Духовно развитие

Страници:  1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ТЕСТ за ИНДИГО личност  (Прочетена 97240 пъти)
Psychedelia
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

• Град: Благоевград
  • « Отговор #180 -: Февруари 03, 2012, 05:28:00 »

Да си индиго в среда от "несебеподобни" понякога обаче има лоши последици, особено ако си на една крехка възраст..при мен се получи така..като мъничка винаги съм знаела че съм по-особена, но не съм обръщала особено внимание на това Усмивчица майка ми казва, че винаги съм говорела като възрастна и съм я изумявала с въпросите и нещата за които говоря Усмивчица помня, че обичах да се разхождам и да си играя сама, да съм на вън, нямах голяма нужда да си играя с другите деца, въпреки, че съм много общителна..брат ми, който също е индиго ми беше напълно достатъчен Усмивчица имах способност да "лекувам" с ръце..да облекчавам болки и да премахвам напрежението с масаж Веселяк Майка ми казва, че усещала как от дланите ми излизали енергийни лъчи и се разпростирали по тялото и..след процедурата се чувствала "преродена" Веселяк Всичко беше наред, докато не тръгнах на училище и не се сблъсках с лошото..децата, знаете, могат да бъдат много жестоки..не приемат различните.Аз, като едно характерно индиго, отказвах да се вписвам в установените обществени норми, дори един клас от седем годишни си е едно малко общество Усмивчица не исках да съм стадно животно и да се държа като всички, да бъда от някоя групичка и т.н. Другите деца не ме разбираха, превърнаха ме в аутсайдер..толкова омраза се е изливала отгоре ми..само аз си знам какво съм преживяла..с годините ставаше все по-лошо..помня, че мечтаех да завърша седми клас и да отида в гимназия Веселяк от всичкия негативизъм, аз се затворих в себе си и заключих способностите си..сега се опитвам отново да ги отключа, но не е толкова лесно..вече съм на 22г и всичко е останало назад,ноооо преживяното се отрази доста на психиката и живота ми Усмивчица станах по силна, но сама, без приятели..имала съм 2 близки приятелки, които съм обичала като сестри, но по стечение на обстоятелствата се разделихме..едната беше много силно индиго и много ми помогна..Е, такъв е живота..знам, че в бъдещето ме чакат едни наистина стойностни хора, които ще мога да нарека приятели Усмивчица

Все едно чета себе си...

П.С.: Здравейте, хора! За много години! Започна да ми липсва форума и хората в него..
    Поздрави: Psychedelia
    Активен
    Agleya
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 10

• Град: София
  • Be there!

« Отговор #181 -: Февруари 08, 2012, 18:35:34 »

Здравейте и от мен! Доста и хубава информация има в този форум Намигване Но без абсолютно да обиждам някой, не мислите ли, че в теста за индиго децата въпросите са много общи и доста голям процент хора биха могла да отговорят с "Да" на всеки от тях ? Така може да се объркат в преценката си спрямо това дали са или не са Индиго :О
    Активен

Try to feel everything and enjoy it!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #182 -: Февруари 08, 2012, 18:40:40 »

Хахаха няма как един тест да ти разкрие уникалната енергийна морфология, по-скоро е само ориентировачен ,пък кой как си го приема - дали ще развее етикетче Индиго или ще продължи работата върху себе си , показва какво е Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    venturyy
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Нека силата... е силна! :D

« Отговор #183 -: Юли 03, 2012, 15:08:18 »

Пфффф аз не се нуждая от програма да ми казва какъф съм
     -Баба ми е казала, че съм цар, значи съм царррр хахахахах Веселяк
    Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #184 -: Юли 07, 2012, 11:23:46 »

Хахаха няма как един тест да ти разкрие уникалната енергийна морфология, по-скоро е само ориентировачен ,пък кой как си го приема - дали ще развее етикетче Индиго или ще продължи работата върху себе си , показва какво е Усмивчица
    Уф-"работа".Предпочитам "развитие" и "самоусъвършенстване""Кридиго" Плезещ се
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #185 -: Септември 28, 2012, 10:49:21 »

Здравейте,
    ето няколко теста за индиго, които не изискват сваляне на програми или регистрация, може и да ги знаете, все пак се надявам да са ви от полза.
    На английски:
    http://www.okcupid.com/tests/the-are-you-an-indigo-test
    http://www.creartest.com/hacertests-19838-New__Age.php

На испански:
    http://www.creartest.com/hacertests-23487-Hijos_de_la_luz.php

И на руски:
    http://www.banktestov.ru/test/?id=8971
    Активен
    distort
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

:)
    « Отговор #186 -: Януари 10, 2013, 10:08:14 »

Излиза, че съм половин индиго. Усмивчица
    Активен
    iamdifferent
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #187 -: Януари 24, 2013, 18:06:15 »

Не мога да разбера защо някой хора се нуждаят от признанието на другите ,че са индиго ? Според мен не важен етикета който ще ти лепнат някои хора , по-важно е самосъзнанието . А колкото и да тръбиш , че си индиго , след като не си и само го знаеш , няма способен човек който да те обеди в противното  . За мен не е нужно някой да ми каже "да ти си индиго" , трябва сам да осъзнаеш какъв си .
         Никой не те познава по-добре от самия себе си !
    Активен
    nobody
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

« Отговор #188 -: Януари 24, 2013, 19:25:05 »

Лъжеш се, минимум две трети индиго си. Как го изчисли?  Затъпяване
    Не мога да разбера защо някой хора се нуждаят от признанието на другите ,че са индиго ? Според мен не важен етикета който ще ти лепнат някои хора , по-важно е самосъзнанието . А колкото и да тръбиш , че си индиго , след като не си и само го знаеш , няма способен човек който да те обеди в противното  . За мен не е нужно някой да ми каже "да ти си индиго" , трябва сам да осъзнаеш какъв си .
         Никой не те познава по-добре от самия себе си !
    Напълно съм съгласна. Усмивчица
    Лицемерието е втора, ако не и първа вече, природа на повечето хора. Поне по-лесно да им беше...
    А те се осланят просто на факта, че им е станало навик, както и на родителите им, а и на всички други.
    И не ги интересува изобщо.
    Важното е да ги признае някой за нещо по-различно. Няма как. Всички сме едни и същи, ние сме едно.
    Активен

...Nobody's perfect!
    iamdifferent
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #189 -: Януари 24, 2013, 19:30:07 »

Половин индиго , ли ? Все едно да кажеш , че си половин човек . Или си или не си , според няма половинки . Усмивчица
    Активен
    nobody
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #190 -: Януари 24, 2013, 19:33:18 »

Половин индиго , ли ? Все едно да кажеш , че си половин човек . Или си или не си , според няма половинки . Усмивчица
    Има, има!
    Ще видиш, че скоро ще започнат да продават индигови резервни части. Индигов крак, ръка.
    Плащаш и ставаш отчасти индигов. Ухилен
    Представям си... мила родна картина. И хората - щастливи, че са се предрешили в последна индиго мода.
    Активен

...Nobody's perfect!
    iamdifferent
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #191 -: Януари 24, 2013, 19:39:48 »

Има, има!
    Ще видиш, че скоро ще започнат да продават индигови резервни части. Индигов крак, ръка.
    Плащаш и ставаш отчасти индигов. Ухилен
    Представям си... мила родна картина. И хората - щастливи, че са се предрешили в последна индиго мода.

Да четеш какво пишат и да им се чудиш от къде им идва . Веселяк Чудно какво могат да направят хората само за да ги помислиш за някого , когото не са , пък и не знаят нищо за него ...
    Активен
    nobody
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #192 -: Януари 24, 2013, 19:57:07 »

Дойде тържественият миг на истината...
    Ще споделя с вас едно необикновеННо, нелинейННо преживяване във фините светове!
    Да благодарим на себе си, задето сме достатъчно добри и силни (ние!) и успяваме да се инфилтрираме в дълбоките и тайнствени води на етерът, наводняващ нашата тленна същност с мъдрост.
    Нека благодарим на себе си за това, че при всеки досег на човека, т.е. представител на нас (пак ниеее!!), с каквото и да е, крайният резултат е... умопомрачителен! Наистина!
    След моментът на умопомрачение... започва истинската разходка из мистичното! Към мистичното и отвъд!!
    Но да не забравим за кого говорим. Ние.

Сега... оставям ви за малко
    За да осмислите дотук казаното.
    Да разберете що за мисъл
    проектира и създаде многопластовия
    шедьовър. Истината. И Животът.
    Чак тогава, в онзи слънчев януарски ден,
    ще разберат и свещената връзка.
    На крушата с цялото.
    А сетне... ябълка ще падне право надолу.
    И Веселин Маринов ще запее.

Краткото лирическо отклонение беше за загрявка... сега.. ще се подложа на един експеримент!
    Ще тествам своята индиговост!

Три минути мълчание в моя чест, дълбок поклон и само положителни мисли по мой адрес. Веселяк

Никой не е в състояние да го накара да бърза. 0 1 2 3
    Аз съм независим човек, разбира се! Откъде накъде ще бързам?
    Такива неща... като разписания и графици са недостойни за мен. Учудена съм как въобще, уважаемият автор на това произведение на изкуството, си е позволил да започне с такъв абсурден въпрос.
    Виждам, че оценяването е от 0 до 3, значи аз съм най-малко 7.

Нуждае се от много движение. 0 1 2 3

Всеки човек, поел по духовния път, се нуждае от движение, за да поддържа вътрешният баланс и по този начин да се свърже с Цялото, да работи за благото на човечеството и т.н.
    НИЕ сме номер едно!
    И тук си пиша 7 точки.

Когато учи, непрекъснато се върти или е хиперактивно. 0 1 2 3
    Още един малоумен въпрос.
    Как този е могъл да си помисли дори, че аз, с цялата си мъдрост и фосфор, ще уча нещо?!
    Глупости, под нивото ми е!
    Няма значение, пак се самооценявам на 7.

Страда от алергии и/или обриви по кожата. 0 1 2 3

Аз не страдам, защото съм мъдра и от философската гледна точка, отвъд носа ми не се вижда! А дори носът ми е с божествен произход, значи виждам само божествени неща и красота!
    7.

Понякога се чувства напълно изтощено и дълго време не се възстановява. 0 1 2 3

Да, но се свързвам с Великия дух и той ме зарежда телепатично.
    7 точки.

Умее да се аргументира без никакви емоции, логично и самоуверено. 0 1 2 3

Без емоции?!
    Този наистина е луд! ЧустФата са, за да бъдат изразявани всячески - най-вече, когато ги няма!
    Трябва да се прегръщаме, да се въртим, да подскачаме от кеф, и да говорим за светлина.
    Хм... чудя се на колко да се оценя. Може би 7?

He се оставя другите да го санкционират, но познава самонаказанието. 0 1 2 3

Ама разбира се!!!
    Изисква се много самодисциплина и труд...
    Тук - 8 точки.

Вживява се, способно е на пламенни чувства, но същевременно е силно и независимо. 0 1 2 3

7.

В творческо и духовно отношение се чувства по-развито от другите деца. 0 1 2 3

Във всяко отношение!!
    7 точки.

Демонстрира сила в трудни ситуации и умее да вдъхва смелост на по-слабите. 0 1 2 3
    В общуването си с хората е повърхностно. 0 1 2 3
    Изисква от другите ясни становища и указания. 0 1 2 3
    Настоява да се държат към него като към пълноценен член на семейството. 0 1 2 3
    Обикновено върши онова, което сметне за правилно. 0 1 2 3
    He e съгласно да вземате решения вместо него, без да го информирате предварително. 0 1 2 3
    Отхвърля повечето от онова, което му се казва и се прави на глухо. 0 1 2 3
    Готово е да приеме градивни предложения и безкористни внушения. 0 1 2 3
    Държи да го питате за мнението и убежденията му. 0 1 2 3
    По-леснодостъпни са му идеите, свързани с духовното, а не с материалното. 0 1 2 3
    Вътрешно се стреми към по-висши духовни принципи и идеали. Знае житейската си задача и с нетърпение чака най-сетне да порасне. 0 1 2 3
    Знае, че във всички неща се съдържа духовна енергия, че всичко е едно и че хората са свързани помежду си. 0 1 2 3

Еми... няма смисъл да ги коментирам по отделно, за всяко - 7 точки.

Хахаа, отнесох виии... ВидЕхте ли колко съм индигова?!
    Активен

...Nobody's perfect!
    Wiki_
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: София
  • « Отговор #193 -: Март 13, 2013, 21:21:40 »

Никой не е в състояние да го накара да бърза. 3
    Нуждае се от много движение. 2
    Когато учи, непрекъснато се върти или е хиперактивно. 3
    Страда от алергии и/или обриви по кожата. 0
    Понякога се чувства напълно изтощено и дълго време не се възстановява. 3
    Умее да се аргументира без никакви емоции, логично и самоуверено. 3
    He се оставя другите да го санкционират, но познава самонаказанието. 3
    Вживява се, способно е на пламенни чувства, но същевременно е силно и независимо. 3
    В творческо и духовно отношение се чувства по-развито от другите деца.3
    Демонстрира сила в трудни ситуации и умее да вдъхва смелост на по-слабите. 2
    В общуването си с хората е повърхностно. 2
    Изисква от другите ясни становища и указания. 3
    Настоява да се държат към него като към пълноценен член на семейството.3
    Обикновено върши онова, което сметне за правилно. 3
    He e съгласно да вземате решения вместо него, без да го информирате предварително. 3
    Отхвърля повечето от онова, което му се казва и се прави на глухо. 2
    Готово е да приеме градивни предложения и безкористни внушения. 3
    Държи да го питате за мнението и убежденията му.  3
    По-леснодостъпни са му идеите, свързани с духовното, а не с материалното.3
    Вътрешно се стреми към по-висши духовни принципи и идеали. Знае житейската си задача и с нетърпение чака най-сетне да порасне. 1
    Знае, че във всички неща се съдържа духовна енергия, че всичко е едно и че хората са свързани помежду си. 3

Уау!Направих този тест за себе си!Аз съм индиго...Не мога да повярвам....:0
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #194 -: Март 14, 2013, 00:16:53 »

Честито, вече сте индигота! Сега какво?
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Страници:  1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright