Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дайте съвет - проблемен квартирант  (Прочетена 1160 пъти)
Свързан
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 186

• Град: Монреал, Канада
  • « Отговор #15 -: Април 04, 2013, 21:31:50 »

в душите ни се борят два вълка. Единият е зъл, той е гневът, завистта, недоволството, отрицанието, алчността, надменността, самосъжалението, чувството за малоценност или пък за превъзходство, лъжата, фалшивата гордост и егоцентризмът.
    Да ти кажа честно тоя вълк съм го забравил и съвсем не ми се припомня за него, още повече, че причината за целия проблем е някакъв въркулак със не знам си какви проблеми които съвсем не ми е зор да станат и мои.

Живи и здрави.
    Активен

Сатчитананда ...
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #16 -: Април 04, 2013, 21:49:23 »

А, за малко да забравя.
    На тоя хубавец му предложих да го лекувам още в началото, той отказа и то с рязък тон.
    Та имаше един хубаф български лаф, ако било не знам си кво да му го вкараш, ставало, ма с акъла не става.
    Активен

Сатчитананда ...
    Gi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 127

« Отговор #17 -: Април 04, 2013, 22:05:59 »

А, за малко да забравя.
    На тоя хубавец му предложих да го лекувам още в началото, той отказа и то с рязък тон.
    Та имаше един хубаф български лаф, ако било не знам си кво да му го вкараш, ставало, ма с акъла не става.
    Извинявай, че ще ти го кажа така директно, но: Предвид постовете ти тук в темата и най-вече първия, мисля че на теб ти трябва помощ. Замисли се!
    Активен
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #18 -: Април 04, 2013, 22:11:34 »

А, за малко да забравя.
    Извинявай, че ще ти го кажа така директно, но: Предвид постовете ти тук в темата и най-вече първия, мисля че на теб ти трябва помощ. Замисли се!
    Замислих се, готов ли си да ми помогнеш?
    Активен

Сатчитананда ...
    Gi
    Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Април 04, 2013, 22:17:09 »

А, за малко да забравя.
    Замислих се, готов ли си да ми помогнеш?
    Готова съм стига да мога.
    Активен
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #20 -: Април 04, 2013, 22:29:28 »

Заповядай, само ми кажи какво имаш предвид?
    Активен

Сатчитананда ...
    Gi
    Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Април 04, 2013, 22:43:09 »

Заповядай, само ми кажи какво имаш предвид?
    Нека да е на лични.
    Активен
    еос
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 184

« Отговор #22 -: Април 04, 2013, 23:29:52 »

Действай Свързан, "върти си кундалинитата", пожелавам ти да дойде този момент, когато ще е достатъчно само присъствието ти, за да се успокоят нагнетени ситуации.
    Gi, как си ги избираш за помощ ? Много ми е интересно, на мен как би ми помогнала 
    Активен

entire ocean in a drop
    Gi
    Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Април 04, 2013, 23:49:11 »

Gi, как си ги избираш за помощ ? Много ми е интересно, на мен как би ми помогнала  
    Бих помогнала на всеки, стига да мога. Ако имаш проблем, който не ми е чужд и съумеем да открием заедно решението му, защо да не ти помогна? А ти защо ме питаш как си ги избирам? Нима подбираш хората на които би помогнал? Някакви критерии и изисквания ли имаш?
    Не скривам желанието си да помагам, (макар и в тази тема да ми бе потърсена помощта, независимо че до някъде аз предизвиках това: отговаряйки на желанието за съвет на автора й.) но: Правилно ли съзрявам, че ти имаш проблем с това или греша?
    Активен
    еос
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 184

« Отговор #24 -: Април 05, 2013, 00:22:43 »

Искрено се радвам. Защо бих имал проблем. Попитах,се цел да разбера на всеки ли предлагаш помощта си, тъй като ми направи впечатление желанието ти да помогнеш  Мисли . Както аз, така може би и още хора в този форум имат готовност да помагат. Но помагаме само на тези на които можем, нали така ?
     Намесих се от интерес и с положителни намерения. Ако пък ти прецениш, че имам нужда от помощ и можеш да ми помогнеш, ще се постарая да съдействам максимално.
    Поздрави
    Активен

entire ocean in a drop
    Gi
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Април 05, 2013, 00:30:16 »

Искрено се радвам. Защо бих имал проблем. Попитах,се цел да разбера на всеки ли предлагаш помощта си, тъй като ми направи впечатление желанието ти да помогнеш  Мисли . Както аз, така може би и още хора в този форум имат готовност да помагат. Но помагаме само на тези на които можем, нали така ?
     Намесих се от интерес и с положителни намерения. Ако пък ти прецениш, че имам нужда от помощ и можеш да ми помогнеш, ще се постарая да съдействам максимално.
    Поздрави
    Радвам се. В такъв случай предполагам, че не би било проблем да се обърна към теб, ако и аз имам нужда от помощ.
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #26 -: Април 05, 2013, 16:46:36 »

@Свързан, нищо случайно няма в живота, знаеш го. Доколкото разбрах от това, което си писал, ситуацията в известен смисъл се повтаря, т.е., имал си вече подобни изживявания с други хора. Защо идват при теб, защо точно на теб?
    Отговори от рода "те са си такива, гадни"- са верни, но е по- важно какво трябва да получиш ти от тази ситуация? Кое е нещото, което трябва да си вземеш? На какво трябва да те научат тези хора?
    Щом работиш с енергия, насочвай я правилно, иначе е все едно да се сърдиш на огледалото, че не се е избръснало.
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    julijana
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 18

• Град: София
  • « Отговор #27 -: Април 06, 2013, 22:11:15 »

Моят съвет е, като го срещнете спокойно да му искате обяснение, защо ви причинява такива пакости. Така ще направите първата крачка към разрещаване на проблема и ще ви се даде и начинът на по-нататъшно действие. Дайте му да разбере, че не му мислите злото, въпреки нанесените от него щети, поттикнете го към размисъл, какво печели той от действията си, защо така прави и какво иска. Вярвайте ще има някакъв резултат!
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Информация,Избор,Съвет,Решение,Край на ситуацията
    Необичайни преживявания
    Misli 1 942 Последна<br />публикация Декември 20, 2010, 03:07:01
    от Eona Lightholder
    Моля за съвет
    Обща тематика
    Mitova 6 583 Последна<br />публикация Май 20, 2013, 20:14:11
    от kehoy_

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright