Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Натрапчвиви мисли - Спри да се тормозиш !  (Прочетена 707 пъти)
Svetoslav
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 55

всичко е наред

« -: Юни 13, 2013, 14:13:26 »

Напоследък ми се въртеше една гадост в главата и не мога да я разкарам от там как бихте постъпили вие при подобен проблем че не ми се ходи по лекари - не се знае какво ще ми цъкнат , ако някой е имал подобен проблем
« Последна редакция: Октомври 06, 2013, 16:56:04 от Svetoslav » Активен

Колкото различни звезди има на небето - толкова различни хора има и на земята .
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #1 -: Юни 14, 2013, 06:22:38 »

Според мен точно изтощението проправя път на подобни мисли, защото ако сме в кондиция и положително настроени ще се справяме отраз и тези мисли чисто и просто няма да се превърнат в натрапчиви Усмивчица
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Юни 14, 2013, 13:38:41 »

Натрапчивата мисъл , не е нещо непременно негативно , понякога показва и ти навира в носа ,къде и какво трябва да се отработва.
Тука идва на помощ разпознаването на енергийната структура ,каквато е всяка мисъл, т.е най-вече от къде идва.
Ако мога някак си да дам описани на усещането - то наистина е за посока.
Има вътрешна посока , то тогава мисълта е създадена от разума ви под влиянието на различни фактори , в този случай се концентрираш върху факторите, които може да са всякакви.
Има с подчертана хоризонтална посока , това са външни манипулации от земен произход ,т.е на твоето ниво са но идват от страни. Това са неща от майнд контрол до любовни магии и тнт фактори ,които са виновни за доста обсебващи идеи ,дори маниакални.
Когато нещата идват отгоре , започва да е по трудно , защото ако е чрез висшият Аз от Бога или други божествени посланици ,като ангелските енергии - то то най-често е свързано с личната ти мисия и уговорено от теб предварително да ти се напомни по един или друг начин ако вземеш да се моташ прекалено много , т.е това може да дойде ,като натрапчива мисъл форма.
С посока отгоре може обаче да са обитатели от различни сфери ,чиито намерения могат да бъдат всякакви.
С посока отдолу е често нещо относно физическото ни тяло ,тези енергийни структури е хубаво да се слушат относно избора на храна ,движения и тнт , това е различно от чревоугодничеството ,което слушане на разума не на вътрешните усещания.

Ще се радвам ако е поне малко разбираемо Усмивчица

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #3 -: Юни 14, 2013, 14:54:36 »

Ео, аз все си мисля, че ако е нещо, свързано с отработване или изобщо ако идва "от горе", то няма да е натрапчиво. Ще е нещо като вътрешно напомняне, настояване, посочване, но натрапване.... Ние имаме свободна воля и във Висшите среди тя се уважава. Като не искаме да работим- колко му е, значи още ни се страда. Усмивчица
Минавала съм през пласт, в който мислите не само са натрапчиви, ами те обсебват до степен да се изолираш от външния свят и да заемат изцяло пространството на твоя. Това ако няма кой да ти го покаже, няма и да го забележиш- всичко ти се представя все едно е в реда на нещата, а на теб ти се откриват едни тайни, едни мистерии, става ти едно вълшебно... чак ти се вижда дребнавост това да влезнеш в банята да се изкъпеш или пък да си изрежеш ноктите. Абе... все едно някой друг е превзел мислите ти (и през това време ръководи тялото ти, за което пък изобщо не се грижи!!!)и от това отърваването хич не е лесно. Защото натрапчивото е лепкаво, все едно се движиш по под с дъвка (или някакво друго такова, от което трудно се ходи)- колкото и да искаш да го махнеш, на следващата крачка пак си се нахлепал. Но става. С много воля и с много желание.
Най- важното е човек да си вярва и да иска. И да не забравя, че когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му помага. Защото си е така, но го разбираме чак когато изчерпаме всички други възможности и опрем до Вселената.
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Юни 15, 2013, 21:15:30 »

Лиде ти значи си примерна и не е нужно отгоре да ти пускат големи аларми ,които са си натрапчиви и няма нищо нарушаващо свободната ти воля ,защото ти си си ги поръчал ,като се отдалечиш от плана прекалено. Същото като будилника ,хем си си го навил - хем моментната ти воля е да не го слушаш Усмивчица)))))))
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Svetoslav
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 55

всичко е наред

« Отговор #5 -: Юни 16, 2013, 22:54:01 »

Да благодаря
« Последна редакция: Октомври 06, 2013, 17:01:30 от Svetoslav » Активен

Колкото различни звезди има на небето - толкова различни хора има и на земята .
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #6 -: Юни 17, 2013, 08:53:58 »

http://vbox7.com/play:4091aef5de
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Философски мисли и размисли
Езотерика
delfin 5 7116 Последна<br />публикация Август 12, 2011, 13:17:39
от Финист
Предаване на мисли от разстояние
Духовни учения
Админ 0 1743 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 00:55:41
от Админ
Разхвърляни мисли « 1 2 »
Обща тематика
Kaloyan 27 1219 Последна<br />публикация Юли 17, 2010, 10:13:15
от pluton
Съзнание без мисли
Йога
sahaj 0 1075 Последна<br />публикация Ноември 11, 2010, 11:42:07
от sahaj
Дневникът на ShtrudeL
Лични дневници
ShtrudeL 3 781 Последна<br />публикация Юли 17, 2011, 13:49:40
от ShtrudeL

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright