Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Чакрите-Ясновидката Сузане и животът й като медиум  (Прочетена 557 пъти)
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« -: Април 15, 2013, 19:07:40 »

"Сузане вижда човешката аура още от малка. Описва я като светлина и живи, светещи цветове, ограждащи хората. Тя вижда чакрите, които по онова време нарича просто „колела от светлина“, аурата на животните и растенията и в началото мисли, че всички знаят това, което и тя.
....
Виждала съм съществата да надвисват и над злобни побойници, както и над наркомани, които стават агресивни. Тогава съществата се закачат за чакрите им, енергийните точки.“
По онова време Сузане естествено не знае думата чакра. Тя ги нарича колела от светлина или светлинни точки, които всички хора имат, но при всеки светят с различна сила.
...
Сузане се опита да обясни промяната със следния пример: древните индийски изображения някога са говорили за 5 чакри, за 5 енергийни центъра. Хилядолетия по-късно изведнъж те стават седем. Днес обаче, се говори за общо 12 (без второстепенните чакри), от които Сузане вижда 10. Казано с други думи: нещо се случва на тази планета. Новите чакри се активират — отчасти от вътрешните процеси, отчасти от грандиозните енергийни промени в Слънчевата система. С увеличаването на честотата на трептенията е много по-лесно на надарените хора да развият и да активират останалите си чакри. Вероятно те винаги са били 12, но преди сме виждали само 5, след това 7 и т.н…" - Децата на новото хилядолетие, Ян ван Хелсинг
Активен

Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Информацията като енергия, енергията като информация
Духовни учения
Administrator 0 1093 Последна<br />публикация Юни 23, 2009, 22:32:40
от Administrator
Сън ли е животът « 1 2 3 »
Езотерика
gorgon4e 44 2157 Последна<br />публикация Януари 13, 2011, 14:49:49
от nia.boneva6
Визуализация за балансиране на чакрите
Духовни учения
Evolution 4 3115 Последна<br />публикация Януари 12, 2011, 21:56:02
от Ivs.SY
Животът след смъртта според Рудолф Щайнер « 1 2 »
Книги
Ich 21 2939 Последна<br />публикация Ноември 20, 2011, 18:39:01
от Ich
Д-р Нигам обяснява за чакрите
Йога
Търсач 0 1146 Последна<br />публикация Февруари 04, 2012, 10:38:54
от Търсач

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright