Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Постоянно повишена температура  (Прочетена 874 пъти)
Morena
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« -: Април 17, 2013, 00:37:44 »

Здравейте, моля за съвет по следния проблем, който продължава вече два месеца. От средата на февруари майка ми е с     постоянно повишена температура, която достига до 39 градуса. Направиха й куп изследвания, кръв, урина, AST, хемокултура, манту, ренген на бял дроб, мина на преглед при УНГ- нищо не откри. Лежа 2 седмици в болницата, в епикризата й пише диагнозата остър пиелонефрит. Взеха й кръв за изследване дни преди да я изпишат, резултатите бяха  по-лоши и от преди да влезе. Според лекуващия й лекар бъбреците  са излекувани. Как го установиха без преглед това не ми е ясно? Просто внезапно я изписаха,  някаква докторка пак без проведен  преглед се съмнявала , че артрит е причина за температурата, казаха й да пие орбазон 2 седмици. И без това й го даваха в болницата с инжекции, даже беше припаднала там от това лекарство и решихме да не го взима, защото кръвното и много рязко падаше от него и нямаше никакъв положителен ефект.   Ходихме и при биоенерготерапевт, той й казал, че проблемът е в сливиците и ухото, показал й го на картинка точно къде е,  също й казал, че е имала ангина и тя е била причината за температурата. Майка ми всъщност освен температурата имаше и зачервено гърло, личният лекар й изписа антибиотици и някакъв спрей за гърлото, уж червеното гърло мина, но температурата остана и от тогава се започна ходенето по доктори изследвания, болница и пак вкъщи по-зле и от преди даже.
Сега има  лека болка в едната сливица и ухото,  но  нито един доктор не го взима под внимание. След като я боли там не би ли трябвало там да е огнището на възпалението?  Чудим се вече какво да правим.. Тъжен Препоръчват ни да започнем отначало - нови изследвания, ренген, а тя вече няма сили да ходи по доктори, с тези предните не могат да открият причината, а с новите стари изследвания каква е вероятността да ни помогнат , последните са преди седмица. Само дигат рамене и това е. Вие какво ще ни препоръчате?  Угрижен
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Април 17, 2013, 00:50:47 »

Морена това на което ми прилича и примерно тука (в Холандия) лекарите вече го диагностицират бързо са страничните усложнения на мутиралия вирус - последния грип. Той върти ударите си с месеци по слабите места из цялото тяло и ако си по -лабилен те съсипва от боледуване. Лекуваш едно после друго после пак първото ужасен е и най-вече в гърлото чака , имитира и скарлатина също , ушите текат и тнт. Единствения начин е супер прочистване от токсините и засилване на имунната система , хубава диета и витамини за да може да се изгради имунитет към него . Много е упорит и трябва наистина постоянство едновременно с локалните лечения.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Повишена чувствителност към студ
Здрав дух здраво тяло
delfin 1 3264 Последна<br />публикация Юли 24, 2009, 20:51:37
от delfin
Лечение на Висока температура
Изцеление от природата
Админ 1 4903 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:06:30
от Administrator
Повишена киселинност
Изцеление от природата
Админ 0 2412 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:55:58
от Админ
Лечение на Температура
Изцеление от природата
Админ 1 14455 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:06:57
от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright