Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Има ли промяна?  (Прочетена 633 пъти)
s6thkind
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: Май 21, 2013, 06:40:21 »

Здравейте, искам да ви попитам дали виждате някаква промяна в живота след 21 декември дали вибрациите се покачват на 20-21 всеки месец оттогава. След като тая тема стана нещо като табу около мен след като не умряхме никой не си позволява да я обсъжда или поне не с чисто сърце. Дали въобще има нещо такова или си внушаваме тези които вярвахме в прехода.
Активен
Борислава
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

« Отговор #1 -: Май 21, 2013, 07:55:17 »

Ако си повярвал/а ,преди да усетиш-това е сляпа вяра.Тя е безпочвена.
  Ако си усетил/а и повярвал/а на усета си-това е чисто разбиране.За него не може да се говори.Може да се говори за симптомите,но за трансформацията,която се случва с теб-не.
   Не вярвайте на друг-вярвайте на себе си.
Активен
s6thkind
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #2 -: Май 21, 2013, 08:18:11 »

Човек се променя с възраста аз съм на 23 години и виждането ми за живота се променя с всяка година. Но не мога да определя дали тва се случва само с мен или както би трябвало с всички защото аз не съм по различен от теб по душа (която би трябвало да се влияе от вибрациите)аз мисля ,че това е нещото което ни прави едно и също ,а мозъка и спомените ни различава, разбира се и пола.  Това което ме кара да мисля ,че има промяна е примерно като мисля за някои човек много го привличам той идва при мен без да сме си казали и дума или видяли. Или като ,че ли преди всеки можеше да е по-инкогнито и индивидуален отколкото може сега, това може би се дължи и на фацебоок. Ти усещаш ли промяна? Виждането ти за живота променило ли се е след 21 декември. Виждаш ли някакви знаци които живота ти дава повече отколкото си ги виждала преди
« Последна редакция: Май 21, 2013, 08:26:08 от s6thkind » Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #3 -: Май 21, 2013, 08:21:53 »

И аз си задавах този въпрос, но в по-друг вид, не "има ли промяна или си внушаваме", а се питах "какво се промени оттогава насам?"
Определено има промяна и вибрацията се покачва. Усещаш ли, че самия въздух е различен, атмосферата е друга, вече не е оная тежка атмосфера, която беше?...Ти виждаш ли разлика във вътрешното си състояние, има ли разлика отпреди в начина, по който мислиш и се чувстваш, в нещата, които правиш? Със сигурност има разлика, но тоя преход е много дълъг и сложен процес, който протича на индивидуално ниво вътре в самия човек, затова по-добре да се откажем от мисълта, че нещо отвън ще дойде да промени нещата. Налага се всеки да си поеме отговорността за себе си. Усмивчица Ние сме тези, които извършваме прехода и промяната:) с помощ отгоре и в съгласие с вселенския закон.

Промяната става отвътре навън, иначе каквито и промени да се случат "отвън", оставаме си същите.
Активен
Борислава
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

« Отговор #4 -: Май 22, 2013, 08:36:47 »

Както каза shining_star,промяната е от вътре на вън.Живота не дава повече или по-малко знаци,човека започва да вижда повече.Конкретно за 21-ви-ако някой е чакал на тази дата да долетят светли ангелчета,които да отведат цялото човечество в страната на приказките,е нормално да се чувства разочарован.
  При мен започна трансформация през есента на 2010 г.Къде ще ме отведе,за моя огромна радост-не знам.Не съм дори любопитна.Живея и се уча.За щастие нямам и " виждане за живота",но имам безпристрастни очи,с които да го виждам и преоткривам всеки ден.Ако нещо не си харесвам в прическата-не сресвам огледалото,не го чупя и не му се сърдя.Сресвам косата си,а огледалото е така добро да ми показва винаги истината.Светът е огледало-от теб зависи какво ще ти покаже!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Промяна в света
Анкети
nia.boneva6 9 1963 Последна<br />публикация Ноември 29, 2011, 17:01:31
от ИВЕВЕ
Промяна в ранговете на профилите
Съобщения / Предложения и оплаквания
Administrator 3 758 Последна<br />публикация Август 11, 2011, 15:44:23
от Administrator
Промяна на енергийното трептене « 1 2 »
Всичко относно индиготата
Nikolov15yo 16 2041 Последна<br />публикация Септември 25, 2011, 00:13:54
от Sobercho
Чуствате ли промяна ?
Въпроси и отговори
kampfer 3 587 Последна<br />публикация Февруари 13, 2012, 13:22:43
от the_special_boy
Вътрешна промяна
Великият преход
Sunshine(sun) 8 1275 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 14:51:26
от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright