Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Имам телепсихични умения‼ Но не мога да ги контролирам правилно....  (Прочетена 810 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Юни 11, 2013, 12:01:07 »

Здрасти, вчера установих, че покрай Недим съм лепнал телепсихия.
    Добре, дотук всичко е супер. Обаче научих съвсем случайно за тази работа и сега за капак се оказа, че това, което правя, е като вирус.
    Ето за какво става дума:
    Вчера срещам едни авери от последното ми даскало. Играеха баскетбол и се заговорихме. И изведнъж си помислих: «Ами ако едното момче [погледнах го] се нагъзи и си развърти три оборота задника какво ли ще стане?». И докато си завърша мисълта, момчето осъществи въпросната мисълформа наяве, хилейки се като побъркано.
    Викам си: «Леко мина всичко‼».
    Да, ама не!
    Днеска ги срещам покрай училището им целия му клас на пича и всичките ми извъртяха същата постановка, та сега съм се видял в чудо как да обуздая тоя вирус, дето го пуснах, защото това стана в двора на училището и сега се чудя как ще мина от там, без да ме подгони охранителя.... :@

Някой ако даде съвети как мога да вкарам в нормите новото умение, да пише, ама сериозно, а не глупости и разни майтапи да ми пускате, защото напоследък нещо взе да ми втръсва от лигавщини и превземки.....
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Юни 11, 2013, 13:29:07 »

А на мене взе да ми втръсва от измишльотини!
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Юни 11, 2013, 15:25:33 »

А на мене взе да ми втръсва от измишльотини!
    А на мене - да ми се случват идиотщини и като реша да потърся помощ как да се измъкна от идиотията с финес, да получавам подигравки и средни пръсти.......
    Защо, мислиш, че винаги решавам проблемите издъно по възможно най-кретенския начин?

Например, един път исках да изкарам пари. Добре, ама всички гледат да ме използват за роб - да им работя на 24 часа, а да не вземам нищо... Тъй ли? Ами реших си проблема, като на единия от тези мизерници му откраднах няколко MP3 плейъра от касата и ги пласирах....

Но това ли е решението? Винаги ли ще трябва да се оправям в стила на капитан Джак Спароу? Или ще трябва някой да ми предложи някакъв по-нормален начин да се оправя в цялата тази кретенска ситуация....
    Ти кажи, защото има и друго решение - да се метна от Аспаруховия мост (макс. височина 51m.) и да бъда дотам с безработица, безперспективност, психиатри, телепсихия, телепсихопатия, телешизофрения, телеолигофрения, телепараноя, теледепресия, телециклофрения и други подобни телени, арматурени, психясали и битови работи....

Защото кел ти файда, мър Диде, да имаш кола с 16-цилиндров двигател, с 960 коня мощност, максимална скорост 800 kmph, да минава от 0 до 100 за по-малко от секунда и тем подобни неща, ако нямаш шофьорска книжка? Само ще седиш, ще й се кефиш колко е гъзарска, и ще те е страх да тръгнеш някъде с нея, защото ще те е страх, че ще се утрепеш. Тогава има ли смисъл цялата простотия?‼
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #3 -: Юни 11, 2013, 18:03:52 »

Активен
    Strannik
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 27

« Отговор #4 -: Юни 12, 2013, 01:24:35 »

А на мене - да ми се случват идиотщини и като реша да потърся помощ как да се измъкна от идиотията с финес, да получавам подигравки и средни пръсти.......
    Защо, мислиш, че винаги решавам проблемите издъно по възможно най-кретенския начин?

Например, един път исках да изкарам пари. Добре, ама всички гледат да ме използват за роб - да им работя на 24 часа, а да не вземам нищо... Тъй ли? Ами реших си проблема, като на единия от тези мизерници му откраднах няколко MP3 плейъра от касата и ги пласирах....

Но това ли е решението? Винаги ли ще трябва да се оправям в стила на капитан Джак Спароу? Или ще трябва някой да ми предложи някакъв по-нормален начин да се оправя в цялата тази кретенска ситуация....

Ти направо ме разби! С твоята "телепсихия" защо само караш хората да се нагъзват и да се въртят? Накарай някой работодател да ти даде работа с най-високата възможна заплата. Или направо го "убеди" да те ожени за дъщеря си (за целта търсиш някой с дъщеря) и си уреждаш живота. Нали уж им влияеш с мисли? Какво чакаш, ами и ти си се заоплаквал като обикновените хора, които нямат такива дарби? Че и от мост щял да скача! Ние ли да ти уреждаме живота, щом ти имаш такива умения?
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Юни 12, 2013, 11:14:38 »

Ти направо ме разби! С твоята "телепсихия" защо само караш хората да се нагъзват и да се въртят? Накарай някой работодател да ти даде работа с най-високата възможна заплата. Или направо го "убеди" да те ожени за дъщеря си (за целта търсиш някой с дъщеря) и си уреждаш живота. Нали уж им влияеш с мисли? Какво чакаш, ами и ти си се заоплаквал като обикновените хора, които нямат такива дарби? Че и от мост щял да скача! Ние ли да ти уреждаме живота, щом ти имаш такива умения?

Пука ми за тия материални тъпотии (колкото и да е странно, като се има предвид, че съм зодия Телец) толкова, колкото на KFC им пука за клиентите, които тъпчат с пържени пилета, тъпкани с хормони и ГМО-фуражи.... И на мене горе-долу толкова ми е за тези работи. За мене най-голямото щастие е да ми е мирна главата, да съм заобиколен от хората, които ме обичат, да си имам някакъв покрив над главата (дето не тече) - даже и една таванска стаичка 3 на 4 ми върши работа - и да има деца край мене. Повече не ми е нужно. А ти - максимална заплата! - и кво ще я правя? Ще си купя това, ще си купя онова, а после? Парите какво ще ги правя? Там, де слънце не огрява ли да си ги вставя или да ги събера на едно място, че да си ги отнеса в гроба?
    Тъй или иначе от това, което ми остава башка, полза няма да имам.... Тъй че какво да говоря още?

Мислиш ли, че ако имам няколко милиарда, спя на легло, построено от пачки банкноти и се завивам с одеяло, скрепено от пластове банкноти и чекове с пудра за безшевно кърпене? А плочките ми са от масивна платина или осмий... А в същото време всички - къде явно, къде не - ме псуват и ме плюят и чумосват - щастлив ли ще съм? Надали.... Казват ми, че съм роден за всичкото богатство на света, ама аз вече имам каквото ми трябва - за повече не искам и да чуя!

¿Comprende?
    Активен

Strannik
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 27

« Отговор #6 -: Юни 13, 2013, 00:33:22 »

Опитвам се да те разбера, колега, но не мога. Първо пишеш това:

А после това:

Пука ми за тия материални тъпотии (колкото и да е странно, като се има предвид, че съм зодия Телец) толкова, колкото на KFC им пука за клиентите, които тъпчат с пържени пилета, тъпкани с хормони и ГМО-фуражи.... И на мене горе-долу толкова ми е за тези работи. За мене най-голямото щастие е да ми е мирна главата, да съм заобиколен от хората, които ме обичат, да си имам някакъв покрив над главата (дето не тече) - даже и една таванска стаичка 3 на 4 ми върши работа - и да има деца край мене. Повече не ми е нужно. А ти - максимална заплата! - и кво ще я правя? Ще си купя това, ще си купя онова, а после? Парите какво ще ги правя? Там, де слънце не огрява ли да си ги вставя или да ги събера на едно място, че да си ги отнеса в гроба?
    Тъй или иначе от това, което ми остава башка, полза няма да имам.... Тъй че какво да говоря още?
    ...
    Казват ми, че съм роден за всичкото богатство на света, ама аз вече имам каквото ми трябва - за повече не искам и да чуя!

Ако искаш, работи и на минимална работна заплата. Въпросът е, че първо говориш как те използват като роб и не вземаш нищо, затова е трябвало да пласираш едни откраднати MP3 плейъри, а после парите не са важни и не искаш да ги носиш в гроба. Тогава за какво бяха нещата в цитат 1? И пет дни да чакам сигнал от Вселената, няма да те разбера, защото днес си така, а на следващия ден - онака.
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Юни 13, 2013, 12:38:36 »

Имам чувството, че съм спестил пълната формулировка:

Дреми ми на калашника за материалните тъпотии извън това, което ми е необходимо....

За максималната заплата - правил съм си експеримент - Недим ми дава 500 лева, които трябва да изхарча за един ден до стотинката.
    Първите два дни се справях идеално... След още три дена взе да ми идва нагоре да намествам парите, а вече в началото на следващата седмица със сълзи на очи го молех да не ми дава пари.

За богатството има една такава арабска притча:
    Имало един много богат човек, който умрял. И искал да го погребат с чорапи.
    Да, но имамът не позволил. Родата му тук се молили, там се молили... Пак не позволили и погребали по обичая човека. И накрая открили при завещанието му един плик, който трябвало да отворят на четиридесетницата (в исляма също има четиридесетница). Отворили го, а там пишело:
    «Видяхте ли, че на оня свят човек и чифт чорапи не може да си вземе?»

Наистина, така е за богатството - каквото имам в момента, достатъчно ми е. Единствено дето нямам телефон с MP3, но и с това ще се оправя.

Та, като ми трябват пари, гледам да изкарам толкова, колкото ми трябват - оттам насетне започвам да се чудя какво да ги правя аджеба тези финикийски знаци.
    Ако имам пари в излишък, започвам да мисля за глупости. Затова внимавам с какво разполагам.
    Активен

ChaoS
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #8 -: Юни 17, 2013, 14:49:06 »

Хубава тема, но май същината й с времето е поизбягала. Бих се радвала да се върнем на нея. Въпроса ми е какво се случи със способностите ти и успя ли да ги овладееш ? Ако си успял (поне донякъде) би ли споделил как ?  Усмивчица
    Поздрави
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Юни 22, 2013, 12:12:43 »

Малееее, тва име хич не ти ходи - Хаос.... Ма ти ред вкарваш.... Усмивчица

Ами накрая моя идиот Недим ми заши един зад врата и ми каза:
    Цитат на: Недим
    Ако искаш, можеш да се откажеш от това. Ама бая бой ще трябва да изядеш... А иначе ти го дадох, за да можеш да контролираш мислите си. Да се научиш да не мислиш за глупости!
    След това ми сподели, че му е втръснало от това да си мисля за простотии, вместо да прогресирам напред.
    Така си е, прав е - само тъпотии са ми в главата. Естествено, че е прав да ми се нерви!

Но се усетих, че така мога да правя ред неща, които не знам дали ползват някого, ама определено на мене доста ми улесняват живота:
    • Контролирам агресивните импулси у едни мои комшии, които ме смятат за педофил;
    • На няколко пъти спасих задниците на едни малоумни йеховисти, които се мотаеха опасно близо до колоната провокатори на «Атака» с това си умение - внуших им, че Божи ангел им казва да отидат във вертепа си;
    • Успях да си оправя конфликтите с някои мои близки хора (родителите ми не са в списъка, защото твърде отдавна са ми крайно чужди);
    • Уредих се с ред нови и доста ценни придобивки

Просто си казах, че като мога да карам аверите си да се гъзят и да си веят патките наляво-надясно, значи ще мога и да накарам всичко живо да зарови томахавките към мене.

Е те така стана моята!
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    аз имам 1 оплакване « 1 2 3 4 5 »
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    giti 71 5266 Последна<br />публикация Октомври 29, 2010, 20:24:52
    от Administrator
    Имам нужда от помоща Ви - Писмо на една българка. « 1 2 »
    За България
    giti 17 1653 Последна<br />публикация Февруари 02, 2010, 22:45:57
    от giti
    имам въпрос(и)
    Въпроси и отговори
    Pippi 6 1593 Последна<br />публикация Февруари 13, 2010, 21:29:57
    от zaharisa
    Kак да разберем кое е правилно, кое е хубаво и кое - лошо? « 1 2 3 4 5 »
    Въпроси и отговори
    Слънчев лъч 61 3319 Последна<br />публикация Юни 01, 2011, 10:16:01
    от protoplasma
    Какви са вашите способности и умения? « 1 2 3 4 »
    Въпроси и отговори
    Аэ съм 50 3097 Последна<br />публикация Ноември 04, 2012, 00:38:12
    от Colder Sun

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright