Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Влакове и пак влакове  (Прочетена 616 пъти)
DGH
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

• Град: София
  • « -: Април 10, 2013, 14:04:49 »

Здравейте!От около 2 години през различни периоди сънувам едно и също нещо/да не кажа, че май други сънища почти нямам/ - вечно съм по влакове и трамваи. Един път съм на една гара/която уж е примерно жп гара Бургас, но не изглежда като нея/, друг път на друга, чакам влакове винаги, купувам си билети, качвам се, возя се, срещам различни хора. Винаги са цветни и мнооооооого подробни. Виждам лица на хора, които реално не съм срещала никога и после помня лицата им с месеци.Едни от тях ми показват пътя за гарата, други ми продават билетче, трети стоят на масата до мен в кафето на гарата.Но никога няма крайна цел, т.е. не отивам никъде конкретно, сякаш не е толкова важно и винаги пътувам САМА.Имам само един сън, в който слизам реално от трамвай, всички останали само се качвам и возя, но никога съня не стига до крайната точка, до която пътувам. В действителност не съм се качвала на влак поне от 8-9 години и нямам някакви кой знае какви спомени от това.ВИНАГИ е много реално, ВИНАГИ помня всяка подробност, цвят, дори мирис на влака.По-интересното е , че понякога сънувам продължение на предишни сънища...като втори и трети епизод ..хах..много е странно, сякаш играя във филм, на който не знам сценария.Случвало се е да се събудя, да ида да пия вода, пак си лягам и продължавам да сънувам от там, откъдето е спрял съня.Понякога имам чувството, че наистина се е случило, но реалността е някак различна.Не съм забелязала след като сънувам да се случва нещо особено...знам ли Усмивчица Какво мислите ? Друг, който сънува влакове...да иска да пътува с мен ? 
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Април 10, 2013, 20:25:46 »

Аз съм така цял живот , цяла нощ влакове , тролеи ,трамваи , самолети и тнт пътища пътища цветни ,хора и тнт. Даже май и тук често съм разказвала , аз не спирам да пътувам никога на сън, а и почти винаги имам рожден ден Усмивчица
    Май Фройд има диагноза за нас , ама по-добре да не я знаеш  Сърце Сърце Сърце
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    DGH
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 10

• Град: София
  • « Отговор #2 -: Април 11, 2013, 09:28:49 »

Хах...стига и ти Усмивчица Рожден ден щом имаш, поне торти ядеш редовно. Интересно е човек как се успокоява като разбере, че не е сам луд. Благодаря ти  Сърце
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Хайде пак? « 1 2 »
    Обща тематика
    Luna:) 25 1053 Последна<br />публикация Май 04, 2011, 20:03:03
    от Странник
    Пак mr. Freeman
    Видео клипове
    Leon7 0 364 Последна<br />публикация Октомври 21, 2011, 10:04:23
    от Leon7
    Обратно към Природата или все пак да не пренебрегваме и Техническия Прогрес « 1 2 »
    Обща тематика
    protoplasma 16 1230 Последна<br />публикация Април 23, 2012, 14:36:59
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright