Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Няколко въпроса за това което се случва напоследък  (Прочетена 2686 пъти)
dayana
Неактивен Неактивен

Публикации: 291

« Отговор #15 -: Януари 14, 2010, 20:53:13 »

Аз лично с мъжа ми и от доста отдавна казваме ени и същи думи в един и същ момент,дали по телефона или когато си говорим гледайки се в очите,в разговорите с други хора даваме едни и същи отговори и то това е толкова често,и знаем че не е съвпадение,а просто си казваме:
 - Е добре де стига ,си ми чел мислите! Намигване Сълзи
Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
dana2012
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #16 -: Януари 14, 2010, 22:46:06 »

Точно с това е свързан Прехода - да се отворят други центрове в нашия мозък- който е е дин огромен кристал- така да се вижда и чува- независимо от разстоянията, но то е нещо много реално за влюбените- нямате ли опит?- просто хората са на едни вълни и за тях няма прегради- както и сега приемаме csm, сега ние познаваме Красотата на Света, колкото слепец по рождение познава цветовете
Активен
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 687

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #17 -: Януари 15, 2010, 21:17:41 »

И аз днес се забавлявах с телепатията... На няколко пъти разговарям с колеги и им довършвам думите ( НО ТОЗИ ПЪТ НА ГЛАС, Т.Е. ПО ТАКЪВ НАЧИН, КОЙТО ИМ ПОЗВОЛЯВА ДА ВИДЯТ) и хората започнаха да се замислят вече... Най-накрая! Даже се осмелих да кажа на някои от тях, че все по-често става преплитане на измеренията... И този път не ме погледнаха толкова странно, а казаха : "Възможно е да е така..." Има напредък! Гити, беше права за болките ми в междувеждието и темето в метрото...  Аз наистина си бях поставила определени цели и, за да ги осъществя, молех за помощ (как да го кажа)... СВЕТЛИНАТА  и. т. н., да не продължавам!
    « Последна редакция: Януари 15, 2010, 21:19:48 от pluton » Активен

Цар Кару І
    Гост
    « Отговор #18 -: Януари 16, 2010, 10:24:10 »

За очите
    http://karutzar.blogspot.com/2007/09/blog-post_6578.html
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #19 -: Януари 16, 2010, 13:03:24 »

Гити, беше права за болките ми в междувеждието и темето в метрото...  Аз наистина си бях поставила определени цели и, за да ги осъществя, молех за помощ (как да го кажа)... СВЕТЛИНАТА  и. т. н., да не продължавам!

Какво за тези болки?
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #20 -: Юни 18, 2010, 21:59:56 »

Светът тепърва се променя...
    Аз никога не съм видяка две еднакви неща.
    Активен
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 131

« Отговор #21 -: Февруари 15, 2011, 15:02:13 »

Цитат
    Та това исках да ви попитам - усещате ли, че нещо приближава? Аз лично усещам, че нещо се случва в световен мащаб.
    Аха, не само го усещаме и чувстваме, но и го чакаме, и сме готови за идващото. ...
    Така е и с мене!
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Няколко Въпроса ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    praiseyou 29 3196 Последна<br />публикация Юли 21, 2010, 14:26:10
    от nia.boneva6
    Аз съм това, което виждам - Д-р Дийпак Чопра
    Здрав дух здраво тяло
    Админ 0 3051 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 16:49:20
    от Админ
    Това, с което се бориш, само се усилва « 1 2 »
    Обща тематика
    izida 26 1996 Последна<br />публикация Юли 31, 2010, 13:31:37
    от kim
    ИИСИИДИ - УЧЕНИЕ ЗА ТОВА, КОЕТО „НЕ СЪЩЕСТВУВА”
    Космогенезис
    air_fairy 2 1717 Последна<br />публикация Септември 12, 2011, 09:43:27
    от air_fairy
    Има ли енерго лечители тука, че имам няколко въпроса?
    Здрав дух здраво тяло
    Свързан 7 1683 Последна<br />публикация Декември 27, 2012, 02:46:57
    от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright