  Повярвай ми! Просто не искам да мърся форума...  Ако някой друг иска, нека и той пише ЛС!
    « Последна редакция: Януари 03, 2010, 20:24:17 от scorpion89 » Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Възможни прекъсвания на форума на 26.10.2010г.
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 1 508 Последна<br />публикация Октомври 26, 2010, 22:29:01
    от Administrator
    Равносметка на форума за 2010г.
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 7 900 Последна<br />публикация Декември 16, 2010, 21:36:02
    от dak

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright