Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Предложение за раздел дневници  (Прочетена 742 пъти)
еос
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 187

« -: Април 11, 2013, 16:09:59 »

Предложението ми е, да може по всяко време потребителя да редактира публикациите от личният си дневник.
Активен

entire ocean in a drop
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Април 11, 2013, 22:54:43 »

Подкрепям го , миналата седмица писах на Дидо да ми пусне един ден модераторски да си поправям нещата
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
utro
Неактивен Неактивен

Публикации: 711

« Отговор #2 -: Април 12, 2013, 08:20:03 »

Привет!
Ако има възможност за такава опция и аз съм ЗА,с две ръце...Подкрепям идеята!
Активен

Живейте в света без ни най-малка представа какво ще се случи. Дали ще сте победител или губещ, няма значение.<br />Единственото, което има значение и което винаги е имало значе­ние как вие играете играта. <br />Дали и се наслаждавате? -на самата игра - тогава всеки миг е миг на радост.-Ошо
my life...
Elza ;))
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28

• Град: Нептун
  • « Отговор #3 -: Април 12, 2013, 17:57:32 »

Подкрепям идеята
    Активен

За да светиш на останалите, трябва сам да гориш...!
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 338

« Отговор #4 -: Април 12, 2013, 20:23:54 »

Стига идеята да е технически осъществима, съм напълно ЗА!
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #5 -: Април 13, 2013, 23:32:56 »

На теория ми е ясно как да се направи, но на практика нямам възможност да го направя, защото системата не позволява да се добави нова група в която се регулират правомощията на потребителите. Ако това бе възможно, тогава правя нова група в която вкарвам всички притежатели на дневници и я настройвам за раздел "Лични дневници" и тогава всичко е ОК, но уви не успях. Ако някой има друга идея как може да се направи съм готов да пробвам.
    Активен

еос
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Април 14, 2013, 22:38:18 »

Написах ти съобщение с възможна идея.
    Активен

entire ocean in a drop
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 338

« Отговор #7 -: Април 14, 2013, 22:51:13 »

Другият вариант е да изберем някой регионален модератор за раздел "Лични Дневници" Усмивчица
    Активен
    utro
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Април 15, 2013, 11:17:39 »

Ако това бе възможно, тогава правя нова група в която вкарвам всички притежатели на дневници и я настройвам за раздел "Лични дневници" и тогава всичко е ОК, но уви не успях. Ако някой има друга идея как може да се направи съм готов да пробвам.
    Щом не става за отделна група,не може ли опцията да е за всички регистрирани потребители,а ще се ползва от тези които имат лич.дневник? Пък ако е възможно и редакцията да важи за всички теми (без ограничение на времето),би било чудесно...за всички.
    « Последна редакция: Април 15, 2013, 12:23:42 от Утро » Активен

Живейте в света без ни най-малка представа какво ще се случи. Дали ще сте победител или губещ, няма значение.<br />Единственото, което има значение и което винаги е имало значе­ние как вие играете играта. <br />Дали и се наслаждавате? -на самата игра - тогава всеки миг е миг на радост.-Ошо
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Април 15, 2013, 12:54:05 »

Просто притежателите на дневници стават всичките регионални модератори на раздела Лични дневници, като ако злоупотребят в дневника на друг , а това се вижда , следва БАН , изтрит дневник и това е .
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    еос
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Април 30, 2013, 22:01:01 »

Тъй като Дидо явно не влиза много често и предполагам, че още не ми е прочел съобщението, реших да пиша тук и да кажа, че не съм отписал идеята и ако толкова няма кой, съм склонен да се опитам да отделя време и да пробвам да напиша решение, макар и програмирането да не ми е стихията. И все пак ако има други начини - съм твърдо ЗА, тъй като се очертават няколко доста натоварени месеца при мен...
    Активен

entire ocean in a drop
    utro
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Май 01, 2013, 09:07:40 »

Цитат
    не съм отписал идеята

И аз се надявах на една пролетна чистка....
    Активен

еос
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Юни 04, 2013, 13:49:29 »

Изглежда имаме нужда от още един админ, а не просто модератор. Нищо лично, Дидо, но ти писах преди доста време с идея за промяна и не получих отговор. Щом нямаш време да се занимаваш с форума, намери доверен човек, който да го посещава и управлява. След това вече, може да помислим отново относно този въпрос, защото явно не само мен вълнува.
    Активен

entire ocean in a drop
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #13 -: Юни 05, 2013, 23:41:21 »

Това което е по силите ми и позволява скрипта е да променя възможността всеки потребител да може да редактира своите постове през последната 1 година.

Ако се злоупотребява ще намаля отново възможността за редакция на по-кратък период. Разбирам негодованието от това, че не ми остава много време за форума да внеса промени, но се надявам скоро и това да се случи. Обмислям го...
    Активен

еос
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Юни 06, 2013, 09:48:46 »

Благодаря за бързия отговор и решение. Поздрави!
    Активен

entire ocean in a drop
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright