Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Силата на човек.  (Прочетена 664 пъти)
The Good Old Time
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« -: Май 30, 2013, 06:59:55 »

Възможно ли е човек да убие по някакъв начин друг човек чрез заклинание или някакви способности ?
Активен
Мъдрост и Хармония
Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #1 -: Юни 01, 2013, 01:35:32 »

Всичко е възможно след като се концентрира мисъл-форма в емоционалното, менталното и духовното тела от този които го желае. Внимание навличане на карма освен в случая когато е създадено в Свешенното Пространство на Сърцето.
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Юни 01, 2013, 07:58:24 »

Всеки път когато някой каже лоша дума или дори си помисли нещо лошо за другиго това е един вид убийство чрез заклинание.
    Убития е този който ги казва и си ги мисли, а този към когото са изпратени може и да не бъде засегнат, но това зависи изцяло от него или по-точно  от (вътрешното му ниво на отговорност).

Всеки път когато възприемаме света като нещо външно и отделено от нас ние бавно и сигурно се самоубиваме чрез най силната магия позната, някога някому, наричана още от някой първороден грях.

Всичко това се отнася на всички планове включително и за най-проявения физическия тъй като всичко е свързано в едно и нищо не е отделно едно от друго.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    The Good Old Time
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #3 -: Юни 01, 2013, 14:50:43 »

Във връзка с позитивното мислене да попитам, значи тези книги с заглавия "Позитивното мислене е ключът", "Промени живота си", като книгите на Луиз Хей например, са верни ?
    И прилагането на позитивно мислене с времето може да ти промени живота, така ли да го смятам ? Книгите не са просто измислица ?
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #4 -: Юни 01, 2013, 22:56:41 »

Във връзка с позитивното мислене да попитам, значи тези книги с заглавия "Позитивното мислене е ключът", "Промени живота си", като книгите на Луиз Хей например, са верни ?
    И прилагането на позитивно мислене с времето може да ти промени живота, така ли да го смятам ? Книгите не са просто измислица ?
    Всяко прилагане на вид мислене, променя живота ти. Без значение положително или не, отделно, колкото по-прилагано(продължително) е това мислене, толкова по-добри резултати.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    СИЛАТА НА МИСЛИТЕ « 1 2 ... 5 6 »
    Духовни учения
    giti 83 9351 Последна<br />публикация Февруари 03, 2011, 10:41:13
    от Amaranth
    Тотеми: животни на силата « 1 2 »
    Астрология и нумерология
    wolfspirit 27 8299 Последна<br />публикация Ноември 19, 2012, 13:18:52
    от wolfspirit
    Силата на любовта
    Духовни учения
    Алекс 7 1580 Последна<br />публикация Ноември 28, 2010, 22:28:40
    от Алекс
    Силата на намерението
    Книги
    ангелска любов 5 1052 Последна<br />публикация Февруари 05, 2012, 14:34:16
    от ангелска любов
    Силата на позитивната мисъл
    Видео клипове
    psyworld 0 930 Последна<br />публикация Март 26, 2012, 12:49:57
    от psyworld

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright