Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Illuminati-Bulgaria - Ти заслужаваш да знаеш истината!  (Прочетена 3392 пъти)
Illuminati-Bulgaria
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« -: Май 11, 2013, 19:41:29 »

Illuminati-Bulgaria отвори врати на 09.05.2013 г. Ние сме общество което разпространява своите знания с всички който прочетат нашият Форум, почнахме редовно да пишем нови и нови статии на различни тематики! Ние подкрепяме теориите за НЛО, Illuminati, Мистиката и Магията и много други подобни теми! Занапред ще се изправим пред много трудности като се надяваме да преодолеем повечето от тях!

Всеки който желае да посети форума ни и да прочете малкото на брой все още статии -
Illuminati-Bulgaria
Активен
Strannik
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27

« Отговор #1 -: Май 11, 2013, 22:45:56 »

Illuminati-Bulgaria отвори врати на 09.05.2013 г. Ние сме общество което разпространява своите знания с всички който прочетат нашият Форум, почнахме редовно да пишем нови и нови статии на различни тематики! Ние подкрепяме теориите за НЛО, Illuminati, Мистиката и Магията и много други подобни теми! Занапред ще се изправим пред много трудности като се надяваме да преодолеем повечето от тях!

Всеки който желае да посети форума ни и да прочете малкото на брой все още статии -
Illuminati-Bulgaria

Ще ви имам предвид. А ти имай предвид, че този словоред казва, че статиите в бъдеще ще станат нещо друго, а не че все още са малко, което без съмнение си искал да ни кажеш.
Активен
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 134

« Отговор #2 -: Май 12, 2013, 13:31:51 »

Благодаря за сайта, определено търся информация за Масонското общесъво, благодарение на сайта разбрах че има масони в България. Има информация мерси Усмивчица
Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
Illuminati-Bulgaria
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Май 14, 2013, 15:55:02 »

Благодаря, статиите започнаха постепенно да умножават броя си, очаквайте винаги още новости!
Активен
meander
Каквото дадеш това ти се връща.
Неактивен Неактивен

Публикации: 381

« Отговор #4 -: Май 14, 2013, 21:10:42 »

Здравейте.
Не съм и сънувал че илюминати ще допрат до децата.Мъкааа.Резил.
Живи и здрави.
Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
Мухата влиза само в отворена уста!!!
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Май 14, 2013, 21:38:29 »

Ухилен
Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #6 -: Май 15, 2013, 13:08:28 »

Така е много са отчаяни нали  Ухилен
Активен
Speed_Of_Pain
Румпелщилцхен
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Май 15, 2013, 16:54:25 »

Така е много са отчаяни нали  Ухилен

Съгласна съм, някъква парания ги гали!
Активен

Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Май 15, 2013, 22:10:42 »

Скоро най-вероятно блога няма да го има, предупредени са, ако въобще четат тук Усмивчица
Активен
kapitana
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #9 -: Май 16, 2013, 01:59:45 »

http://www.mixcloud.com/stella-stanislavova/jluch-freestyle-konspirativni-teorii-centrofugapetiq-element/
Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Май 16, 2013, 02:02:28 »

Активен
Illuminati-Bulgaria
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Май 17, 2013, 20:02:38 »

Здравейте.
Не съм и сънувал че илюминати ще допрат до децата.Мъкааа.Резил.
Живи и здрави.
Тези "деца" са бъдещето на нашата планета, точно бъдещото поколение трябва да знае срещу какво ще се изправи и как да се пребори с него Усмивчица

Така е много са отчаяни нали  Ухилен
Кой? Ние ли, ако бях отчаян изобщо нямаше да стартирам форума а щях да си пазя това което си знам за мене си Усмивчица

Скоро най-вероятно блога няма да го има, предупредени са, ако въобще четат тук Усмивчица
Не знам как да го приема това, като заплаха от твоя страна или като някаква друга заплаха.
Ако пък е като заплаха от твоя страна, хакери/кракери и зли нинджи колкото искаш в интернет, Deface - Бекъп и така ще се повтаря докато не му омръзне на някой.
Пък ако намекваш че ще го затворя, никакъв шанс. Докато имам средствата ще продължа да го държа и да го развивам ако трябва собственоръчно, без помощ от никой друг Усмивчица
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Май 18, 2013, 04:20:34 »

Поправих си целия пост!Значи обърках ви с едни други, които се представят за илюминати, инатересното е , че казват  - "Ние сме добрите"!Което е направо ссмешно.И всичките ми коментари съответно не се отнасят до вашия форум, който прочетох от тук от там , а се отнасят до един блог! - http://www.illuminati-gnosis.blogspot.com/2011/10/blog-post_25.html
Така, че сори за недоразумението и добре дошли  тук Усмивчица
Обаче името ви малко бърка хората Тъжен
« Последна редакция: Май 18, 2013, 05:01:51 от Ariam » Активен
playlife
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #13 -: Май 18, 2013, 22:54:12 »

Относно защитата на илюминатите ,да ти кажа наистина те не се мислят за виновни ,напротив смятат ,че трябва да сме им благодарни и си имат доста добри доводи за това.Съветвам те да прочетеш и тяхната гледна точка.Не ме разбирай по грешно ,че ги защитавам или каквото и да е било,просто щом си решил да се интересуваш от това е добре да знаеш повече за тях.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Май 19, 2013, 07:24:13 »

Aми къде да прочета гледната им точка?!  Згреших
Активен
Страници:  [1] 2   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright