Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: За вас с любов  (Прочетена 549 пъти)
Ru Alfa
Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« -: Април 23, 2013, 17:31:29 »

Чувството да си различен, да си самотен и неразбран. Предполагам повечето от вас също са се сблъсквали с това чувство поне веднъж. Знанията, възприятията за света, които сякаш винаги са присъствали в мен. Странните преживявания, сблъсъка с духовното и с реалността. Да установиш, че си дошъл на този свят с някаква мисия за добро, която те води и напътства през целия живот. Това усещане дълбоко в душата, което те завладява и си казваш: "Не съм сам/а, има толкова много хора около мен. Тогава защо съм самотeн/а?". Задавах си този въпрос хиляди пъти през животa си, исках, молех се да има и други като мен. Знаех, че някъде там има и други, че не съм само аз. Усещах, че ви има. Като една невидима, тънка нишка, която някой леко подръпва в другия край, за да ми го напомни. Някои казват, че индиготата се усещат и се свързват от разстояние и вероятно е така. А вие усещате ли другите? Сякаш някой нежно докосва тънките струни на душата ви, и хиляди малки камбанки зазвъняват във вас с чистия си кристален звън.
Благодаря от сърце на създателите на този форум, защото благодарение на него намерих вас. Искащите света да е едно по-добро място за всички нас, борещите се за справедливост.  Знаещите, търсещите, можещите, спорещите, добрите, грижовните, .... Моите братя и сестри индиго. Много ви обичам.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=esG4LxTxOGg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=esG4LxTxOGg</a>

« Последна редакция: Юли 07, 2013, 11:51:00 от Ru Alfa » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Към вас вампири
Езотерика
Админ 2 1083 Последна<br />публикация Февруари 11, 2010, 11:14:30
от zaharisa
Любов « 1 2 3 4 »
Снимки
Админ 54 7184 Последна<br />публикация Юли 13, 2013, 08:52:00
от Ru Alfa
Какво е предателството за вас? « 1 2 3 4 »
Духовни връзки и взаимоотношения
DArkAngel 56 4133 Последна<br />публикация Декември 22, 2012, 19:59:49
от perli4ka
Посланието на един от Вас
Послания
Един от вас 10 2615 Последна<br />публикация Февруари 17, 2012, 01:37:34
от The One
`Любов
Въпроси и отговори
l'amour 3 672 Последна<br />публикация Декември 04, 2012, 09:49:56
от Wolfgar

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright